Breaking Bad

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά:devil:(και η αδερφή μου το ίδιο είπε για το προηγούμενο επεισόδιο,ειδικά στη σκηνή που σφύριζε κι τον άκουσε ο Jesse.)!Κι εγώ το ίδιο πιστεύω αν και δεν έχω δει κάτι.Περιμένω κίνηση από τον Frank πάντως.Τίποτα δεν έχει κάνει ακόμα,πέρα από αυτό με τον Mike εντάξει.

Νομίζω πως ενοείς τον Hank, γιατί για Frank δεν γνωρίζω. Πάντως δεν νομίζω να μπορεί να κάνει κάτι. Δεν έχει στοιχεία και ο Walter δεν νομίζω να αφίσει το πτώμα του Mike έτσι. Θα δούμε του χρόνου με την νέα σεζόν μιας και αυτή φτάνει στο τέλος της. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Νομίζω πως ενοείς τον Hank, γιατί για Frank δεν γνωρίζω. Πάντως δεν νομίζω να μπορεί να κάνει κάτι. Δεν έχει στοιχεία και ο Walter δεν νομίζω να αφίσει το πτώμα του Mike έτσι. Θα δούμε του χρόνου με την νέα σεζόν μιας και αυτή φτάνει στο τέλος της. :/:

Ωχ!Αι καλά.λολ. Hank εννοούσα ναι,δεν ξέρω πως μου ήρθε το Φρανκ:redface:Ναι εντάξει πιο πολύ για τα επόμενα επεισόδια πήγαινε.Αντε να δούμε το τελευταίο.Να σου πω,δεν μπορώ να φανταστώ και πολύ τι μπορεί να δείξουν για φινάλε.:/::hmm:.θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ωχ!Αι καλά.λολ. Hank εννοούσα ναι,δεν ξέρω πως μου ήρθε το Φρανκ:redface:Ναι εντάξει πιο πολύ για τα επόμενα επεισόδια πήγαινε.Αντε να δούμε το τελευταίο.Να σου πω,δεν μπορώ να φανταστώ και πολύ τι μπορεί να δείξουν για φινάλε.:/::hmm:.θα δούμε!

Τα μέχρι τώρα φινάλε ήταν με cliffhanger οπότε... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Τα μέχρι τώρα φινάλε ήταν με cliffhanger οπότε... ;)

Ε καλά δεν ανησυχώ!Για το breaking bad μιλάμε άλλωστε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μόλις είδα και το 7ο..όντως στο 8 προβλέπεται χαμός:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
8o Eπισόδιο:
Oh! Shit just got real!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πω θα αργήσω να το δω το 8ο!! Πέμπτη με το καλο...για πες....αξίζει?? γιατί τελευταία δεν είμαι και ενθουσιασμένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
πω θα αργήσω να το δω το 8ο!! Πέμπτη με το καλο...για πες....αξίζει?? γιατί τελευταία δεν είμαι και ενθουσιασμένος!

Αξίζει. Αρχίζει λίγο αργά αλλά μετά γίνεται ενδιαφέρον. Γιατί τόσο αργά, περιμένεις τους υπότιτλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αξίζει. Αρχίζει λίγο αργά αλλά μετά γίνεται ενδιαφέρον. Γιατί τόσο αργά, περιμένεις τους υπότιτλους;

όχι απλά είμαι Αθήνα για την συναυλία...αλήθεια ξέρεις πόσες σεζόν θα γίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Εγώ είμαι πρωτάκι.

Πάντως το πρώτο επεισόδιο ήταν πολλά υποσχόμενο.
Αν μη τι άλλο, θυμηθήκαμε λίγη χημεία και οικιακή υγιεινή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το επεισόδειο με τους νεκρούς και την μπανιέρα...All the money!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ είμαι πρωτάκι.

Πάντως το πρώτο επεισόδιο ήταν πολλά υποσχόμενο.
Αν μη τι άλλο, θυμηθήκαμε λίγη χημεία και οικιακή υγιεινή.:P

αα καλή αρχή:D και πρόσεξε μην το αφήσεις στην 1η σεζόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
όχι απλά είμαι Αθήνα για την συναυλία...αλήθεια ξέρεις πόσες σεζόν θα γίνουν?

Απ'ότι έχω ακούσει αυτή είναι η τελευταία απλά την χωρίσανε σε δύο μέρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
8o Eπισόδιο:
Oh! Shit just got real!

