Application για την ανάλυση της βάσεων δεδομένων των βάσεων των πανελλαδικών

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Sssot
μήπως θα μπορούσες να παραθεσεις και τον κώδικα?
οχι οτι θα καταλάβω...απλά να δω θέλω :P

Επίσης,πως απόκτησες την βαση δεδομενων? Το έχω απορια απο την αρχή... :/
*υγ ακομα δεν έχω καταφέρει να το τρέξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε δεν τους βρίσκει όλους, δεν είναι τόσο ξεκάθαρο. Το Search location είναι λάθος! Θέλει διορθώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sssot

Νεοφερμένος

Ο Sssot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φίλε δεν τους βρίσκει όλους, δεν είναι τόσο ξεκάθαρο. Το Search location είναι λάθος! Θέλει διορθώσεις...

τι ακριβώς εννοείς? Διευκρίνισε το πρόβλημα για να μπορέσω να το διορθώσω.

EDIT:
https://www.mediafire.com/download/kbekpfbi1yh08u1/DATA.zip
Εμένα πάντως λειτουργούν όλα καλά..
Οδηγίες:
1)Ανοιξτε το Data.zip και κάντε extract το φακελο DATA στο "C:\sData"
2)Κάντε extracτ την εφαρμογή που συμπεριλαμβάνεται στο Data.zip και εκτελέστε την
3)Κάντε κλικ στο κουμπί "φόρτωση"
4)Κάντε την αναζήτησή σας μόλις τα δεδομένα έχουν φορτωθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Αυτό τώρα θεωρείται νόμιμο;;

Αν ψάξεις στο internet θα δεις ότι έχουν ανακοινωθεί πίνακες με το που πέρασε ο καθένας για κάθε σχολείο. Άρα δεν υπάρχει κάτι παράνομο!


Sssot
μήπως θα μπορούσες να παραθεσεις και τον κώδικα?
οχι οτι θα καταλάβω...απλά να δω θέλω :P

+1! Αν είναι εύκολο κάντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Αν ψάξεις στο internet θα δεις ότι έχουν ανακοινωθεί πίνακες με το που πέρασε ο καθένας για κάθε σχολείο. Άρα δεν υπάρχει κάτι παράνομο!

Μπορείς να μου στείλεις ένα τέτοιο link ως παράδειγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μπορείς να φτιάξεις το ίδιο για το σε ποιά σχολή πέρασε ο καθένας η όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Μπορείς να μου στείλεις ένα τέτοιο link ως παράδειγμα;

Ολα τα αποτελεσματα ειναι δημοσια στο σχολεια, αρα δεν ειναι παρανομο.

Και στο internet υπαρχουν. π.χ. Νομος Φθιωτηδας https://dide.fth.sch.gr/epitixodes/

Μπορείς να φτιάξεις το ίδιο για το σε ποιά σχολή πέρασε ο καθένας η όχι;

Δεν χρειαζασε αλλη εφαρμογη ρε.

1) Βρισκεις στην εφαρμογη αυτον που θες
2) Ανοιγεις το αρχειο .HTML
3) Αριστερα εκτος απο τους βαθμους γραφει και τον κωδικο εξετασεων και τα Πατρωνημα/Μητρωνημα
4) Μπαινεις στο https://results.minedu.gov.gr/ και βλεπεις που περασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
τι ακριβώς εννοείς? Διευκρίνισε το πρόβλημα για να μπορέσω να το διορθώσω.

EDIT:
https://www.mediafire.com/download/kbekpfbi1yh08u1/DATA.zip
Εμένα πάντως λειτουργούν όλα καλά..
Οδηγίες:
1)Ανοιξτε το Data.zip και κάντε extract το φακελο DATA στο "C:\sData"
2)Κάντε extracτ την εφαρμογή που συμπεριλαμβάνεται στο Data.zip και εκτελέστε την
3)Κάντε κλικ στο κουμπί "φόρτωση"
4)Κάντε την αναζήτησή σας μόλις τα δεδομένα έχουν φορτωθεί

Ssot , σε οσους δεν λειτουργει ειναι γιατι δεν αλλαζουν την πανω διευθυνση απο C:\sData σε -> C:\sData\DATA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια αυτο το extract τι ειναι?

