Bαθμός Απολυτηρίου Λυκείου

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Κοίταζα σήμερα τις χαρτουρες μου και ειδα βαθμο απολυτηριου 19.6.Εσεις ποσο ειχατε βγαλει??Εχω ακουσει οτι τωρα ολοι βγαζουνε κοντα 20
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εγώ 19,1 αλλά μπορείς να βγάλεις χαμηλό βαθμό άνετα , ανάλογα με τις σχέσεις σου με τους καθηγητές και την επίδοσή σου. Έχω φίλο που αποφοίτησε με 13 βαθμό απολυτηρίου.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα γράφει 19,0. Αλλά είναι από Εσπερινό ΓΕΛ οπότε έχουμε λίγο ''σπρωξιματάκι'', θεωρώ ως πραγματικό κανά 17 ίσως, αλλά είμαι ικανοποιημένος και μ'αυτό. Δεν είμαι του διαβάσματος όλη μέρα, θέλω να αφιερώνω και κάποιες ώρες στο να βλέπω ταινίες επιστημονικής φαντασίας, να ακούω μουσική κτλ...
Ξέρω παιδιά πάντως που έβγαλαν εσπερινό με 10.0, 11.0 κτλ τραγικούς βαθμούς αλλά κ από ημερήσια κάτι 12, 13 κτλ όλοι αυτοί δεν άνοιγαν βιβλίο όλη μέρα, βόλτα, καφετέρια, γκομενιλίκια και γυμναστήριο...
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
19.9
Οντως πλεον χαρίζουν αρκετα στη Γ λυκειου
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
16.5 :clapup: :spasiklas:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
ενταξει το απολυτηριο δεν πρεπει να χρησιμοποιειται πουθενα τη σημερινη εποχη.οταν διναμε εμεις πανελληνιες οι βαθμοι διαμορφωνονταν και απο πανελληνιες.πλεον ειναι εντελως αποκομμενα ολα?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Είναι εντελώς αποκομμένα εδώ και χρόνια.

19.9 έχω απολυτήριο για να είμαι on topic :P
Στις μέχρι τώρα επιλογές μου δεν λήφθηκε υπόψη πουθενά και από ότι φαίνεται δεν θα το χρειαστώ κάπου.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
δηλαδη εγω με 19,6 θεωρουμε ενα τιποτα πλεον :laugh:
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
15,6 απολυτήριο ημερήσιου ενιαίου λυκείου το οποίο έλαβα το 2003.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρω κάποιον που έβγαλε 20.1 αλλά δεν είναι βέβαιο ότι πρόκειται για βαθμό απολυτηρίου ίσως είχε μετρήσει κάτι άλλο :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top