All-night study log

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μου δίνεις τόσο κουράγιο. Πες μου όμως πως είχες αρκετά που ήταν άγνωστα σε σένα! ;

Να σου πω την αλήθεια τα κεφάλαια 1-2-4-5 τα ήξερα αρκετά καλά πάνω κάτω καθώς τα είχα κάνει καλή επανάληψη πριν 1 μήνα...
Αλλά το προσφυγικό (3) το διάβασα για πρώτη φορά -ικανοποιητικά- την παραμονή...
30 σελίδες βέβαια που δεν είχα σχεδόν ξανακουμπήσει (δεν μου άρεσε τι να κάνω:P) δεν τις λες και λίγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Studentpro

Νεοφερμένος

Η Studentpro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μου έδωσες κάποιο κίνητρο. Μακάρι να τα καταφέρω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ, θα διαβάσω πάρα πολύ! Εντάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εμενα να με περιμενε απο βδομαδα, που αρχιζουν οι ενδοσχολικες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ, θα διαβάσω πάρα πολύ! Εντάξει?
μια από τα ίδια γιατί αύριο πάλι αγώνες:P τι έχεις διαβάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πως αντέχεις μωρέ; Το 12 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πως αντέχεις μωρέ; Το 12 :P
ε είναι λίγο τρελό το πρόγραμμα μου αλλά θέλω επιτέλους να την περάσω!!!!!
τα 10 και 11 είναι εύκολα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μάλλον αυτά θα κάνω απόπσε για να χω αύριο τη φωτοσύνθεση και τη φωτοναπνοή, "πιο φρέσκα". Ποπο θάνατος, πάλι μέχρι την τελευταία στιγμή θα διαβάζω. Πάμε γερά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μάλλον αυτά θα κάνω απόπσε για να χω αύριο τη φωτοσύνθεση και τη φωτοναπνοή, "πιο φρέσκα". Ποπο θάνατος, πάλι μέχρι την τελευταία στιγμή θα διαβάζω. Πάμε γερά!!!!
αν έχεις κάποια απορία ρώτησε με! και εγώ θα διαβάσω τώρα το βράδυ μέχρι ότι ώρα αντέξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ωραιο τοπικ. Μονο στις εξεταστηκες δουλευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ρε εγώ ότι και να πιω με παίρνει ο ύπνος... τι να κάνω για να μην κοιμάμαι θέλω έστω για το τελευταίο μάθημα που έρχεται χαχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να ξεκινάμε, για να ξεκινάμε! :spasiklas:

Δε θα σταματήσω να διαβάζω, έως ότου τελειώσω με τους εργαστηριακούς οδηγούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κι εγώ σήμερα...
Καλό διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΚΑΛΟ ΛΟΥΤΣΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.


papas, ποιο είναι αυτό το τραγούδι;
on:
30minutes've passed, 150 to go.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το εχουμε?Το εχουμε.

Αμα ξανααρχισω στις 2,μεχρι τις 6 εχω καθαρες 4 ωρες.Γιεαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οχι Πανελληνιες και ξενυχτι ρε. Δεν παιζουμε με αυτες. Εξεταστικη ξαναδινεις οποτε θες οποτε εκει παει και ερχεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αφήνω τα αγγεία και τα νεύρα για το πρωί :sleep:

καληνύχτα και καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλη φαση το τοπικιον. Ο καθενας γραφει και απο μια παπαρια.

Αφηνω την συγγραφη του εγγραφου IR Template για αυριο το πρωι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ο καθενας γραφει και απο μια παπαρια.

Αυτή ήταν η ιδέα κάπως, ναι. :P

Anw, θυμάστε που λέγαμε(=έλεγα) χθες κάτι για 12ωρο σερί? Scratch that, never happened. Με πέταξε και το internet των απέναντι μετά, σκατά.

Σήμερα όμως θα βγει, κοιμήθηκα, πόσες, 10, 11 ώρες? Πόσα all-nighters βγάζει αυτό? 2-3?

*note to self: insanity is close when sleep hours become fucking currency for all-nighters. Just saying.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top