Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό που λέει η Λένα, νερομπογιά είναι. Παρεπιπτόντως πολύ συμπαθητικά τα manga =D

mord79 πολύ όμορφα, το δεύτερο το ξεχώρισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αυτο ξεκινησε για αντιγραφη απο μια αυτοπροσωπογραφια του schiele αλλα ατυχησε και εκανα τα δικα μου :P


Επαγγελματική χρήση χρωμάτων, επαγγελματική ζωγραφιά. Απλό.

Αυτα ειναι δικα μου..(εν ωρα διαβασματος :>)


Και αυτό πολύ ωραίο αν και φαντάζομαι θα ξόδεψες πολύ, αν όχι όλο το μελάνι. :xixi:

Τη Γκουέρνικα είχες στο μυαλό σου όταν το ζωγράφιζες; :P

Και τα άλλα μου άρεσαν αλλά αυτά τα δύο πολύ περισσότερο. Keep it up. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Επαγγελματική χρήση χρωμάτων, επαγγελματική ζωγραφιά. Απλό.



Και αυτό πολύ ωραίο αν και φαντάζομαι θα ξόδεψες πολύ, αν όχι όλο το μελάνι. :xixi:

Τη Γκουέρνικα είχες στο μυαλό σου όταν το ζωγράφιζες; :P

Και τα άλλα μου άρεσαν αλλά αυτά τα δύο πολύ περισσότερο. Keep it up. :no1:

με αυτο το στυλο εγραψα τις σημειωσεις μου για τις επαναληψεις, εδωσα πανελληνιες και ενδοσχολικες και εχω κανει ενα πακο σκιτσα :P δεν τελιωνει με τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μόλις την τελείωσα:D
Βέβαια είναι πολύ μεγαλύτερη και με σώμα αλλά δεεεεεε βα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC03944.JPG
    DSC03944.JPG
    155.8 KB · Εμφανίσεις: 158

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δημο και Λυδια μπραβο, πολυ ωραια!
Ειδικα η πρωτο Δημο ειναι πολυ ωραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έφτιαξα αυτό. Υποτίθεται ότι είναι ο Johnny Depp αλλά μοιάζει πιο πολύ με το Χριστό παρά με τον Johnny.




Και αυτό...Μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένη. O Johnny Depp ως Sweeney Todd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πολυ ομορφα, αλλα κανε τον και σαν Sparrowww.:'(
Πληζ.
Τον λατρευω ως Sparrow.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το έχω σκοπό. Μια από αυτές τις μέρες μάλλον θα το κάνω...Αλλά με τόσο μαλλί και μπιχλιμπίδι είναι δύσκολος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το ξερω, για αυτο δεν σε πιεζω.:Ρ
Μπραβο κοκονα μου, αντε και με την νικη.:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το ξερω, για αυτο δεν σε πιεζω.:Ρ
Μπραβο κοκονα μου, αντε και με την νικη.:D:P:P

:lol:
Μήπως έχεις καμία εικόνα που θες; Γιατί δεν ξέρω κι εγώ πια να φτιάξω...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χαχ, αμεεε.(:
Διαλεξε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1099236427_ck-sparrow.jpg
    1099236427_ck-sparrow.jpg
    26.9 KB · Εμφανίσεις: 183
  • JackSparrow.jpg
    JackSparrow.jpg
    218.3 KB · Εμφανίσεις: 169
  • 10894357_gal.jpg
    10894357_gal.jpg
    56 KB · Εμφανίσεις: 136
  • 3107165_gal.jpg
    3107165_gal.jpg
    40.6 KB · Εμφανίσεις: 142
  • 3071336_gal.jpg
    3071336_gal.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 243

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η δεύτερη! Μαλλον...Δεν ξέρω για το χέρι αλλά το πρόσωπο μπορώ να το πετύχω πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Δημο και Λυδια μπραβο, πολυ ωραια!
Ειδικα η πρωτο Δημο ειναι πολυ ωραια...

ευχαριστώ παρα πολύ Λένα!!Να σαι καλά!:):thanks:
Και αυτό...Μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένη. O Johnny Depp ως Sweeney Todd.

πάρα πολύ μου άρεσε!!Συγχαρητήρια!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και αυτό...Μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένη. O Johnny Depp ως Sweeney Todd.


Aααα Johnny :inlove: Τέλειο τον έκαμες :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Βαριόμουν σήμερα..:p







:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top