Avatar (2009)

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αξίζει πάντως σαν ταινία τα 12 Ευρώ...Φανταστική αν και δεν θέλω να την δω 2ηξ φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αχ..και εγω επιτελεους το ειδα...τελειο ηταν πολυ μου αρεσε και ηταν και 3ντι κιολας τελειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Λεν ότι η υπόθεση μοιάζει πάρα μα πάρα πολύ με κάποιες άλλες ταινίες και κινούμενα σχέδια.Αληθεύει;Ξέρετε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λεν ότι η υπόθεση μοιάζει πάρα μα πάρα πολύ με κάποιες άλλες ταινίες και κινούμενα σχέδια.Αληθεύει;Ξέρετε κάτι;
Μπα.Δεν νομίζω...



:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Στο ιντερνετ λενε οτι ειναι το σεναριο της Ποκαχοντας και λιγο το χορευοντας με τους λυκους ή κάπως έτσι.Αλλά θέλω και τις δικιές σας απόψεις.Εμένα κάποια σημεία μου θύμησαν έντονα την Ποκαχόντας πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι στη θύμισαν γιατι στο είπαν. Υπήρχε και ένα ανάλογο motivational poster αλλά δεν το βρίσκω.

(μένα πάντως μου θύμισε περισσότερο τη Χαμένη Ατλαντίδα σε στυλ disney)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι ναι μάλλον περισσότερο χαμένη ατλαντίδα θύμιζε. Πάντως εμένα μου άρεσε πάρα πολύ σαν ταινία, 3 φορές την είδα:redface: Και ήταν πρωτότυπη.. Δηλαδή όχι όλα κόπι πέιστ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ήταν καλούλι, δεν ενθουσιάστηκα. Μου είπαν πως αν το έβλεπα σε 3d θα είχα καλύτερη άποψη, και ναι ίσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πρωτότυπη;;;Ρε παιδιά,είχε ιδια εξέλιξη του στόρυ,σαν όλες τις χολυγουντιανές ταινίες ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μα αυτό είναι το ωραίο! Και το πρωτότυπη πήγαινε στους χαρακτήρες που δημιούργησαν και σε αυτά τα καρτούν, και γενικότερα στο κόνσεπτ, άσχετο που είχε χάπι εντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
super
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Στο ιντερνετ λενε οτι ειναι το σεναριο της Ποκαχοντας και λιγο το χορευοντας με τους λυκους ή κάπως έτσι.Αλλά θέλω και τις δικιές σας απόψεις.Εμένα κάποια σημεία μου θύμησαν έντονα την Ποκαχόντας πάντως.

Εγώ δεν είχα διαβάσει κάτι τέτοιο- πρώτη φορά από εσένα το άκουσα, αλλά όντως θυμίζει πολύ το Χορεύοντας με τους Λύκους!

Προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι η ταινία με ενθουσίασε. Ίσως τράβηξε παραπάνω την διάρκειά της με αποτέλεσμα η πλοκή να απλωθεί υπερβολικά πολύ...
Σίγουρα τo 3D κέρδισε για ένα μικρό διάστημα το ενδιαφέρον μου αλλά μέχρι εκεί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top