All-night study log

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το τσάι είναι για πιο soft καταστάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Κρυπτογραφία και τριπάκια θέλει ο Μπιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
σερι και σημερα! Friday night means studying night!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ρε παιδια κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι και σε οποιον λεω οτι μεχρι τις 10 εχω κοιμηθει για να ξυπνησω το πρωι να διαβασω με κοιταει λες και ειμαι απο τον Αρη :P Αλλα δοκιμασα μια φορα να κατσω μεχρι αργα να διαβασω και δεν μου βγηκε... βασικα δεν εκανα παραγωγικο διαβασμα. Αντιθετως το πρωι μαθαινω πολυ πιο ευκολα φτιαχνω το καφεδακι μου βλεπω την αυγουλα και μετα που παω σχολειο το ματι μου (τις περισσοτερες φορες) ειναι γαριδα! Αλλα ενταξει οτι τον βολευει το καθενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ρε παιδια κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι και σε οποιον λεω οτι μεχρι τις 10 εχω κοιμηθει για να ξυπνησω το πρωι να διαβασω με κοιταει λες και ειμαι απο τον Αρη :P Αλλα δοκιμασα μια φορα να κατσω μεχρι αργα να διαβασω και δεν μου βγηκε... βασικα δεν εκανα παραγωγικο διαβασμα. Αντιθετως το πρωι μαθαινω πολυ πιο ευκολα φτιαχνω το καφεδακι μου βλεπω την αυγουλα και μετα που παω σχολειο το ματι μου (τις περισσοτερες φορες) ειναι γαριδα! Αλλα ενταξει οτι τον βολευει το καθενα!

Και εγώ σπάνια ξενυχτούσα. Γενικά είναι αστείο το πώς συμπεριφέρονται τα περισσότερα παιδιά στη γ λυκείου. Ξενυχτάνε απλά για να ξενυχτίσουν, κάνουν υπερβολές, αγχώνονται και είναι όλη μέρα ψόφιοι. Και επειδή δεν ξέρουν πώς πρέπει να λειτουργούν, μόλις τελειώσει η γ λυκείου αρχίζουν τα " πέρασα από τις φριχτές Πανελλήνιες, δικαιούμαι ξεκούραση ένα χρόνο" και άλλα τέτοια.

Και το διάβασμα για τη συντριπτική πλειοψηφία είναι πιο παραγωγικό τις πρώτες πρωινές ώρες, στις οποίες ο εγκέφαλος είναι ξεκούραστος(με την προϋπόθεση πάντα ότι κοιμήθηκες τις ώρες που πρέπει το προηγούμενο βράδυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ειναι κάποιοι που λειτουργούν καλύτερα το βράδυ επειδή έχει ησυχία, ειναι και άλλοι που ξενυχτάνε για να λένε σε ολους ποσο γαματοι ειναι και οτι και καλα διαβάζουν μερα νύχτα. Στις πανελλήνιες δεν ξενύχτησα ούτε μια φορά. Τωρα στη σχολή όμως... Ειναι φορες που κοιμάμαι στις 3 και λέω και ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ προσωπικά αποδίδω καλύτερα τις πρωινές ώρες... το μεταμεσονύχτιο διάβασμα πιστεύω ότι είναι προτιμότερο για μία επανάληψη ή για ασκήσεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει πως όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πολύ ξενυχτάνε οι άνθρωποι. Για το διαβασμα, όσους συγγενεις και οικογενειακούς φίλους σε μεγάλη ηλικία έχω ρωτησει κανένας δεν ξενυχτουσε για διαβασμα ούτε καν σε περιόδους εξετάσεων. Πλέον είναι συνηθισμένο φαινόμενο να κάθεσαι πολλες φορες ξύπνιος αργά τη νυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και το διάβασμα για τη συντριπτική πλειοψηφία είναι πιο παραγωγικό τις πρώτες πρωινές ώρες, στις οποίες ο εγκέφαλος είναι ξεκούραστος(με την προϋπόθεση πάντα ότι κοιμήθηκες τις ώρες που πρέπει το προηγούμενο βράδυ).
Στις οποίες πρωινές ώρες είμαστε στο σχολείο (αν μιλαμε για πανελλήνιες). :P Αλλά ναι αν κάθεσαι μέχρι τις 4 έτσι απλά για να σαι με ένα βιβλίο στο χέρι και κουτουλάς δεν έχει νόημα, ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Χαιρομαι παντως που δεν ειμαι η μονη! :P Το νωριτερο που θα ξυπνησω βεβαια θα ειναι 5 θα ξεκινησω 5μιση και θα διαβασω 2 ωριτσες μεχρι να φυγω για το σχολειο... Αλλα μονο εαν εχω κοιμηθει καλα αλλιως βγαινει δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
I hate C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top