Chiquititas

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Η αγαπημένη μας σειρά Floricienta τελείωσε.Πολλά συνέβησαν και μας έκανε να μην μπορούμε να την ξεχάσουμε.Τώρα όμως άρχισε η νέα ξένη σειρά chiquititas που ίσως σε κάποιους δεν θα άρεσε γιατί δεν την έχουν συνηθισει ακόμη.Για όλα όμως υπάρχει η πρώτη φορά.Είναι μια ιστορία που θα αφήσει ..ιστορία!!Μια νεαρή κοπέλα με το όνομα Λιλή έμεινε έγκυος όταν αποφοιτησε απ΄το γυμνάσιο.Ο πλούσιος πατέρας της την έστειλε μακριά για να μην χαλάσει η φήμη της οικογένειας.Όταν πια γέννησε, ο πατέρας της τής είπε πως το παιδί είναι νεκρό μα στην πραγματικότητα το είχε στείλει σε ορφανοτροφείο.Εκείνη όταν πια μεγάλωσε πήγε σε ένα άλλο ορφανοτροφείο όπου τα παιδιά είχαν ανάγκη από στοργή και αγάπη. Έτσι μεταμφιέστηκε σε μια γλυκιά κλόουν και πήγε εκεί για να δουλέψει.Δύο απ'τα παιδιά τα ένιωθε πιο κοντά της.Πολλές δυσκολίες θα περάσει μέχρι να μάθει την αλήθεια.Θα το δούμε στην [FONT=arial,helvetica,sans-serif]πορεία[/FONT]...!!![/FONT]
΄Τι έχετε να πείτε την βλέπετε;;
Ποιος είναι ο αγαπημένος σας ηθοποιος;;;
:jumpy::jumpy:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=caSTZ-dAqPU&feature=related[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yR6PfYyCzrE&feature=related[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FIVG_K23sTg&feature=related[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=thGtEhjLIdU&feature=related[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6P3X7X4sbOs&feature=related[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DLxmkEE08vc&feature=related[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zkAYW5mDh3w&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χαχα
τα βλεπα ολα μικρη :lol:
δεν θυμαμαι τιποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Παναγια μου.
Ποτε δεν το εβλεπα αυτο το τσικιτιτας. Ενα φεγγαρι(εκτη δημοτ.)εβλεπα ανυποτακτες καρδιες. Μεχρι και καρτες μαζευα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παναγια μου.
Ποτε δεν το εβλεπα αυτο το τσικιτιτας. Ενα φεγγαρι(εκτη δημοτ.)εβλεπα ανυποτακτες καρδιες. Μεχρι και καρτες μαζευα.:P


πορωσηηηηηηηηηηηηηηηη:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
We love το παλιο τσικιτιτας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα η κοπελιτσα στο βιντεο ειναι τρομακτικη. :S :P
Ε για το θεμα δεν χρειαζεται να πουμε κατι.
*μπαμ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Λατρεύουμε παλιό τσικιτίτας και 7η σεζόν. Λατρεύουμε γωνιά του φωτός και λευκό ημερολόγιο. Λατρεύουμε επίσης και τους ατρόμητους. Ραφαέλα είσαι FAIL. Άκου εκεί "νεά" ξένη σειρά... Cebollitas ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα αυτό... βάζει κάτω όλες τις καινούριες σειρές

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ejxcyAQij18[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
WTF?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και εμένα μου άρεσαν οι cebollitas(ατρόμητοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Nioniosmeg:Ατρόμητοι και ανυπότακτες καρδιές..αχ αυτή η μία....τι μου**ρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν με τραίλεναι η Μια
Απο τους Ατρόμοιτους μου αρεσαν ο Fede
Chiquititas ο Tabano
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αυτά τα Τσικιτλιτας που έχει τώρα είναι μεγάλη βλακεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν περίμενα ότι κάποιος άλλος εκτός από την 6χρονη αδερφή μου το βλέπει αυτό.
Είναι από τα έργα που προσβάλουν την ανθρώπινη νοημοσύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω μικρος το εβλεπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Λατρεύουμε παλιό τσικιτίτας και 7η σεζόν. Λατρεύουμε γωνιά του φωτός και λευκό ημερολόγιο. Λατρεύουμε επίσης και τους ατρόμητους. Ραφαέλα είσαι FAIL. Άκου εκεί "νεά" ξένη σειρά... Cebollitas ftw.

καλα ποσο ησουν οταν επαιζε ατρομητους?
αυτο ηταν πριν πολλα χρονια
εγω παντως μικρη τα εβλεπα ολα αυτα
αυτη η καινουρια στο τσικιτιτας παντως ειναι χαζη.Θελουμε το παλιο τσικιτιτας πισω:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τι βλεπουν τα ματακια μου τα ωραια νυχτιατικα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
τι βλεπουν τα ματακια μου τα ωραια νυχτιατικα...:P

ελα δε θελω σχολια για παιδικες συνηθειες...
οι πρωτοι μου ερωτες ηταν απο αυτες τις σειρες(:P)...
τωρα τα βαζουν τα παιδακια να βλεπουν χαζομαρες:P
-----------------------------------------
παρεπιπτοντως
τον ξερετε τον maxi lopez που πριν μερικα χρονια ηταν στην barcelona?(ναι κατι ειπα τωρα)
ειναι ο fede του cebollitas



:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top