Cebollitas (Aτρόμητοι)

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και γω το εβλεπα φανατικα και ο αγαπημενος μου ηταν ο Αλφονσο!!! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δάκρυσα ... που υπάρχουν και άλλοι οι οποίοι αγαπούν αυτή την επική σειρά. Τζονι Ύαινα ftw kai Boka! ANTE ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
επικη σειρα οι ατρομητοι!!!
θυμαμαι τον κοκκινομαλη τον καροτ τον οποιο στην αργεντινη τον ελεγαν κολο αλλα για ευνοητους λογους του αλλαξαν το ονομα στην ελλαδα...
μολις τελειωνε το επεισοδιο εβγαινα εξω,επαιζα μπαλα και καθε φορα που εβαζα γκολ πανηγυριζα σαν τον ταρουσα:P
τοτε η τηλεοραση ειχε ποιοτικες σειρες: ατρομητοι, τσικιτιτας, μαρια της γειτονιας, παολινα...
αχ! ωραιες εποχες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Η AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
θυμαμαι που εγω το ελεγα ολε ολα αντι για ατρομητοι απο το τραγουδι στους τίτλους......και chiquititas στο σταβλο εβλεπα και το αλλο που ηταν στο σπιτι και ειχε μια τρελαρα που το κρεβατι της κουνιοταν.....χαχαχχ...ωραιες εποχες οχι οπως τωρα με την γελοια την πατυ....ελεος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχα αξεχαστες στιγμες ρε παιδια..μιας και οι περισσοτεροι δεν θα το ξερετε ο fede της σειρας ο ξανθος ειναι επαγγελματιας ποδοσφαιριστης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ταρούυσα Ταρούυσα Ταρούυσαα... :P (και την αντίστοιχη κίνηση των γοφών :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χαχα αξεχαστες στιγμες ρε παιδια..μιας και οι περισσοτεροι δεν θα το ξερετε ο fede της σειρας ο ξανθος ειναι επαγγελματιας ποδοσφαιριστης...

Νομιζω οτι εχει διαψευσθει (τον Μαξι Λοπεζ λες, που ειχε παιξει στη Μπαρτσα)!!! Γενικα ομως υπαρχουν κ αλλες φημες γι' αυτους τους ηθοποιους, οπως ας πουμε οτι ο Ταρουσα ειναι ο Λεο Μεσσι και η χοντρουλα, η αδερφη του Αξελ (νομιζω Σοφια την ελεγαν), ειναι η κορη του Μαραντονα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομιζω οτι εχει διαψευσθει (τον Μαξι Λοπεζ λες, που ειχε παιξει στη Μπαρτσα)!!! Γενικα ομως υπαρχουν κ αλλες φημες γι' αυτους τους ηθοποιους, οπως ας πουμε οτι ο Ταρουσα ειναι ο Λεο Μεσσι και η χοντρουλα, η αδερφη του Αξελ (νομιζω Σοφια την ελεγαν), ειναι η κορη του Μαραντονα!!!!
ναι εχεις δικιο το εψαξα λιγο καλυτερα οταν ειδα το τοπικ... ειναι 4 μερες μεγαλυτερος ο ποδοσφαιριστης:P παντως ο μαυρομαλλης μακρυμαλλης ειναι ηθοποιος κανονικα..αυτο σιγουρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ποιοι εβλεπαν την ισπανικη σειρα Ατρομητοι που παιζονταν στην ΕΤ1 και τελειωσε πριν επτα χρονια περιπου;

Αργεντινικη ηταν

Παντως εγω θυμαμαι καρουσελ και ας ημουν πολυ μικρος,οπως και ατρομητους αλλα παντοτε ο αδερφος μου επειδη ηταν 7 χρονια μεγαλυτερος και ειχε μια σχετικη κριτικη ικανοτητα σειρων πως επαιζαν πολυ fail μπαλα και οταν μεγαλωσα το καταλαβα και εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Αχ, οι ατρόμητοι!!
Γυρίζαμε με την αδερφή μου από το σχολείο, και πρώτα βλέπαμε ατρόμητους και τσικιτίτας με την Πελέν και μετά όλα τα άλλα :clapup::clapup:

Εποχές ρε, όχι με την πάτυ και βλακείες!!



Ο έρωτας μου :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πωωωωω!!Ατρόμητοι ρε γαμώτο,όχι οι βλακείες που παίζονται τώρα....Πολύ τέλεια σειρά!!Ακόμα θυμάμαι απ' έξω το τραγούδι των τίτλων....!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παντως εγω θυμαμαι καρουσελ και ας ημουν πολυ μικρος,οπως και ατρομητους αλλα παντοτε ο αδερφος μου επειδη ηταν 7 χρονια μεγαλυτερος και ειχε μια σχετικη κριτικη ικανοτητα σειρων πως επαιζαν πολυ fail μπαλα και οταν μεγαλωσα το καταλαβα και εγω :P

Αυτο δεν ηταν δυσκολο να το καταλαβει κανεις, οσο μικρος κ αν ηταν...αρκει να ηξερε λιγο μπαλιτσα!!! Απλως ηταν πωρωτικο!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Eμένα πάλι δε μου άρεσαν καθόλου...:P
(Βαράτε με αλύπητα, εγώ τη γνώμη μου είπα:P:whistle::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Eμένα πάλι δε μου άρεσαν καθόλου...:P

:hmm:Μηπως ησουν με την αντιπαλη ομαδα;



























:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
και εγώ έβλεπαα :$ που μπορούμε να βρούμε τα επεισόδια άραγε? :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.


:P:P:P

Εμένα η φλορισιέντα ήταν η αγαπημένη μουυυ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Χαχαχαχχαχα!!!Οι ατρόμητοι!!:PΤο έβλεπα,αλλά όχι φανατικά...Αγαπημένο μου ήταν οι ''Ανυπότακτες Καρδιές'',ήμουν μεγάλη φαν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ και εγω το εβλεπα φανατικα!!!!!:D ΤΑΡΟΥΣΑ ΤΑΡΟΥΣΑ:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::alljumpy:Θυμαστε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ταρούσααααααααααααααααα, ταρούσααααααααααααααααααααα.:happy: Πωπω πόσα χρόνια πίσω γυρνάμε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πολλα....:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top