Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Παρα πολυ καλο!! Μπραβο.:)
Οι λευκες γραμμες τι ειναι ομως;

Μέθοδος φωτισμού σε σχέδιο με μολύβι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
κανεις αλλος φιλοτεχνος? ελατε παιδια!!! :Dεκθεστε τα εργα σας! απο το πιο ασυμαντο μεχρι το πιο συμαντικο!!! απο χειροτεχνια μεχρι πινακες ζωγραφικης!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41882 :bye:

Εκεί θα βρεις πολλούς φιλότεχνους.



Ασήμαντο/Σημαντικό.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το παιδί βέβαια δεν μπορεί ακόμα να ποστάρει εκεί, πρέπει να περάσει τον έναν μήνα εγγραφής για να του επιτραπεί. Προφανώς γιαυτό άνοιξε και νέο θέμα. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ωχ. Αυτό δεν το σκέφτηκα.:xixi: Sorry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Λαίδη και Αλήτης. Η αγαπημένη μου σκηνή. :xixi:

4 ώρες μου πήρε.. :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πολύ ωραίο! :xixi:
Τόσο πολύ καλέ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πολύ ωραίο! :xixi:
Τόσο πολύ καλέ;:P

Ευχαριστώ. :xixi:

Ναι, δεν ξέρω γιατί, πρώτη φορά κάνω τόση ώρα. :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Πριν απο λιγο το τελειωσα. Παντως οταν το ειδε η μανα μου ρωτησε που ειναι το αλλο ματι και γιατι βγαζει την γλωσσα εξω. Ελπιζω να μην πειτε το ιδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
To ενα ματι το κλεινει, και το στομα το εχει απλα ανοιχτο.
Σωστη?:P
Πολυ ωραιο Λενα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το πετυχες:!:
Ευχαριστω Λουκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

Λαίδη και Αλήτης. Η αγαπημένη μου σκηνή. :xixi:

4 ώρες μου πήρε.. :!:

Άξιζαν οι ώρες.Πολύ ωραίο,πάρα πολύ ωραίο.:xixi:


Πριν απο λιγο το τελειωσα. Παντως οταν το ειδε η μανα μου ρωτησε που ειναι το αλλο ματι και γιατι βγαζει την γλωσσα εξω. Ελπιζω να μην πειτε το ιδιο.:P

Λένα,ωραίο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ορίστε και ένα δικό μου σκίτσο χτεσινό:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μπραβο Λυδια, το χεις :D Πολυ ομορφο.
Αλεξανδρα το εβλεπες απο καπου το σχεδιο; (γαματο οπως και να χει. :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Ράνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λοιπον, αρτ κορνερ λεει το τοπικ, παρτε και ενα (ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ) κομματι που γραψαμε εγω κι ο Panteras. (εκεινος τα lyrics, γω τη μουσικη).
https://rapidshare.com/files/275657013/For_my_heaven_I_m_late.wav.html
Μονο για 9 εκλεκτους, αιντες. Γω τραγουδαω και παιζω κιθαρα. Και γελαω καποια στιγμη προς το τελος επειδη ξεχασα τους στιχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις έτσι?:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Λοιπον, αρτ κορνερ λεει το τοπικ, παρτε και ενα (ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ) κομματι που γραψαμε εγω κι ο Panteras. (εκεινος τα lyrics, γω τη μουσικη).
https://rapidshare.com/files/275657013/For_my_heaven_I_m_late.wav.html
Μονο για 9 εκλεκτους, αιντες. Γω τραγουδαω και παιζω κιθαρα. Και γελαω καποια στιγμη προς το τελος επειδη ξεχασα τους στιχους.

Κατ' αρχας εκανε 5 ωρες για να κατεβει, ΑΛΛΑ δεν μενουμε εκει.:D
Ρανιαααααααα!
Υπεροχο, λατρεψαμε την μουσικη, χωρις καμια υπερβολη.:D
Με ταξιδεψε.<3
Πολυ ωραια φωνη εχεις παιδι.:D
Μπραβο!!
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
:zilia:
Σας ευχαριστω και τις 2, ειναι η πρωτη αποπειρα να γραψω ολοκληρωμενο τραγουδι. Σημαινει πολλα η γνωμη σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top