Cebollitas (Aτρόμητοι)

XLa

Νεοφερμένος

Ο XLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ποιοι εβλεπαν την ισπανικη σειρα Ατρομητοι που παιζονταν στην ΕΤ1 και τελειωσε πριν επτα χρονια περιπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Την εβλεπα μικρη φανατικα.Τι ωραια σειρα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Συνολικά είδα λίγα επεισόδια της σειράς ( μου άρεσε μέχρι ενός σημείου) θεωρώ το carrusel κορυφή στις σειρές με παιδάκια και ούτε στο 1% της 100 δεν το πλησίαζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Carussel ftw, το εβλεπαν τα αδερφια μου το Ατρομητοι (πανε στ'αληθεια 7 χρονια απο τοτε;;; ) Και καθε φορα παθαιναν τα νευρα μου με τις εκνευριστικες φωνες της μεταγλωττισης. Ελεεινες γκριματσες και τσιριδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνολικά είδα λίγα επεισόδια της σειράς ( μου άρεσε μέχρι ενός σημείου) θεωρώ το carrusel κορυφή στις σειρές με παιδάκια και ούτε στο 1% της 100 δεν το πλησίαζε.

Carussel ftw, το εβλεπαν τα αδερφια μου το Ατρομητοι (πανε στ'αληθεια 7 χρονια απο τοτε;;; ) Και καθε φορα παθαιναν τα νευρα μου με τις εκνευριστικες φωνες της μεταγλωττισης. Ελεεινες γκριματσες και τσιριδες

Ρε s00s εσείς είστε γέροι.:pfff: Είστε της παλιάς εποχής και του Carussel, εμείς μεγαλώσαμε με Ατρόμητους και Τσικιτίτας :pfff:
Kαι γω το έβλεπα φανατικά, και τις επαναλήψεις δεν τις βαριόμουν.:redface:
Τι αθώες εποχές.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
και εγώ το έβλεπα! έβλεπα + τσικιτίτας +φλορισιέντα + ανυπότακτες, και μη με κοροιδέψετε άλλα τώρα βλέπω ΄πάτυ (μπροστά στη φλορ δεν πιάνει μία βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
α και γω εβλεπα τσικιτιτας! χαχαχα
το φλορεσιεντα μιας κ που το πες δεν μαρεσε καθολου! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
και εγώ το έβλεπα! έβλεπα + τσικιτίτας +φλορισιέντα + ανυπότακτες, και μη με κοροιδέψετε άλλα τώρα βλέπω ΄πάτυ (μπροστά στη φλορ δεν πιάνει μία βέβαια)

OMG. Τρελό κόλλημαα με rebelde. Πωω, πολύ με είχαν επηρεάσει τα γεγονότα. Θυμάμαι που έβγαιναν και τα dvd με επεισόδια στη Κατερίνα και το έπαιρνα κάθε βδομάδα.

Άχου μωρέ.:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
OMG. Τρελό κόλλημαα με rebelde. Πωω, πολύ με είχαν επηρεάσει τα γεγονότα. Θυμάμαι που έβγαιναν και τα dvd με επεισόδια στη Κατερίνα και το έπαιρνα κάθε βδομάδα.

Άχου μωρέ.:redface::redface:
Το μόνο που θυμάμαι από τους ατρόμητους είναι ότι κάθε λίγο διαφήμιζαν kinder bueno (και το λέγανε σοκολατίτσες) και στην συνέχεια διαφήμιζαν και το kinder αυγό και κάτι ξηρούς καρπούς που τα έλεγαν σποράκια.
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που μεγάλωσα με carussel και μικρό σπίτι στο λιβάδι. :)
φρουτοπία και disney club με τον λυκούργο και την καρολίνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna650

