Avatar (2009)

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται η ταινία ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
3D!
Φανταστικη εμπειρια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν την είδα..Δηλαδή αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμενα μου αρεσε.
Αλλα την ειδα σε 3D.
Δεν λυπηθηκα τα 12 ευρω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
3D??Αυτό είναι....Λένε είναι μεγάλη ταινία..Μπορεί να πάω τα Χριστούγεννα να την δω!!Ασυζήτητο ότι θα είναι 3D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο υποθεση ΟΚ δεν εχει και κατι σουπερ αλλα Village VMAX 330 m2 screen και 3D ηταν πολυ τελοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Aπο υποθεση ΟΚ δεν εχει και κατι σουπερ αλλα Village VMAX 330 m2 screen και 3D ηταν πολυ τελοιο.
Φίλε στην ίδια αίθουσα. Πες μου και Σάββατο και σκαλώνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Καλούλα ήταν. Δυστυχώς δεν την είδα 3d γιατί εδώ δεν έχουμε 3δ, αλλα και πάλι μου άρεσε. Καταπληκτική δουλειά στα γραφικά. Η μουσική ήταν πάρα πολύ καλή. Είχε και ωραίες μάχες. Τώρα κατα τα άλλα ήταν μεταξύ Ποκαχόντας (απο τη Νέρυα το έκλεψα αυτό), Άρχοντα των δακτυλιδιών, the Matrix και... Warhammer 40K. Αλλα τις ευχαριστίθηκα και τις σχεδόν 3 ώρες που διέρκησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Η απογοήτευση της χρονιας.Καμια πρωτοτυπία,υπερβολικά προβλέψιμη και με τραγικούς διαλογους.Τα μονα θετικά που διέκρινα ήταν τα 3D εφέ και το οικολογικό μήνυμα που περνάει η ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η απογοήτευση της χρονιας.Καμια πρωτοτυπία,υπερβολικά προβλέψιμη και με τραγικούς διαλογους.Τα μονα θετικά που διέκρινα ήταν τα 3D εφέ και το οικολογικό μήνυμα που περνάει η ταινία.

'γω στο πα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
E ήταν κάπως αναμενόμενο ότι το σενάριο δεν θα είναι το γερο χαρτί της ταινίας και ότι όλο το βάρος θα είχε πέσει στα γραφικά και στα εφέ.Απλά δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο προβλέψιμη από την αρχή μέχρι το τέλος.Κρίμα τα ~500m που ξοδεύτηκαν για την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απο το τρειλερ δεν τρελαινομαι.και δε νομιζω να παω με την παρερα γιατι ουτε πωρωνομαι ουτε εχουμε 3Δ.ειναι για πεταμα η κινηματογραφος εδω,οποτε τζαμπα τα 8 ευρω.δεν παιρνω κανα μπλουζακι καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Δυστυχως δεν εχουμε 3Δ εδω οπότε δε θα ειναι και τόσο......συναρπαστικο...!
Βεβαια απο "κριτικες" που ακουσα απο συμμαθητριες μου ηταν πολυ καλο..!
Τωρα δεν ξέρω...αν το κρατησει για μετά τα Χριστούγεννα θα πάω..!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
θα παω σημερα να το δω...
ελπιζω να ειναι ωραιο...
-----------------------------------------
Δυστυχως δεν εχουμε 3Δ εδω οπότε δε θα ειναι και τόσο......συναρπαστικο...!
Βεβαια απο "κριτικες" που ακουσα απο συμμαθητριες μου ηταν πολυ καλο..!
Τωρα δεν ξέρω...αν το κρατησει για μετά τα Χριστούγεννα θα πάω..!! :P
μαρια αν θελεις μπορω να σου πω αυριο αν θα το εχει και μετα τα χριστουγεννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
πολυ ωραιο ηταν
μαρια θα το εχει σιγουρα μεχρι την τεταρτη 30/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Φίλε στην ίδια αίθουσα. Πες μου και Σάββατο και σκαλώνουμε:P

εγώ πήγα σάββατο, στην προβολή των 6,30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πηγα χθες και το ειδα σε 3D στη v-max στα village. Πολυ ωραια τα γραφικα, το τρειλερ την αδικει λιγο την ταινια ως προς την υποθεση, δεν ηταν τοσο ανουσια οσο φοβομουν. Αλλα νταξ, απο ενα σημειο και μετα ηξερες πως θα εξελιχθει, ηταν αρκετα εως πολυ προβλεψιμο. Επίσης μου αρεσε το μηνυμα που ηθελε να περασει στο κοινο.
Παιρνει 7,5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Μου εχουν πει οσοι την εχουν δει πολυ καλα λογια . Απο εφε ,φαινεται πως οντως εχει γινει η καλυτερη δουλεια που θα μπορουσε ,απο σεναριο απο οτι ακουσα οχι τιποτα σπουδαιο ,αλλα στα γενικα ειναι ωραια ταινια που αξιζει . Ειχα ενδοιασμους για το αν θα παω γιατι δεν ειμαι φαν των ταινιων φαντασιας ,αλλα οπως φαινεται θα την τιμησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
πολύ ωραία και η υπόθεση τέλεια!δυστυχώς δεν την είδα σε 3d!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
νομιζα οτι το τελος θα ηταν πιο δακρυβρεχτο αφου το γυρισε ο σκηνοθετης που γυρισε και τον τιτανικο αλλα ηταν κλασσικο happy end:xixi:
περνουσε βεβαια ωραια οικολογικα μηνυματα και ειχε καταπληκτικα εφε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top