City & Guilds εξετάσεις Μαΐου 2010 και Ιουλίου 2010

City & Guilds εξετάσεις Μαΐου 2010 και Ιουλίου 2010
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Έχω ξαναδώσει για το City & Guilds

    Ψήφοι: 2 40.0%
  • Είναι καλό πτυχίο

    Ψήφοι: 2 40.0%
  • Θα ξαναδώσω για άλλο επίπεδο

    Ψήφοι: 2 40.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Αν δωσεις Γ2 κατα τη γνωμη μου αστο.Θα πας και Β λυκειου και τσαμπα θα κουραστεις.Βεβαια αν το θες τοσο το ΚΠγ δωστο.Δεν χανεις κατι.Αλλα αν παρεις Γ2 τοτε αυτο καθιστα τυπικα αχρηστα πιστοποιητικα προηγουμενων επιπεδων.
δεν εχεις αδικο αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος αν θα παω για γ2!αλλα χρειαζομαι και γ1 γιατι πεσ οτι σε καποια δουλεια ζητανε κατι,καλο ειναι να εχω γ1 !απο αυτη την αποψη στο λεω!και θελω κρατικο για να παρω και εμπειρια!η' λες να μην δωσω?πραγματικα δεν ξερω!και γ2 τιποτα αλλο εκτος απο αυτα που σου ειπα!θελω να δινει και επαρκεια!ειναι βασικοτατο αυτο!αλλα β' λυκειου θα ειναι δυσκολα διοτι και γαλλικα θα παω για γ1 και + τα μαθηματα σχολειου θα ειμαι πιεσμενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θετεις πολλα μαζι σε ενα ποστ.Στο χερι σου ειναι αν θα το κανεις ή οχι.Αν το χεις μερακι καντο παντως.Και το ΚΠγ μου αρεσε προσωπικα σαν εξεταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Θετεις πολλα μαζι σε ενα ποστ.Στο χερι σου ειναι αν θα το κανεις ή οχι.Αν το χεις μερακι καντο παντως.Και το ΚΠγ μου αρεσε προσωπικα σαν εξεταση.
ναι καλο ειναι το κρατικο!εδωσα το μαιο κρατικο β2 γαλλικα,το μονο κακο ηταν τα ηχεια στο ακουστικο δεν ακουγονταν καθαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα ακουστικο και σε αλλες πιστοποιησεις ειναι μαπα μην το δενεις κομπο.Να φανταστεις πως εγω ημουν απο τους τυχερους και ακουγα σχετικα καλα.Ελπιζω να μην ειναι τραγικα σε σενα.Οπου να ναι ξεκινανε και οι εγγραφες.Ευχομαι καθε επιτυχια στο εγχειρημα σου και παλι συγχαρητηρια για το C&G Γ1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Καλα ακουστικο και σε αλλες πιστοποιησεις ειναι μαπα μην το δενεις κομπο.Να φανταστεις πως εγω ημουν απο τους τυχερους και ακουγα σχετικα καλα.Ελπιζω να μην ειναι τραγικα σε σενα.Οπου να ναι ξεκινανε και οι εγγραφες.Ευχομαι καθε επιτυχια στο εγχειρημα σου και παλι συγχαρητηρια για το C&G Γ1.
ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilenia

Νεοφερμένος

Η vasilenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
την έκθεση του michigan και το ακουστικό τα πέρασα με pass και τα άλλα με low pass τα θέματα τα είχαμε συζητήσει λίγο έως πολύ και στο φροντιστήριο, ενώ σ΄αυτό τον Μάιο νόμισα ότι θα κοπώ προφορικά γιατί με ρώτησαν για παγκοσμιοποίηση κόπηκα τελικά γραπτά, βέβαια τώρα κατά 99% πιστεύω ότι πέρασα. μου είπαν επίσης από το φροντηστήριο πέρσυ 4 παιδιά έκανα ένσταση στα αποτυχημένα αποτελεσματά τους και αυτή έγινε δεκτή γιάυτό λέω μήπως παίζει κάτι περίεργο;
καλησπέρα, είμαι νεα στο site, το βρήκα σήμερα κατα λάθος, ψάχνωντας απόψεις σχετικά με το city and guilds, το οποίο έδωσα (c2).τα αποτελεσματα που βγήκαν ήταν αρνητικά και θεωρώ πως δεν ανταποκρίνονται στις δυνατότητες μου..άσε που τιθεται θέμα διεξαγωγής των εξετάσεων.. τελοσπάντων. Κάπως πηρα κουράγιο σχετικά με τις ενστάσεις που ανέφερες, μήπως σου είναι εύκολο να μου εξηγήσεις τι ακριβώς έγινε?? θα σου ήμουν υπόχρεη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα.Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες και στους αποτυχόντες να μην τα παρατήσουν εδώ που έφτασαν.Καλή σχολική χρονιά σε όλους!
Θανάσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και σε ανώτερα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilenia

Νεοφερμένος

Η vasilenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα, μήπως υπάρχει κάποιος που έδωσε εξετάσεις c2 city and guilds, τον Ιούλιο στην Θεσσαλονίκη στους Λαζαριστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
με αυτο παιρνεις επαρκεια διδασκαλιας ή οχι γιατι εμενα μου ειπανε οτι μονο με το cambridge kai to michigan?ειναι πιο ευκολο ή πιο δυσκολο απο το langashire?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
δεν παιρνεις επαρκεια με αυτο!ειναι μονο για ασεπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
παιδιά που μπορώ να βρω βιβλίο ή σημειώσεις στο Internet σχετικά με όλα τα είδη εκθέσεων - report, story, article, essay, letter- Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω αλλά τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδιά που μπορώ να βρω βιβλίο ή σημειώσεις στο Internet σχετικά με όλα τα είδη εκθέσεων - report, story, article, essay, letter- Προσπαθώ τόσο καιρό να βρω αλλά τίποτα
ισαακ ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με την αναγνωριση πτυχιων(μου κλειδωσανε το θεμα:(:(γιαυτο ηρθα εδω) στις πληροφοριες που ειχα βρει υπηρχε και το uclan αλλα στα καινουρια που εστειλες εξαφανιζολ....δεν το ειδα!λες και το αναγνωρισαν τοτε αλλα δεν το εγραψαν στην νεα λιστα:hmm::hmm: τεσπα.μπορεις να στειλεις την διευθυνση που βρηκες τις πληροφοριες?

οσον αφορα τα ειδη εκθεσεων μονο αυτο βρηκα:(:(:(....λεει κατι πραγματακια για το essay....
https://lklivingston.tripod.com/essay/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top