Bellas tv-Βλέπετε;

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
δεν ειναι και ασχημο αν και περιμενα παραπανω επειδη ειναι πολοι καλοι ηθοποιοι:(

Ούτε και εμένα με ενθουσιάζει.....όντως είχαν παραδιαφημιστεί...:iagree::P10000000 φορές Λαζόπουλος(αν και δεν συγκρίνονται)....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
αποψεις ειναι αυτα παιδι μου.....εμενα προσωπικα δε μ αρεσαν οι αμαν


Ναι αλλα 80.000 ευρω το επισοδειο ο κυριος Λαλάκης... Με 80 χιλιαρικα και γω το παιζω αριστερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
πολυ χοντροκομμενο...

αι αμ ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ λοβερ:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βασικά δεν μου άρεσε και πολύ. Το χιούμορ του είναι λίγο...κάπως. Δεν είναι καθόλου έξυπνο και μου φαίνεται ότι σε μερικές εκπομπές απλά το κάνουν για να δείξουν κάτι στο τέλος, κάτι το οποίο δεν μου αρέσει καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αποτυχημένο θα έλεγα. Βασικά δεν ξέρω, είχα ενθουσιαστεί στην ιδέα του διδύμου Μπουλάς-Καλυβάτσης και περίμενα πολλά παραπάνω. 1,5 επεισόδιο έχω δει βέβαια.. Τόσο άντεξα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top