Breakdance

dNeL

Νεοφερμένος

Η eLeNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
hi!Θέλω να ροτίσω 1.υπάρχουν bgirls σ'αυτό το site?
2.πόσο καιρό χορεύετε?
3.μάθατε στο δρόμο ή πήγατε σε σχολή?
Εγω εμα8α στο δρομο και 8α μυ φαινοταν περιεργο σε σχολη.......
τεσπα αν καπια ξερει η κανει breakdance ασ μυ πει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τι ειναι τα bgirls??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Προφανώς κορίτσια που κάνουν breakdance, το λέει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αυτό το είδοσ χωρού για κοπέλα το βρίσκω τελείως αντιαισθητικό.

Από εκεί και πέρα, τι εννοείς το έμαθες στο δρόμο? Let me guess, παίρνεις μέρος και σε battles?

:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Seriously now,



:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

dNeL

Νεοφερμένος

Η eLeNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κοιτα...κπ φορεσ περνω ομοσ εμα8α μονη μυ ολο μοναχη εχο πεσει αρκετεσ φορεσ και εχο καταστρεπσει λιγο τουσ αστραγαλουσ μυ!!!βεβαια οταν περνω μεροσ σε batle κπ αγορια / κοριτσια το σνομπαρουν αυτο και μυ την δεινει!!!δλδ τι καλιτερο εχουν τα bboys απο τα bgirls???το breakdance ειναι ολη μυ η ζοη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Χορού ρε Γιάννη :)

Κοπελιά, καταρχάς όχι κομμένες λέξεις και αν είναι δυνατόν, ελάττωσε λίγο τα ορθογραφικά.. :thanks:

Γιατί ρωτάς μόνο για κορίτσια? Τα αγόρια δηλαδή τα βλέπεις ως ανταγωνιστές?
Εγώ είχα μάθει πολύ παλιά κάποιες κινήσεις για την πλάκα μου από έναν φίλο που ήξερε. Είχα πάει και σε πάρκο όπου κάνανε εξάσκηση μια παρέα παιδιών (αγόρια/κορίτσια) και είχα δει πώς γίνεται η δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παντα μου αρεσε να βλεπω bdancers. Ειναι ομορφο θεαμα.
Ασε αυτους που σε σνομπαρουν να κανουν ο,τι θελουν και συνεχισε να χορευεις, αφου αυτο θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fyMasVRj4KI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dNeL

Νεοφερμένος

Η eLeNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χορού ρε Γιάννη :)

Κοπελιά, καταρχάς όχι κομμένες λέξεις και αν είναι δυνατόν, ελάττωσε λίγο τα ορθογραφικά.. :thanks:

Γιατί ρωτάς μόνο για κορίτσια? Τα αγόρια δηλαδή τα βλέπεις ως ανταγωνιστές?
Εγώ είχα μάθει πολύ παλιά κάποιες κινήσεις για την πλάκα μου από έναν φίλο που ήξερε. Είχα πάει και σε πάρκο όπου κάνανε εξάσκηση μια παρέα παιδιών (αγόρια/κορίτσια) και είχα δει πώς γίνεται η δουλειά.

οχι ρι!!!!δεν βλεπω τα αγορια ως ανταγωνιστες απλως δεν ξερω και πολλα κοριτσια που να κανουν breakdance!!!!!!για αυτο εβαλα αυτο το 8εμα!!!!!!:)thx παντωσ για τισ γνομεσ σας σχετικα με τα bgirls!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top