Νεοφερμένος

Η anna650 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
χαχα!!!!!!!! το ατρομητοι για να πω την αληθεια δεν το θυμαμαι πολυ καλα... Μονο ο Ταρουσα εχει μεινει ανεξιτηλος στη μνημη μου(Η φυσιογνωμια!:clapup:) παντως με rebelde τρελο κολλημα!!! μαζευομασταν ολα τα κοριτσια και βλεπαμε τα επεισοδια σε επαναληψη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
φρουτοπία και disney club με τον λυκούργο και την καρολίνα. :)

απλά το καλύτερα που έχουν υπάρξει....ειδκά η φρουτοπία που ήταν εξολοκλήρου ελληνική παραγωγή και φυσικά το απίστευτο ήταν (νομίζω έτσι το έλεγαν...) "του κουτιούτα παραμύθια" και για να μην είμαστε και οφφ


ΤΑΡΟΥΟΥΟΥΟΥΣΑ-ΤΑΡΟΥΟΥΟΥΟΥΣΑ
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
εβλεπα και το λατρευα !!!! αφου οταν τελειωσε εκλεγα για ωρεςς!!!!!!!!!!!!!!!!!<3<3<3<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
XLa, τι μου θύμισες τώρα. Γαμάτο. Το έβλεπα φανατικά. Μακάρι να το ξανάβαζε τωρα η τηλεόραση. Όσο για το ανυπότακτες καρδιές, ψιλομακακία που με αυτό είχαν τρελαθεί όλες οι συμμαθήτριές μου στο δημοτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
βασικα αργεντινικη.......και γαμω,μ αυτα μεγαλωσαμε....ποιο μετα με τα τσικιτιτας,και τα τσικιτιτας στο σταυβλο....
τι μου θυμησες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
τα τσικιτιτας στο στάβλο δεν μαρεσαν καθόλου! παντως αν συγκρίνουμε τα παιδικά που μεγαλώσαμε με αυτά που δείχνουν τώρα νομίζω υπάρχει διαφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Εγω εβλεπα στην αρχη καρουζελ και μικρο σπιτι στο λιβαδι!!!!!!!!!μετα το τσικιτιτας αυτο με την μπελεν οσοι θυμουνται!και μετα ατρομητους!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!ημουν φανατικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
OMG. Τρελό κόλλημαα με rebelde. Πωω, πολύ με είχαν επηρεάσει τα γεγονότα. Θυμάμαι που έβγαιναν και τα dvd με επεισόδια στη Κατερίνα και το έπαιρνα κάθε βδομάδα.

Άχου μωρέ.:redface::redface:
Ναι, εντελώς. Σε κάποια φάση όμως και μετά το παρά....καναν.
Νταξ ο ένας έπαιρνε ναρκωτικά, η άλλη έκανε δίαιτα, γενικά ο καθένας στον κόσμο του.
Μου άρσεσε πολύ ο τρόπος που άρχιζε η σειρά.

