City and Guilds C1

defit21

Νεοφερμένος

Η defit21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα σας,

Ενδιαφέρομαι να δώσω τις εξετάσεις city and guilds level C1 στις 20 Ιουλίου. Θα μπορούσατε να μου πείτε πληροφορίες όπως υλικό για προετοιμασία (αν πωλείται στα βιβλιοπωλεία), εμπειρία από τις εξετάσεις κ.α.; Σκέφτομαι να δηλώσω ως μεμονωμένος υποψήφιος χωρίς φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis_z6_32

Νεοφερμένος

Ο apostolis_z6_32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
βιβλία προετοιμασίας : Succeed in city & guilds C1 Expert Practice tests SB και φυσικα τα tests που υπαρχουν στην ιστοσελιδα.. εγω προσωπικη εμπειρια δν εχω..αλλα νομιζω πως θα ειναι σε δυσκολια το ιδιο (πανω κατω) με τα αλλα πτυχια .. καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
..εχω πάρει το c2 του city and guilds..απλά τα προφορικά του είναι κάπως τουλάχιστον στο mastery level.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
γεια σας..το city &guilds εχει προφορικα;;γραπτα κ listening δεν εχει μονο;;;κανω λαθος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top