Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
@ myrto , wolfe , Vampi

Τ Ε Λ Ε Ι Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ville. :xixi:
Υπεροχο σκιτσο. :)

Αν κανεις και τον Holopainen θα σε παραδεχτω. :P



Πολυ ομορφα ειναι. :)


Αχ...Άλλο μανάρι κι αυτό :inlove:

Λες να το επιχειρήσω; maybe...


Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πούμπα.:jumpy:
Ωραίο Λένα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eυχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αχαχα! Τελικά το έκανες το σχέδιο! Πολύ ωραίο

Όλα είναι φοβερά !!Πολύ τέλειο ήταν το 2ο και το 4ο :xixi:
:thanks:ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ουαουυυυυ Μιχαλη!! Εισαι ταλενταρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δυο τελευταίες δουλειές.


O Destiny των Endless.



και η Virgin of the wall.

editαρω:

Έκαμα και τον petit prince μόλις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αχ ο μικρος πριγκιπας!!!
Πολυ ομορφα Χριστιαννα! Ειδικα το πρωτο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Αν και ντρέπομαι μετά τις δουλειές του Μιχάλη να βάλω τις δικές μου παραθέτω την τελευταία μου. Είναι λίγο πρόχειρη. Το μοντέλο ο ξαδερφός μου.Η φωτογραφία είχε βγεί τυχαία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Leokopite2.jpg
    Leokopite2.jpg
    682.2 KB · Εμφανίσεις: 149
  • Leokopite after-before2.jpg
    Leokopite after-before2.jpg
    512.5 KB · Εμφανίσεις: 144

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αν και ντρέπομαι μετά τις δουλειές του Μιχάλη να βάλω τις δικές μου παραθέτω την τελευταία μου. Είναι λίγο πρόχειρη. Το μοντέλο ο ξαδερφός μου.Η φωτογραφία είχε βγεί τυχαία.:D
Με δουλεύεις;;; Είναι τα καλύτερα που έχω δει!!
:!::!::!::!:
-----------------------------------------
Δυο τελευταίες δουλειές.


O Destiny των Endless.



και η Virgin of the wall.

editαρω:

Έκαμα και τον petit prince μόλις.

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ!
Ειδικά το πρώτο και το τελευταίο! Ο μικρός πρίγκιπας είναι γλύκας μωρέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ας βαλω κι γω το τερατουργημα μου....!!!:P
https://www.ischool.gr/album.php?albumid=630
Δεν ασχολουμαι με ζωγραφικη και ετσι,αλλα μια φορα που επιασα μολυβι,εκανα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Χριστιάννα, πάρα πολύ ωραίο το σκίτσο με τον Destiny των Endless.:iagree: Είναι απλό αλλά ταυτόχρονα απόκοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αχ ο μικρος πριγκιπας!!!
Πολυ ομορφα Χριστιαννα! Ειδικα το πρωτο!!:)

Με δουλεύεις;;; Είναι τα καλύτερα που έχω δει!!
:!::!::!::!:
-----------------------------------------

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ!
Ειδικά το πρώτο και το τελευταίο! Ο μικρός πρίγκιπας είναι γλύκας μωρέ!

Χριστιάννα, πάρα πολύ ωραίο το σκίτσο με τον Destiny των Endless.:iagree: Είναι απλό αλλά ταυτόχρονα απόκοσμο.

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. =]

Μπορεί να μην κοιμήθηκα όλο το βράδυ (καλά ξάπλωσα μία ώρα αλλά δεν πειράζει) και να μου βγήκε η πίστη αλλά νομίζω άξιζε.

Delirium of the Endless.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δυο τελευταίες δουλειές.


O Destiny των Endless.



και η Virgin of the wall.

editαρω:

Έκαμα και τον petit prince μόλις.

Το τελευταίο μου ανήκει:P
Ζήλεια ψώρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. =]

Μπορεί να μην κοιμήθηκα όλο το βράδυ (καλά ξάπλωσα μία ώρα αλλά δεν πειράζει) και να μου βγήκε η πίστη αλλά νομίζω άξιζε.

Delirium of the Endless.

Τα σπάει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top