Το μόνο που θυμάμαι από τους ατρόμητους είναι ότι κάθε λίγο διαφήμιζαν kinder bueno (και το λέγανε σοκολατίτσες) και στην συνέχεια διαφήμιζαν και το kinder αυγό και κάτι ξηρούς καρπούς που τα έλεγαν σποράκια.
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που μεγάλωσα με carussel και μικρό σπίτι στο λιβάδι. :)
φρουτοπία και disney club με τον λυκούργο και την καρολίνα. :)
Χαχ ναι οι διαφημίσεις στους ατρόμητους ήταν πολύ σπαστικές κάθε τρεις και λίγο σποράκια τρώγανε.
Ενδεικτικός διάλογος:
Κάροτ: Θα μου πεις τι συνέβη και μπλα μπλα μπλα;
Ταρούσα: Μόνο αν μου δώσεις 3 πακέτα σποράκια. :P
Αγαπημένος χαρακτήρας ο Ίπο, ιπόλιτο αν δε σε πειράζει. Και ο ταρούσα που σε ένα επεισόδιο πάτησε το ντελέτε!
καρουσέλ, μικρό σπίτι στο λιβάδι και disney club με τον λυκούργο και την καρολίνα τα έπαιζε όταν ήμουν πολύ μικρή θυμάμαι όμως που τα βλέπανε οι αδερφές μου. είχα ταυτιστεί με την κάρι από το μικρό σπίτι στο λιβάδι:D
+ παιχνίδια χωρίς σύνορα έβλεπα!
+ μούμινς έβλεπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα Ατρόμητους!!!!!!!!!!!!!!!Aguante los Cebo:DΤους έβλεπα φανατικά!Ο Αγαπημένος μου ήταν ο Fede:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ο Ταρουσα ο πιο τελειος.Αλλα γενικα,ολοι σχεδον μ'αρεσανε.Τσικιτιτας και Ανυποτακτες Καρδιες εβλεπα επισης φανατικα.Το Τσικιτιτας σ'ενα μεγαλο σπιτι που ηταν μ'αρεσε πιο πολυ,οχι εκεινο στο σταβλο.Νομιζω αυτο με το σπιτι ειναι με την Μπελεν.Ειδικα ομως με τις Ανυποτακτες Καρδιες πρωτη φορα ειχα φαει τετοιο κολλημα με σειρα.Το βλεπα καθημερινα,επαιρνα που και που και εγω(οπως η Λαουρα) το Κατερινα (τι βλακεια περιοδικο) ,αλλα οχι για τα επεισοδια,περισσοτεο για τις συνεντευξεις των ηθοποιων τις σειρας,μαθαινα απεξω τα τραγουδια τους και αλλα πολλα.Τα αλλα που αναφερετε,Καρουσελ,Σπιτι στο Λιβαδι δεν τα θυμαμαι(μπορει αν μην ζουσα καν).Το Disney Club οταν το πατε κατι σαν να μου θυμισε και το googlara.Θυμαμαι που ξετρελαινομουν.Ετσι κι αλλιως ειχε φοβερη πλακα και εδειχνε και τα παιδικα.Λυπαμαι μονο τα παιδακια σημερα που δεν θα γνωρισουν ποτε πολλες ωραιες σειρες (ειτε παιδικα ειτε σειριαλ)που εδειχνε η ελληνικη τηλεοραση,αφου σημερα αυτα που δειχνουν ειναι στην πλειοψηφια υπερβολικα βαρετες και κακογουστες χαζοαμερικανιες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ο Ταρουσα ο πιο τελειος.Αλλα γενικα,ολοι σχεδον μ'αρεσανε.Τσικιτιτας και Ανυποτακτες Καρδιες εβλεπα επισης φανατικα.Το Τσικιτιτας σ'ενα μεγαλο σπιτι που ηταν μ'αρεσε πιο πολυ,οχι εκεινο στο σταβλο.Νομιζω αυτο με το σπιτι ειναι με την Μπελεν.Ειδικα ομως με τις Σνυποτακτες Καρδιες πρωτη φορα ειχα φαει τετοιο κολλημα με σειρα.Το βλεπα καθημερινα,επαιρνα που και που και εγω(οπως η Λαουρα) το Κατερινα (τι βλακεια περιοδικο) ,αλλα οχι για τα επεισοδια,περισσοτεο για τις συνεντευξεις των ηθοποιων τις σειρας,μαθαινα απεξω τα τραγουδια τους και αλλα πολλα.Τα αλλα που αναφερετε,Καρουσελ,Σπιτι στο Λιβαδι δεν τα θυμαμαι(μπορει αν μην ζουσα καν).Το Disney Club οταν το πατε κατι σαν να μου θυμισε και το googlara.Θυμαμαι που ξετρελαινομουν.Ετσι κι αλλιως ειχε φοβερη πλακα και εδειχνε και τα παιδικα.Τι καλα να γινομουν παλι παιδακι μικρο...

Χαρα μην ανησυζεις ζουσες απλα ησουν πλ μικρη!!!να φανταστεις οτι οταν το εβλεπα εγω ημουν 5-6 και αυτο παιζοταν παρα πολλα χρονια πριν!!! παντως ηταν μια πολυ ομορφη σειρα με τρομερα μηνυματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top