ChatGPT 0.4

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θέλω να απαντήσουν σε αυτό 1.αυτοί που γνωρίζουν την διαφορά μεταξύ chatGPT 3.5 και chatGPT 0.4 και 2. Αυτοί που το έχουν ή έστω αυτοί που έχουν γνώσεις για το ChatGPT4. Προσοχή! Το 4 λέω όχι το 3.5. Είναι φανερό ότι το GPT4 είναι η εξυπνότερη έκδοση της τεχνίτης νοημοσύνης. Παρόλα αυτά έχω κάποιες αμφιβολίες. γνωρίζει κανείς εάν το {ChatGPT 4} απαντάει σε θέματα πανελληνίων των θεωρητικών σπουδών; Μην τρομάζετε δεν υπάρχει περίπτωση να αντιγράψω καθώς είναι αδύνατον κ;ι επειδή θα έχω τύψεις,απλά τα διαγωνίσματα μας είναι σε μορφή πανελληνίων επομένως θέλω να αξιοποιήσω το chatGPT4 σε αυτά(τα διαγωνίσματα) για καλύτερο μέσο όρο για να εισαχθω σε ΙΕΚ. Και όχι στα διαγώνισμα δεν είναι αδύνατον να αντιγράψεις και ούτε θα έχω τόσες πολλές τύψεις καθώς δεν παίρνω την θέση κάποιου άλλου, είναι καθαρά ατομικό. Έγραψα ένα παρόμοιο κείμενο παλαιότερα απλα πολλοί νόμιζαν ότι αναφέρομαι στο GPT 3.5 ενώ τονίζω ότι ρωτάω μονάχα για το GPT4 το οποίο είναι επί πληρωμή. Επαναλαμβάνω την ερώτηση: το chatGPT 4 απαντάει σε θέματα πανελληνίων?
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Έχω chatgpt4. Δεν σου απαντάει σε θέματα πανελληνίων όπως θα το θέλουν οι εξεταστές που είναι ακριβώς όπως το σχολικό βιβλίο.

Γενικά τα ελληνικά δεν τα πιάνει καν καλά όταν το χρησιμοποιώ πρώτα τα μεταφράζω στα αγγλικά και μετά το ρωτάω. Οπότε αμφιβάλλω εάν θα σου απαντήσει σωστά τα αρχαία. Ίσως λατινικά να τα πηγαίνει καλά ? Δεν το χρησιμοποιήσει για θεωρητικές επιστήμες

Είναι εξαιρετικό για προγραμματισμό, για να σε βοηθήσει σε εργασίες και άλλα. Στο να σου εξηγήσει κάτι με απλά λόγια αλλά για να σου λύσει θέματα δεν θα το έλεγα.
 

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ευχαριστώ που απάντησες. Μήπως γνωρίζεις εάν μπορώ να του βάλω (του chatGPT4) μέσω προγραμματισμών μια συγκεκριμένη ύλη και να απαντάει με βάση αυτήν?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Όχι αγάπη μου.. δεν απαντάνε, ειδικά σε θεωρητικά μαθήματα! Εκεί θέλει την κρίση σου και αποστήθιση!
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ευχαριστώ που απάντησες. Μήπως γνωρίζεις εάν μπορώ να του βάλω (του chatGPT4) μέσω προγραμματισμών μια συγκεκριμένη ύλη και να απαντάει με βάση αυτήν?

Όχι όχι σου έχει όριο

Μπορείς να του ανεβάσεις ένα κείμενο και μετά να κάνεις ερωτήσεις πάνω σε αυτό αλλά ολόκληρο pdf δεν θα διαβάσει

Και επίσης σε ελληνικό κείμενο δεν απαντάει καλά
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Η πιο πρόσφατη δωρεάν έκδοση είναι το 3.5;
 

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Πάντως όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω, του έχω κάνει αρκετές θεωρητικές ερωτήσεις και τις περισσότερες της απάντησε σωστά και καλά. Μέχρι και για προγράμματα το έχω ρωτήσει και πάλι τα περισσότερα ήταν σωστά.
 

Ivana Kypala

Νεοφερμένος

Ο Ivana Kypala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πάντως όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω, του έχω κάνει αρκετές θεωρητικές ερωτήσεις και τις περισσότερες της απάντησε σωστά και καλά. Μέχρι και για προγράμματα το έχω ρωτήσει και πάλι τα περισσότερα ήταν σωστά.
Έκανες ερωτήσεις στο 3.5 ή στο 4? Και έκανες ερωτήσεις τύπου πανελληνίων;
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Έκανες ερωτήσεις στο 3.5 ή στο 4? Και έκανες ερωτήσεις τύπου πανελληνίων;
Στο δωρεάν (3.5). Του έκανα ερωτήσεις τύπου εξεταστικής του τμήματός μου για διάφορα μαθήματα. Για πανελλήνιες δεν γνωρίζω αλλά πιστεύω θα εμφανίσει ότι είπε η @Εριφύλη στο θέμα chatgpt και πανελλήνιες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top