Charmed (Οι Μάγισσες)

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Το τραγούδι της εισαγωγής το How Soon Is Now από Love Spit Love τα σπάει άσχημα!!!Και η έκδοση από TATU είναι ωραία!!!Το σίριαλ ήταν πολύ καλό!Το εβλεπα πολύ όχι τοσο φανατικά όπως το Prison Break και το Heroes που αρρωσταίνω ακόμα αλλά το έβλεπα αρκετά!Και η Alyssa είναι όντως θεογκόμενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Έχω δει πάρα πολλά επεισόδια, και ήμουν μεγάλη φαν. Αλλά τώρα με τα διαβάσματα και τις επαναλήψεις δεν βλέπω πια... Πάντως θεωρώ την Rose McGowan πραγματικά πανέμορφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Και εμένα μ'αρέσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Θ Ε Ι Κ Ο!!!!!!!!!!!!:no1:Μου άρεσε περισσότερο όταν ήταν και η Shannen Doherty(Prue):(,ήταν η αγαπημένη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! Στα fnac πουλάνε και το κούτι με όλα τα επεισόδια . . . Νομίζω πως κάνει 250 Ε . . . . . . . . . . .
-----------------------------------------
Θ Ε Ι Κ Ο!!!!!!!!!!!!:no1:Μου άρεσε περισσότερο όταν ήταν και η Shannen Doherty(Prue):(,ήταν η αγαπημένη μου!


Εμένα δεν μου πολυάρεσε η Πρου . Η Πέιτζ ήταν καλύτερη . . .
:magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magical_xionati

Νεοφερμένος

Η magical_xionati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! Στα fnac πουλάνε και το κούτι με όλα τα επεισόδια . . . Νομίζω πως κάνει 250 Ε . . . . . . . . . . .
-----------------------------------------



Εμένα δεν μου πολυάρεσε η Πρου . Η Πέιτζ ήταν καλύτερη . . .
:magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic::magic:

Τοσο καιρο το λες για το κουτι.... γτ δν τ παιρνεις τλκ....??? Προτιμας τις ζακετες μιπως....???
Πολυ ωραιο....!!!! ΑΝ και απο ενα σημειο και μετα ειχε αρχισει να επαναλαμβανεται νομιζω....!!!! :xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Λίγα πράγματα. Οκ, στις πρώτες season κάτι γίνεται μετά όσο πάει και μπλέκουν πολύ τα πράγματα. Δεν θυμάμαι που το χα αφήσει(στην TV το έβλεπα) αλλά έχω μάθει τι γίνεται και παρακάτω και είναι ο ορισμός του ό,τι να 'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
τελειο ηταν!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Alyssa Milano και ξερό ψωμί...

Ξέρει κάποιος να μου πει τι έγινε τελικά με τον Κόουλ? Είχα μείνει εκεί που προσπαθούσε να χαλάσει τον γάμο τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μετακόμισε στο Nip Tuck και άρχισε να χώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καποτε για λιγο καιρο το εβλεπα.τωρα :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Alyssa Milano και ξερό ψωμί...

Ξέρει κάποιος να μου πει τι έγινε τελικά με τον Κόουλ? Είχα μείνει εκεί που προσπαθούσε να χαλάσει τον γάμο τους....


Στο τέλος πέθανε . . .:mpam: Τον σκότωσε η ίδια η Phoeby με την βοήθεια της Paige . . :magic:. . Κρίμα πάντως, αγαπιώντουσαν πολύυυυυυ. . .


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZCUYkkIzcac[/ame]

(cole's death)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.
Charmed reunion :D
123311372_10158492724356253_5047729316578582890_n.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Υπάρχουν και νέες μάγισσες αν και μάλλον είναι μούφα. Καλές εποχές του σταρ που επένδυε σε ξένες σειρές και μπορούσε να δούμε σε μην Netflix εποχές.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,823 μηνύματα.
Πάντα αγαπούσα τις μάγισσες. Στα παραμύθια μας μαθαίνουν να φοβόμαστε τις μάγισσες αντι να μας μαθαίνουν να φοβόμαστε αυτούς που τις έριχναν στην πυρά.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top