Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Τασοοοοοοο. είναι υπέροχοοοο ^_^ μπράβο σου. το κάρβουνο εγώ το θεωρώ πολύ δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι όταν βλέπω τόσα παιδιά να ζωγραφίζουν! Μπράβο σε όλους, πολύ ωραίες ζωγραφιές!
Αν πρέπει να ξεχωρίσω κάποια, είναι της Τσιγιο. Ειλικρινά, είσαι αστέρι!!

Ανυπομονώ να έρθει το καλοκαίρι να ζωγραφίσω κι εγώ λιγάκι. Τόσο καιρό κάνω μόνο τροχαλίες, ράβδους και αρμονικές καμπύλες. Και δε με αφήνουν να βάζω σκιές:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αφού αποκαλύφθηκε ο Τάσος, ας βάλω κι εγώ κάτι δικό μου.
Το θεωρώ άδικο να κρίνω τα δικά σας έργα χωρίς να σας δώσω την ίδια ευκαιρία.

Fire away...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • aeon flux.jpg
    aeon flux.jpg
    108.7 KB · Εμφανίσεις: 151

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μ'αρεσει το προσωποοοο*.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ουσιαστικά αυτό είναι το όλο σκίτσο...:P
Aeon Flux...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αυτά τα έφτιαξα σήμερα, το πρώτο αφηρημένο, το έφτιαξα σε στιγμές απίστευτης βαρεμάρας, μην το λάβετε υπ' όψιν, μ' αρέσει το σύνθημα βασικά, γι αυτό το έβαλα
P2324_24-04-12.JPG
P2322[01]_24-04-12.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πολυ ωραιααα^^ Στο 2ο νομιζω εχεις κανει λιγο μεγάλο το λαιμο;) Αλλα κατι μου θυμιζει απο ενα παραμυθι να δεις ποιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
πολυ ωραιααα^^ Στο 2ο νομιζω εχεις κανει λιγο μεγάλο το λαιμο;) Αλλα κατι μου θυμιζει απο ενα παραμυθι να δεις ποιο..

Είναι κάπως φαρδύτερος από ό,τι θα έπρεπε.:)

Ο Πρίγκιπας και ο φτωχός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
πράγματι, έμεινε από πριν που ήταν και το κεφάλι μεγαλύτερο.. θα το διορθώσω.. πάντως συνηθίζουν να μου βγαίνουν λίγο δυσανάλογα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αααα εγω δεν εχω ποτε συμμετρια.. μπορει να φτιαξω τη μια μερια τελειαα και την αλλη μην πω για τι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Είναι καθαρά θέμα εξάσκησης παιδιά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
αυτά τα έφτιαξα σήμερα, το πρώτο αφηρημένο, το έφτιαξα σε στιγμές απίστευτης βαρεμάρας, μην το λάβετε υπ' όψιν, μ' αρέσει το σύνθημα βασικά, γι αυτό το έβαλα
View attachment 44315
View attachment 44316

το δεύτερο πολύ ωραίο!! μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
P1517[02]_26-04-12.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
γαμάτο! θυμίζει και σχέδιο για τατού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Με στυλό...
P1655_26-04-12.JPG

P1656[02]_26-04-12.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Χθες στην ωρα των Αρχαιων ζωγραφισα εχμμμ :redface:το χερι μου να ζωγραφιζει...:P
Δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο αλλα αν βρω ευκαιρια θα το ανεβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
α και εγώ έχω κάνει κάτι παρόμοιο *.*
να δείξω? δείχνω :Ρ
στην ώρα των καλλιτεχνικών
δεν το 'χω και πολύ με τα χέρια. έκανα εκεί μία προσπάθεια. υποτίθεται ότι ζωγράφιζα το δικό μου χέρι :Ρ τα φρούτα με το μολύβι δεν ξέρω που κολλάνε :ΡΡΡ

https://imageshack.us/f/69/ufjchvnsidzl.jpg/

:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
είναι μια μαθήτρια γ' λυκείου, που ενώ λύνει ασκήσεις μαθηματικών, τρώει φρούτα για να πάρει ενέργεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
that's right!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Έκανα την πρώτη μου αναλογική ζωγραφιά. Επειδή δεν είμαι εμπειρος θα ήθελα να μου πείτε όποιος ξερει συμβουλες για να το κανω καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 91979013.png
    91979013.png
    838.4 KB · Εμφανίσεις: 142
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top