Anime και manga

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το λατρευω το opening του dragonball :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Είδα δυο κοπέλες σήμερα στο λεωφορείο οι οποίες έτσι όπως ήταν ντυμένες, μόνο εκεί μπορεί να πήγαιναν. Yummy ήταν και οι δυο.

Γράψε τι φορούσαν για να δούμε τι ντυθήκαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
:lol:
Κατέβασα σήμερα τα πρώτα δύο επισόδεια της πρώτης σεζόν του FMA... και γαμώτεν έτσι... αν δεν ήταν 51, θα τα είχα κατεβάσει όλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γράψε τι φορούσαν για να δούμε τι ντυθήκαν :P
Σαν το άβαταρ της κότας ήταν, όχι τόσο κοντές φούστες. Δε συγκράτησα ακριβώς τι φορούσαν γιατί κοίταγα τα βυζιά τους. Εχμ, εννοώ οτι δεν ξέρω τις διαφορές μεταξύ των ρούχων που φοράνε οι ήρωες στα τέτχοια που βλέπετε εσείς οι σχιστομάτηδες οπότε δεν κατάφερα να συγκρατήσω κιόλας λεπτομέρειες.
Ήταν γλυκούλες πάντως και οι δυο, κάργα ερωτεύσιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
lol fanservice? θα είχαν ντυθεί από τις κοπέλες που είναι full fanservice, τώρα από πιο άνιμε θα ήταν :P άλλο θέμα αυτό xD πάντως από ecchi δε νομίζω να ήταν, από κανένα άλλο. lol τώρα με ήρθε αυτή από το code geass, αυτή που είναι καθαρά fanservice, ούτε το όνομα της δε θυμάμαι, αλλά δε μου την έδινε xD

βασικά αν ήταν όντως ντυμένες έτσι, θα δεις σε κανά δυο-τρεις μέρες τις ανάλογες φωτογραφιές των cosplayers στο animeplanet ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Επειδή δεν μπαίνω εκεί, ρίχτε ένα link όταν τις βάλουν μήπως τις αναγνωρίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
το λατρευω το opening του dragonball :inlove:
Εγώ το είχα για ξυπνητήρι....Άσε...:P

Γράψε τι φορούσαν για να δούμε τι ντυθήκαν :P
Αμέσως....
Σαν το άβαταρ της κότας ήταν, όχι τόσο κοντές φούστες. Δε συγκράτησα ακριβώς τι φορούσαν γιατί κοίταγα τα βυζιά τους. Εχμ, εννοώ οτι δεν ξέρω τις διαφορές μεταξύ των ρούχων που φοράνε οι ήρωες στα τέτχοια που βλέπετε εσείς οι σχιστομάτηδες οπότε δεν κατάφερα να συγκρατήσω κιόλας λεπτομέρειες.
Ήταν γλυκούλες πάντως και οι δυο, κάργα ερωτεύσιμες.
Κότα είναι το φρύδι σου.. -_-'
Λογικά θα φορούσαν την σέξυ σχολική στολή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:lol:
Κατέβασα σήμερα τα πρώτα δύο επισόδεια της πρώτης σεζόν του FMA... και γαμώτεν έτσι... αν δεν ήταν 51, θα τα είχα κατεβάσει όλα...:P
Όταν τα λέει η Αγγέλα . . . .:PΠάντως ,μου αρέσει η καινούργια περισσότερο από την παλιά λογω γραφικών και μόνο .Η υποθεση ίδια είναι με εξαίρεση κάποιες μετατροπές που έχουν γίνει στην πρώτη ιστορία της σειράς .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ένας φίλος μου που ασχολείται δεν ξέρω κι εγώ τι κάνει μου είπε πως το fma1 έχει τρεις στρώσεις σκιών ενώ το 2 μόνο δύο. Επίσης στο 2 δεν υπάρχει blur. Αυτό έχει να κάνει με τα γραφικά. Εγώ ως άσχετη έχω να πω πως το 2 μου φαίνεται πολύ πιο παιδικό πάντα στο θέμα γραφικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
το 2 πάντως μου φαίνεται πολύ καλύτερο, κι ας είναι ριμέικ... το κακό είναι πως το επισόδειο 4, (έχω δει τα 3 πρώτα) προβλήθηκε στην Ιαπωνία σήμερα και πρέπει να το κατεβάσουμε αύριο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά τα hentai τα ξέρει κανείς ????Τι είναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Προκλητικά anime, πολλές ερωτικές περιπτύξεις...
Όχι τίποτα ακραίο...(τα εντελώς ακραία είναι τα echhi :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
το 2 πάντως μου φαίνεται πολύ καλύτερο, κι ας είναι ριμέικ... το κακό είναι πως το επισόδειο 4, (έχω δει τα 3 πρώτα) προβλήθηκε στην Ιαπωνία σήμερα και πρέπει να το κατεβάσουμε αύριο...:'(

Δεν είναι ριμέικ νεαρέ. Είναι το manga.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδιά τα hentai τα ξέρει κανείς ????Τι είναι???

Iαπωνικη τσοντα με anime :D

Εχω 5 ταινιες με τετοιο :P

(Night shift nurses :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν είναι τσόντα ακριβώς ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τσοντενια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δηλαδή στα echhi τι γίνεται?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δηλαδή στα echhi τι γίνεται?:P

Έχω τα εντύπωση οτι τα ecchi είναι πιο "διακριτικά" γενικά. Όχι τσόντες αλλα πονηρούλικα. Στα hentai γίνεται συνήθως της π*ρνης. Πλοκάμια, δεινόσαυροι, ρομπότ, όλα μαζί ενωμένα για ένα καλύτερο αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τα ecchi ειναι καπως πιο εγκεφαλικο, δεν εχει απαραιτητα σεξ μεσα και ισως ουτε καν γυμνο. Για παραδειγμα μια σκηνη ecchi ειναι οταν ενα αγορι πεφτει πανω σε ενα κοριτσι και καταλαθος πιανει το βυζι της. Τα hentai ειναι αλλο πραμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top