Μόλις το είδα κι εγώ.
Πιο real πεθαίνεις.
Φοβερό το επεισόδιο.Μου άρεσε πολύ η σκηνή με τον Walt και τον Hank στο σπίτι,όπου είπε ο Χανκ ότι κυνηγάει monsters και το βλέμμα μετά του Γουολτ.Όσο για την τελευταία σκηνή πιστεύω ήταν αναμενόμενο.Πάνω κάτω κάτι τέτοιο θα γινόταν.

Υ.Γ.Αγαπώ Hank! :clapup:

Στα υπόλοιπα επεισόδια της σειράς προβλέπεται χαμός και φυσικά το epic φινάλε που αρμόζει σε μια σειρά σαν το breaking bad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μόλις το είδα κι εγώ.
Πιο real πεθαίνεις.
Φοβερό το επεισόδιο.Μου άρεσε πολύ η σκηνή με τον Walt και τον Hank στο σπίτι,όπου είπε ο Χανκ ότι κυνηγάει monsters και το βλέμμα μετά του Γουολτ.Όσο για την τελευταία σκηνή πιστεύω ήταν αναμενόμενο.Πάνω κάτω κάτι τέτοιο θα γινόταν.

Υ.Γ.Αγαπώ Hank! :clapup:

Στα υπόλοιπα επεισόδια της σειράς προβλέπεται χαμός και φυσικά το epic φινάλε που αρμόζει σε μια σειρά σαν το breaking bad.

Αγαπημένη σκηνή, η σκήνη Walter-Jesse στο σπίτι του Jesse που αναπολούσαν τα παλιά. Επίσης πωωω τι λεφτά έφγαλε ο άνθρωπος. 2 ματσάκια μπορεί να μου στείλει :P. Στο τέλος δεν ήξερα τι να περιμένω και τελικά με ξάφνιασε αυτό που έγινε. Δεν περίμενα να είναι τόσο απερίσκεπτος ο Walt.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Αγαπημένη σκηνή, η σκήνη Walter-Jesse στο σπίτι του Jesse που αναπολούσαν τα παλιά. Επίσης πωωω τι λεφτά έφγαλε ο άνθρωπος. 2 ματσάκια μπορεί να μου στείλει :P. Στο τέλος δεν ήξερα τι να περιμένω και τελικά με ξάφνιασε αυτό που έγινε. Δεν περίμενα να είναι τόσο απερίσκεπτος ο Walt.

Ναι και αυτήν.Μου άρεσε επίσης η σκηνή με τους φόνους στις φυλακές και τον Walt που κοιτούσε ατάραχος και σίγουρος το ρολόι του.Και η ικανοποίησή του μετά το τηλεφώνημα.Δε μας έδειξε τι έγινε με τις εξετάσεις που έκανε για τον καρκίνο.Α και η σκηνή με το πραγματάκι αυτό που είχε δώσει μπουνιά:P!
Κι εγώ βασικά κοιτούσα το χρόνο,γιατί τελείωνε το επεισόδιο και έλεγα ότι δεν μπορεί να τελειώσει έτσι.Ήμουν σίγουρη ότι κάπως θα μάθαινε κάτι ο Χάνκ κλπ αλλά από το βιβλίο που είχε δείξει και σε προηγούμενη σκηνή όταν έκανε μπάνιο δεν το περίμενα.Κάποια στιγμή θα γινόταν το λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πολύ καλό το 8ο επεισόδιο..και με πραγματικά πολύ ενδιαφέρον τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φοβερή σειρά. Ξεκίνησα σήμερα, μου έμεινε ένα επεισόδιο να τελειώσω τη 1η season. Καλυτερεύει όσο πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Φοβερή σειρά. Ξεκίνησα σήμερα, μου έμεινε ένα επεισόδιο να τελειώσω τη 1η season. Καλυτερεύει όσο πάει;

ναι η 1η σεζόν είναι ένα ''ήπιο'' ξεκίνημα ας το πούμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ντάξει με διαφορά ότι καλύτερο έχω δει :thumbsup:
Και ένα τρελό σενάριο που διάβασα για την 6η σεζόν
When Walt killed Crazy 8 he started cutting the crust off sandwiches as Crazy 8 did, then when he killed Gus he started to drive a Volvo and to act like him. Then he killed Mike and started drinking the same drink as Mike. At the beginning of the 5th season we see him in a restaurant having breakfast. He arranges the bacon so that it forms his age. He never did this by himself, only Skyler did!!
Ο τύπος που το σκέφτηκε θεός και έχει και μια λογική όλο αυτό :P
Άντε να περιμένουμε τώρα 9 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top