Blue black or white gold?

Blue black or white gold?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Blue/Black

    Ψήφοι: 13 52.0%
  • White/Gold

    Ψήφοι: 12 48.0%

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ άσπρο με χρυσό το βλέπω σήμερα, χτες το έβλεπα μπλε με μαύρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σε όσους άλλαξε το πως το βλέπετε είναι επειδή ο εγκέφαλός σας υποσυνήδειτα επηρεάστηκε απο την πλειοψηφία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ άσπρο με χρυσό το βλέπω σήμερα, χτες το έβλεπα μπλε με μαύρο. :P
Δε νομίζω να ισχύει αυτό, μία φωτογραφία που μου έδειξε ένα παιδί ήταν άσπρο-χρυσό για μένα αλλά η συγκεκριμένη είναι μπλε με μαύρο. Οπότε, οι συγκρίσεις θα πρέπει να γίνονται πάνω στην ίδια εικόνα/αρχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
οντως ρε παιδια που το ειδατε το μπλε και το μαυρο??? ασπρο με χρυσο ειναι! βασικα μπεζ καπως
κανονικα ομως τι χρωμα ειναι???

Κανονικά είναι μπλε μαύρο. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε νομίζω να ισχύει αυτό, μία φωτογραφία που μου έδειξε ένα παιδί ήταν άσπρο-χρυσό για μένα αλλά η συγκεκριμένη είναι μπλε με μαύρο. Οπότε, οι συγκρίσεις θα πρέπει να γίνονται πάνω στην ίδια εικόνα/αρχείο.

Οπως είπες, σου έδειξε "μία" φωτογραφία. Μπορεί εκείνη να ήταν μπλε - μαύρο ενώ αυτή να είναι χρυσό - λευκό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπως είπες, σου έδειξε "μία" φωτογραφία. Μπορεί εκείνη να ήταν μπλε - μαύρο ενώ αυτή να είναι χρυσό - λευκό. :P
Bind blown:P
Στη φωτογραφία που ανέβασε η anonyme λίγο πιο πάνω, βλέπουμε όλοι μπλε μαύρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

photon

Νεοφερμένος

Ο photon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Bind blown:P
Στη φωτογραφία που ανέβασε η anonyme λίγο πιο πάνω, βλέπουμε όλοι μπλε μαύρο;

Στη φωτογραφια της anonyme ναι, ειναι μπλε μαυρο .ομως στην πιο πανω φωτογραφια ( που εγω βλεπω ασπρο- χρυσο)στο σπιτι μου ολοι υποστηριζουν οτι ειναι μπλε - μαυρο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ παιδιά, τόση ώρα νόμιζα ότι τρολλάρουν κάποιοι σχετικά με το μπλε - μαύρο αλλά μόλις το είδα και εγώ (:eek:!!!) ενώ πριν έβλεπα χρυσό - λευκό! Και όχι μόνο αυτό, αλλά το είδα να αλλάζει σε χρυσό - λευκό!!!! (κάτι σαν τις παλιές τάπες πόκεμον που άλλαζαν μορφές οταν τις κουνούσες :hehe:).

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Οσοι βλεπετε μπλε τι μπλε ειναι; ανοιχτο ή σκουρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπλε και μαύρο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά, είναι μπλε - μαύρο. Ανακοινώθηκε. Εγώ αρχικά το έβλεπα χρυσό-καφέ με λευκό-θαλασσί. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ασπρο και χρυσο το βλεπουν οι πιο πολλοι νομιζω! Ειναι και αναλογα με την οθονη βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
θα τρελαθω! μολις το ξαναδα και ειναι μπλε - μαυρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ πάλι το βλεπω θαλασσι με κοκκινο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Πραγματικα δεν μπορω να καταλάβω πως το βλέπετε άσπρο. Χρυσό ναι,αλλα άσπρο; :worry:

Ακριβώς. Το μαύρο τείνει λίγο προς χρυσό στη φωτογραφία, αν και παραμένει μαύρο.
Το μπλε όμως είναι μπλε, δεν καταλαβαίνω πώς το βλέπετε άσπρο! :worry:

Χρυσό και άσπρο. Όποιος διαφωνεί fight me irl στο ΟΠΑ.

BRING IT ON.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Η σωστότερη και συνοπτικοτερη επεξηγηση αυτου του φαινομενου..
Προσωπικα το βλεπω μαυρο ( καταμαυρο ομως ) και μπλε ( εντονο βαθυ μπλε )!!

https://www.youtube.com/watch?v=AskAQwOBvhc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ειναι μπλε και χρυσο
Το βλέπω κι εγώ μπλε ανοικτό και χρυσό (μεσαία εικόνα) σε 4 υπολογιστές. Σε καμία περίπτωση δεν βλέπω μπλε σκούρο, μαύρο ή άσπρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά βλέπω ενα άσπρο και χρυσο φορεμα, σιγουρα μπορει να μην ειναι ολολευκο (και αυτό ίσως οφειλεται σε φωτισνο δεν γνωριζω anyway) . αντε το μπλε (γαλάζιο) αλλά μαύρο???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top