Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ωραίο. Ο ήλιος θυμίζει την καυτή λάβα στο Οροντρούιν και το χέρι το χέρι του Σκοτεινού Άρχοντα, του Σάουρον καθώς φτιάχνει το Ένα. Η μορφή ντυμένη στα μαύρα θυμίζει τους πιστούς υπηρέτες Του, τους Εννέα έτοιμοι να υπακούσουν και να εκτελέσουν πιστά τις εντολές Του...

Γενικά, πολύ ωραίο. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Hitedragon μαμάνε όλα σου τα σχεδια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Φτιάχνω κοσμήματα. Κι αυτά δημιουργίες δε θεωρούνται;;;
Έχω ένα μόνο βραχιόλι σε φωτογραφία, αυτό:

DSC00960.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αχου!Πολύ ωραίο!
Πολύ ωραίες χαντρες ( δεν ξέρω αν λέγονται έτσι:Ρ).Το movie και τα κλειδιά του σολ είναι όλα τα λεφτά!:xixi:Σε τι μαγαζιά μπορείς να βρεις χάντρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Φτιάχνω κοσμήματα. Κι αυτά δημιουργίες δε θεωρούνται;;;
Έχω ένα μόνο βραχιόλι σε φωτογραφία, αυτό:

View attachment 27049

Αχ,πολύ ωραίο!!!Μπράβο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχου!Πολύ ωραίο!
Πολύ ωραίες χαντρες ( δεν ξέρω αν λέγονται έτσι:Ρ).Το movie και τα κλειδιά του σολ είναι όλα τα λεφτά!:xixi:Σε τι μαγαζιά μπορείς να βρεις χάντρες;

Ω, παλαιοτερα εφτιαχνα κι εγω βραχιολια με χαντρες.
Οχι τετοιες ομως, κατι μικροτερες.
Υπαρχουν ειδικα μαγαζια που πουλανε χαντρες, αν εμενες Ηρακλειο θα μπορουσα να σου πω και που ακριβως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ω, παλαιοτερα εφτιαχνα κι εγω βραχιολια με χαντρες.
Οχι τετοιες ομως, κατι μικροτερες.
Υπαρχουν ειδικα μαγαζια που πουλανε χαντρες, αν εμενες Ηρακλειο θα μπορουσα να σου πω και που ακριβως.:P

Και στο μοναστηράκι έχω δει ένα, κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού αν δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Και στο μοναστηράκι έχω δει ένα, κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού αν δεν κάνω λάθος

Ναι.:)
Απλά,τα κορίτσια μένουν Κρήτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αχου!Πολύ ωραίο!
Πολύ ωραίες χαντρες ( δεν ξέρω αν λέγονται έτσι:Ρ).Το movie και τα κλειδιά του σολ είναι όλα τα λεφτά!:xixi:Σε τι μαγαζιά μπορείς να βρεις χάντρες;

Ευχαριστώ πολύ πολύ :thanks:
Από ένα μεγάλο εμπορικό της Θεσσαλονίκης τα είχα πάρει εγώ.

Επίσης, χαλάω παλιά που τα βαριέμαι και φτιάχνω καινούρια :D


Αχ,πολύ ωραίο!!!Μπράβο!!!:D

Ευχαριστωωωώ :thanks::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ναι.:)
Απλά,τα κορίτσια μένουν Κρήτη.:P

Ααα νόμιζα Νέο Ηράκλειο -.-' Nah anyway :p

Πολύ ωραίο το βραχιόλι by the way :no1: Συνέχισε την καλή δουλειά :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οχι ωρε, Ηρακλειο Κρητης.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το βραχιόλι by the way :no1: Συνέχισε την καλή δουλειά :no1:

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά :bye:
Να άλλο ένα:


DSC00961.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
οριστε να βαλω και εγω την πρωτη μου δημιουργια στο γραμμικο σχεδιο

ειναι σκαριφημα τομης εξοχικου ξενωνα σε κλιμακα 1/50




ενταξει μπορει να ειναι λιγο στραβο και λιγο βλακεια αλλα ειναι το πρωτο:xixi:
θα προσπαθησω να κανω και την προσωπογραφια του leonardo da vinci
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ζωγραφίζω αλλά δεν μπορώ να πω πως είμαι και πολύ καλή σε αυτό...
Ορίστε ένα σκίτσο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δηλαδή αν ήσουν καλή πώς θα ζωγράφιζες; :xixi:

Πολύ ωραίο. Μπράβο. Το είχες και στο deviantart αν δεν κάνω λάθος ε; Είχα τσεκάρει το προφίλ σου μια μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Το έχω ναι...Δεν ξέρω, δε μου φαίνεται πάρα πολύ καλό αν και σε όσους το έδειξα τους άρεσε.
Κάνω σκίτσα με μολύβι κάποιες φορές, αλλά δεν έχω σκαναρισμένες φωτογραφίες από άλλα...Μια αγαπημένη μου είναι αυτή. Δεν είναι σκίτσο βέβαια και δεν είναι σκαναρισμένο (χάλια ποιότητα φωτογραφίας αλλά μπορεί κανείς να διακρίνει το σχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ζωγραφίζω αλλά δεν μπορώ να πω πως είμαι και πολύ καλή σε αυτό...
Ορίστε ένα σκίτσο μου.

Μμμ.
Valo.XD
Το πετυχες το παιδι.
Μπραβο, πολυ ωραια!=) =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
https://www.ischool.gr/album.php?albumid=265

θελω ακομα πολυ δουλεια πιστευω :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ζωγραφίζω αλλά δεν μπορώ να πω πως είμαι και πολύ καλή σε αυτό...
Ορίστε ένα σκίτσο μου.
Ville. :xixi:
Υπεροχο σκιτσο. :)

Αν κανεις και τον Holopainen θα σε παραδεχτω. :P


https://www.ischool.gr/album.php?albumid=265

θελω ακομα πολυ δουλεια πιστευω :emm:
Πολυ ομορφα ειναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top