Aναστολή λειτουργίας του ΟΠΑ από 11/11/2019 έως και 17/11/2019

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Σαν το πένανλτι του Παπουτσέλη , αν έπεφτε πιο μέσα θα ήταν κανονικό....
Τι αντίσταση να φέρει ; Φταίει και από επάνω ; Δηλαδή δικαιολογείς και την κλωτσιά ;
Σε λίγο θα μας πείτε ότι φταίει και η κόρη του Γρηγοριάδη που πέρασε από τα Εξάρχεια https://www.protothema.gr/greece/article/945244/kleon-grigoriadis-andras-ton-mat-epitethike-hudaia-kai-sexistika-sti-16hroni-kori-mou/


Ρε πάτε καλά ;

Τα ΜΑΤ εκείνη τη στιγμή λογικά έλαβαν εντολή να πάνε τους διαδηλωτές λίγο πιο πίσω, όπως γίνεται σε κάθε διαδήλωση, ξεκινάει λοιπόν ο αστυνομικός στο κάτω μέρος του πλάνου να σπρώχνει απαλά την κοπέλα για να πάει το πλήθος λίγο πιο πίσω, τι κάνει η κοπέλα λανσελοτ;; σπρώχνει την ασπίδα . Ο τύπος της έδωσε κιόλας άλλες 2 ευκαιρίες να πάει πίσω αλλά η άλλη συνέχισε να σπρώχνει και μετά την ξυλοκόπησε. Ξέρεις πότε θα ήταν αναιτιο χτύπημα;; αν η κοπέλα ΟΝΤΩΣ πήγαινε πίσω και ο άλλος έτσι στο ξεκάρφωτο ξεκίναγε να την χτυπάει. Η κόρη του Γρηγοριάδη δεν έχει κάποια σχέση με το συμβάν. Εμείς καλά πάμε, η άλλη που πάει κόντρα στα ΜΑΤ δεν ξέρω αν πάει καλά. :hehe:
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σωστό δε λέω αλλά είναι κομματάκι αστείο να προσπαθούμε να διώξουμε τα ναρκωτικά από τα πανεπιστήμια και από την άλλη να προστατεύεται αυτός που τα πουλάει. Δι άιρονι που λέμε στο χωριό μου.

Εντάξει τότε, θα τον αφήσουμε και προστατευμένο και να πουλάει τα ναρκωτικά του! :P
Εκεί να δεις irony...
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Εκεί να δεις irony...

Η λογική του "αφού εκείνο τότε γιατί το άλλο" είναι πανομοιότυπη με το σκεπτικό.... γιατί ο Θεός δημιούργησε τον κόσμο αφού γνώριζε ότι κάποιοι θα γίνονταν κακοί :laugh:

Υγ1 μερικές φορές, σηκώνω τα χέρια ψηλά με την αφοπλιστική αφέλεια σκέψης κάποιων ανθρώπων :baby:
Υγ2 πως το είπε η Gate4, irony? Αχ αυτή η αγγλική....χρήση, μου φέρνει μια ειρωνική διάθεση για όσους την ακολουθούν σαν λεξικό κληρονομιάς :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εντάξει τότε, θα τον αφήσουμε και προστατευμένο και να πουλάει τα ναρκωτικά του! :P
Εκεί να δεις irony...
Το point μου είναι ότι το εμπόριο ναρκωτικών δεν σταματάει σε καμία περίπτωση. Θεσσαλονίκη και απέναντι από το ΑΠΘ μια χαρά κυκλοφορούν.
Οπότε εντάξει κάναμε ότι τα διώξαμε από τα πανεπιστήμια/Εξάρχεια δεν ξέρω γω τι ενώ ουσιαστικά δεν έγινε τίποτα γιατί ο τύπος με τους 2 τόνους πρέζα έχει άσυλο στην κοινωνία μας και τα ανάλογα προϊόντα διακινούνται κανονικά. Επικοινωνιακά εξαιρετικό το φιάσκο πάντως πρέπει να το ομολογήσω.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
ο τύπος με τους 2 τόνους πρέζα έχει άσυλο στην κοινωνία μας
Εγώ αναρωτιέμαι, μήπως τελικά είναι καλύτερα να έχει αυτός άσυλο (που το είδες άραγε?) από κάτι άλλους που δεν ξέρουν που πάνε τα 4 :hmm:

Υγ Σόρι για την παρέμβαση, αλλά άνθρωπος είσαι και λυγάς :(
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top