All-night study log

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ποιο διάβασμα.
Αύριο έχω παρουσιάση του ρούχου μου κι έχω κατααγχωθεί, και έχω να κάνω και 4 τουλχ σχέδια ολοκληρωμένα ακόμα. Κι αυτά μέχρι τη παρασκευή το μεσημέρι πρέπει να' χουν τελειώσει.
Το σ/κ υποτίθεται πρέπει ετοιμάσω το μπουκ μου γιατί τη τετάρτη παραδίδω, και να διαβάσω το τελευταίο γαμημένο μάθημα.

I GIVE UP. εντάξει;
Θέλω τη μάμα μου. :(
θα την πάρουμε τηλέφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι δε τη θέλω. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για διπολική διαταραχή την κόβω την περίπτωση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το ίδιο πράγμα είναι μωρέ, τι διάβασμα τι ρούχα, τα ίδια σκατά είν' όλα στις 2 το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Για διπολική διαταραχή την κόβω την περίπτωση :/:
:(
Το ίδιο πράγμα είναι μωρέ, τι διάβασμα τι ρούχα, τα ίδια σκατά είν' όλα στις 2 το πρωί.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τελευταιος τελικος NBA σημερα, ελα να βλεπω συμμετοχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εννοείται ρε Γιαννούτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Διαβάζω το Spillover αυτές τις μέρες. Και είναι γαμάτο και πάει καλά αλλά θέλω να χώσω και τίποτ' άλλο παράλληλα. Οπότε, επειδή θέλω να μείνω και ξύπνιος μέχρι τις 3 σήμερα μπας και κάνουμε αυτό το reset που λέμε τόσες μέρες, θέλω να 'χει βγει και το τρίτο κεφάλαιο μέχρι το βράδυ, ή και περισσότερο αν δω ότι πάει, ακόμα καλύτερα.

If you're not familar with speed-runs, welcome to the club. Take this bag of coffee with you, it's dangerous to go alone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Στόχος να βγουν 3-4 κεφάλαια σήμερα. Για να δούμε. :worry:

Καφές και ξεκινάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στόχος να βγουν 3-4 κεφάλαια σήμερα. Για να δούμε. :worry:

Καφές και ξεκινάμε.
Τι καφέ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παντελή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Να φανταστω μεσα στο καλοκαιρι δεν θα δουλευει το τοπικ ε? Ε ρε Pentium II που σας χρειαζεται !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μετά από 11 ώρες μελέτη ώρα να πάω για ύπνο γιατί στις 11 θα ξαναδιαβάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να φανταστω μεσα στο καλοκαιρι δεν θα δουλευει το τοπικ ε? Ε ρε Pentium II που σας χρειαζεται !!

Δουλεύει ΕΙΔΙΚΑ το καλοκαίρι. Απλά, νταξ, Ιούνιος είναι ακόμα. Από αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δουλεύει ΕΙΔΙΚΑ το καλοκαίρι. Απλά, νταξ, Ιούνιος είναι ακόμα. Από αύριο.
Θα ξενυχτας μεσα στο καλοκαιρι για διαβασμα? yolo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε ακριβώς επειδή ζεις μια φορά πρέπει να κάνεις τα πράγματα που γουστάρεις, αλλιώς να το χέσουμε.

** Δε θα ξενυχτάω, όχι πολύ τουλάχιστον. Μέχρι τις 3 λέω, θα δούμε. Χθες προχθές κατάφερα επιτέλους να κοιμηθώ κατά τις 12 και να ξυπνήσω 7-8. The possibilities are endless now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γαμω τον προγραμματισμο μου γαμω :mad:

Ειναι 2 ωρα, ειμαι μεσα στην ενεργεια και την ορεξη, ο εγκεφαλος εχει ξυπνησει για τα καλα και δεν ξερω που να το διοχετευσω ολο αυτο. Θα ειναι καπως αμα παω για τρεξιμο τετοια ωρα? Αργει να ξημερωσει να παω και για κανα κολυμπι γαμωτο γαμωτο :mad:

Προγραμματισμο εννοω το μαθημα γιατι χαρης αυτου ολη η ενεργεια. I fucking love my job :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Γαμω τον προγραμματισμο μου γαμω :mad:

Ειναι 2 ωρα, ειμαι μεσα στην ενεργεια και την ορεξη, ο εγκεφαλος εχει ξυπνησει για τα καλα και δεν ξερω που να το διοχετευσω ολο αυτο. Θα ειναι καπως αμα παω για τρεξιμο τετοια ωρα? Αργει να ξημερωσει να παω και για κανα κολυμπι γαμωτο γαμωτο :mad:

Προγραμματισμο εννοω το μαθημα γιατι χαρης αυτου ολη η ενεργεια. I fucking love my job :clapup::clapup:

Σκόπευα να γράψω ένα μήνυμα που να ξεκινάει ακριβώς με την ίδια φράση,αλλά δε θα είχε καθόλου ίδια συνέχεια... :whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σκόπευα να γράψω ένα μήνυμα που να ξεκινάει ακριβώς με την ίδια φράση,αλλά δε θα είχε καθόλου ίδια συνέχεια... :whistle::/:
Ελα ρε γιατι? Τι διαβαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top