εγω παταω στην εφαρμογη φορτωση και μου βγαζει αυτο οτι ο φακελος προορισμου C:\sData\DATA δεν υπαρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε crazyharis βρες το location του φακέλου Data και πάνω που έχει τη μπάρα όπου δείχνει το location ( π.χ C:\Program Files (x86) ) κάνε κλικ και κάνε αντιγραφή και μετά επικόλληση αυτή τη διεύθυνση στο πλαίσιο δίπλα στο κουμπί "Φόρτωση". Μετά, πάτα φόρτωση και είσαι οκ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ολα τα αποτελεσματα ειναι δημοσια στο σχολεια, αρα δεν ειναι παρανομο.

Και στο internet υπαρχουν. π.χ. Νομος Φθιωτηδας https://dide.fth.sch.gr/epitixodes/



Δεν χρειαζασε αλλη εφαρμογη ρε.

1) Βρισκεις στην εφαρμογη αυτον που θες
2) Ανοιγεις το αρχειο .HTML
3) Αριστερα εκτος απο τους βαθμους γραφει και τον κωδικο εξετασεων και τα Πατρωνημα/Μητρωνημα
4) Μπαινεις στο https://results.minedu.gov.gr/ και βλεπεις που περασε

Το ξέρω αλλά δεν θα μπορούσε να γίνεται αυτόματα για να είναι όλα έτοιμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo1230

Νεοφερμένος

Ο geo1230 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
"Είναι αδύνατη η σύνδεση με τον σέρβερ. Πιθανότατα ο σέρβερ ναι είναι κλειστός, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα!"

αυτο βγαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Φίλε crazyharis βρες το location του φακέλου Data και πάνω που έχει τη μπάρα όπου δείχνει το location ( π.χ C:\Program Files (x86) ) κάνε κλικ και κάνε αντιγραφή και μετά επικόλληση αυτή τη διεύθυνση στο πλαίσιο δίπλα στο κουμπί "Φόρτωση". Μετά, πάτα φόρτωση και είσαι οκ. :)

Eγω παλι βρηκα που ειναι η data, (π.χ. C:\Users\THOMAS 2\Downloads\DATA.zip\DATA ) αλλα και παλι δεν μου το αναγνωριζει οταν κανω την αντιγραφη. :P Αν ξερεις, κατι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Είναι απλή η διαδικασία.
Παίρνετε τον φάκελο Data και τον κάνετε Επικόλληση όπου γουστάρετε. Ανοίγετε το πρόγραμμα, στο 1ο κουτάκι ψάχνετε τον φάκελο, πατάτε φόρτωση, το αφήνετε κανένα τέταρτο να φορτώσει, και μετά απο κάτω γράφετε όποιο όνομα θέλετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Στο αποθηκευση αποτελεσματων τι να βαλω?? μου βγαζει τα αποτελεσματα απο κατω αλλα απο κει και περα δεν ξερω τι να κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sssot

Νεοφερμένος

Ο Sssot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Στο αποθηκευση αποτελεσματων τι να βαλω?? μου βγαζει τα αποτελεσματα απο κατω αλλα απο κει και περα δεν ξερω τι να κανω.

πήγαινε στην διαδρομή που αναγράφεται για να βρεις τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι τελεια, οτι παραμετρο και να γραψω μου βγαζει
Search started! Please wait...
Search finished! Total results: 1
Saving result: 1 to: C:\sResults\0.html και είναι πάντα το ίδιο. (το οποιο νομίζω είχα κανει τελευταια αναζητηση πριν πεσει ο σερβερ στο αλλο -.-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sssot

Νεοφερμένος

Ο Sssot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ναι τελεια, οτι παραμετρο και να γραψω μου βγαζει
Search started! Please wait...
Search finished! Total results: 1
Saving result: 1 to: C:\sResults\0.html και είναι πάντα το ίδιο. (το οποιο νομίζω είχα κανει τελευταια αναζητηση πριν πεσει ο σερβερ στο αλλο -.-)

Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα στα logs. Λέει ότι το αποθηκεύει στο C:\sResults\0.html ενώ στην πραγματικότητα το αποθηκεύει στο C:\sResults\1.html (το αποτέλεσμα 1 αποθηκεύεται σαν 1.html, το αποτέλεσμα 2 αποθηκεύεται σαν 2.html κ.ο.κ.)

Ενα μικρό λαθάκι που δεν πρόσεξα...

Επίσης να διαγράφεις όλα τα αρχεία στο C:\sResults\ πριν απο κάθε αναζήτηση για να είσαι σίγουρος ότι έχεις αποθηκευμένα τα καινούργια αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εμενα δε μου βγαζει κανενα αποτελεσμα....Εβαλα στις παραμετρους το ονομα μου, αλλα μου λεει 0 results!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top