Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εδώ θα ποστάρουμε τις δημιουργίες μας, οποιουδήποτε είδους ψηφιακή/παραδοσιακή, abstract κλπ. Εγώ πρόσφατα άρχισα να κάνω και traditional sketches αλλά θα ανεβάσω όταν θα είναι καλύτερα από χάλια :D Προς το παρών μερικές από τις ψηφιακές μου δημιουργίες (οι πιο πρόσφατες) :

~Twin Sun~


~Death Sanctuary~


~Deja vu~


~Enslaved~


~Ancient Dragon~


~Sins of a Destiny~


Ποστάρετε και δικές σας δουλειές που έχετε κάνει στο χαρτί, στον υπολογιστή, στο βιβλίο της ιστορίας :jumpy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Θεϊκά.
Έχεις βελτιωθεί τρελά Μιχαλιώ.
Μπράβο συνέχισε ετσι!

Υ.Γ. Να αλλαξεις μήπως το τόπικ σε οτιδήποτε αρτίστικο; Δεν είναι μόνο η ζωγραφική τεχνη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ευχαριστώ :)

Yeap i know, σκέφτηκα να βάζουμε και ποιήματα και κειμενάκια, αλλά μετά θα γινόταν πολύ γενικό το τόπικ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μιχάλη έχεις βελτιωθεί πάρα πολύ!
(ντάξ στο έχω πει πολλές φορές:) )
Ειδικά εκείνο με τις πολυκατοικίες, δεν ξέρω κάτι μου αποπνέει!

Εγώ δεν έχω κάτι να δείξω...Γενικά δεν έχω κανένα ταλέντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ όμως θα βγώ offtopic και θα βάλω κάτι που έγραψα σήμερα με το ubuntustudio για να το δοκιμάσω.
https://www.newgrounds.com/audio/listen/185115
Το έπαιξα σε στυλ jammariσματος (κλασσικά) με τα πλήκτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Πολύ ωραίες οι δουλειές σου, michael!:no1:
Εμμ, κι εγώ ψιλοασχολούμαι με τέτοια.. Μου αρέσει πολύ η ζωγραφική-το σκίτσο και "δουλεύω" με τον παραδοσιακό τρόπο, μολύβι και χαρτί!
Περισσότερο κάνω προσωπογραφίες, αν και τελευταία το έχω αφήσει το "άθλημα", δεν προλαβαίνω.. Δυστυχώς δεν έχω κάτι στο πισι μου για να σας δείξω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μήπως ξέχασες κάποιο ??? :'(

L....O....A...A....:P ξέρω ότι μπορείς να το βρεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μήπως ξέχασες κάποιο ??? :'(

L....O....A...A....:P ξέρω ότι μπορείς να το βρεις...:P



:)














:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Done today :



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εξαιρετικό! :no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:

Συγχαρητήρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
υπεροχο!!!τελειο!!συγχαρητηρια!!!:no1: :bravo: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
απλα τέλεια

Μιχαλης δαγκωτο!!:hellas::hellas::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Thanks :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω το ειπα οτι ο μιχαλης ειναι ταλενταρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όλα του michael92 είναι ΠΟΛΥ ωραία :D

Εγώ το έρμο μόνο σε χαρτί ζωγραφίζω κάνα anime.. Θ'ανεβάσω κανένα αργότερα..

Λοιπόν:























Ξέρω, είναι χάλια η ανάλυση (έχω αρχαίο κινητό) και δεν είναι γενικά καλές, αλλά τις είχα βγάλει γιατί τις χαρίζω και θέλω να ξέρω τι έχω κάνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και τα δικα σου μια χαρα ειναι:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία, μου αρέσουν ιδιαίτερα οι σκιές στην πανοπλία του Alphonse :no1:

Fma ftw!!:no1:

Το καλοκαίρι είχα χρόνο κι έκανα ένα σωρό.. τώρα με το σχολείο το παράτησα.. καταραμένο σχολείο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top