Aνακοινώθηκε η κλιμάκωση του ΓΒΠ 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πω ρε παιδια,οπως εξηγησα και πριν απο τους 1350 με 19+ της Θετικης μονο οι 700 περιπου θα δηλωσουν Ιατρικη! Δειτε προηγουμενα ποστ μου. Γιατι ακουω μερικους που λενε "ε απο 1350 ατομα δεν θα βρεθουν καποιοι με 19.500 να δηλωσουν Θεσσαλονικη" χωρις να ξερουν γιατι μιλανε. Μην ανησυχειτε δεν προκειται να περασει η Ιατρ Αθηνας τα 19500 με τιποτα. Αυτο δεν σημαινει οτι η Βαση της δεν θα αυξηθει. Γυρω στο 19400 θα ειναι θα βγουν αλλωστε και επισημες προβλεψεις στον ημερησιο τυπο αυριο και μεθαυριο. Και η Θεσ με τιποτα πανω απο 19300.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
πω ρε παιδια,οπως εξηγησα και πριν απο τους 1350 με 19+ της Θετικης μονο οι 700 περιπου θα δηλωσουν Ιατρικη! Δειτε προηγουμενα ποστ μου. Γιατι ακουω μερικους που λενε "ε απο 1350 ατομα δεν θα βρεθουν καποιοι με 19.500 να δηλωσουν Θεσσαλονικη" χωρις να ξερουν γιατι μιλανε. Μην ανησυχειτε δεν προκειται να περασει η Ιατρ Αθηνας τα 19500 με τιποτα. Αυτο δεν σημαινει οτι η Βαση της δεν θα αυξηθει. Γυρω στο 19400 θα ειναι θα βγουν αλλωστε και επισημες προβλεψεις στον ημερησιο τυπο αυριο και μεθαυριο. Και η Θεσ με τιποτα πανω απο 19300.
Μακαρι να εχεις δικιο γιατι ρε γαμωτο βγαζουμε τοσα μορια κ στο τελος με βλεπω ακρη θεου που λεει κ μια φιλη μου δλδ αλεξανδρουπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ρε παιδια χαλαρωστε λιγο . Δε ξερετε καν τη ζητηση. Δεν εχουν γινει καν τα μηχανογραφικα.

Για τα πολυτεχνεια τα υψηλοβαθμα σε θεσσαλονικη τι ακουγεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ok guys καλα ηταν φετος ... του χρονου παλι ...
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ευτυχώς θα διώξουμε 82 ατομα σε ιατρικη/οδοντιατρικη ΣΣΑΣ που θα πανε λογικα με το μεγαλυτερο βαθμο!! χαχα:jumpy:
λετε με 19+ πανε πολλοι φαρμακευτική/βιολογία????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ευτυχώς θα διώξουμε 82 ατομα σε ιατρικη/οδοντιατρικη ΣΣΑΣ που θα πανε λογικα με το μεγαλυτερο βαθμο!! χαχα:jumpy:
λετε με 19+ πανε πολλοι φαρμακευτική/βιολογία????

προτεινω ν αρχισουμε να τους σκοτωνουμε:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Α μπραβο ειναι κ ο στρατος,ευτυχως.....εγω παντως ξερω μια κοπελα με 19420 που δηλωνει φαρμακευτικη.ε θα ειναι κ μερικοι ακομη,τι στο καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μακαρι να εχεις δικιο γιατι ρε γαμωτο βγαζουμε τοσα μορια κ στο τελος με βλεπω ακρη θεου που λεει κ μια φιλη μου δλδ αλεξανδρουπολη...

και δικιο να εχει ο DK1991 και 19300 να μεινει η θεσσαλονικη , αυτη εχει 160 ΘΕΣΕΙΣ!!!!! αυτο δεν αλλαζει αν τυχει και τη δηλωσουν 160 ατομα με 19500+, δεν παει να ειναι η βαση και 18 800 θα μουν αυτα τα ατομα μεσα!!!
να ευχεσαι νε εισαι ΜΙΑ απο τους 160 που θα δηλωσουν θεσσαλονικη με την υψηλότερη βαθμολογία.......................
και πιστεψε με απο 1337 αριστουχους θα υπαρχουν , νομιζω, 160 ατομα με 19500+ που θα θελουν θεσσαλονίκη.......................

(και εγώ θεσσαλονίκη θέλω ρε γμτ:( αλλα όπου μας πάνε:P
εκτός Alexia αν εχουμε πολλους που μεταναστευσουν και προς διαιτολογια, φαρμακευτικη, βιολογια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά πραγματικά ΕΛΕΟΣ... Θα σας δώσω ένα απλό παράδειγμα ενός φίλου μου από το σχολείο μου. Ελπίζω να σας ηρεμήσει κάπως... Έγραψε:
Μαθηματικά κατεύθυνσης 20
Φυσική κατεύθυνσης 20
Χημεία κατεύθυνσης 18
Βιολογία κατεύθυνσης 16
Έκθεση 18.5
Βιολογία γενικής 20 ... Αποτέλεσμα: 19200 στο 2ο και 40 πεδίο και 18600+ στο 3ο πεδίο... Βαθμός πρόσβασης 19... Δηλαδή συμπεριλαμβάνεται στους 1337 ενώ δέν πιάνει καμμία ιατρική ούτε κάν με τις περσινές βάσεις. Αυτό έγινε διότι (όπως φαίνεται και από τα ποσοστά άριστων γραπτών σε κάθε μάθημα) οι υποψήφιοι της θετικής τα πήγαν συνοπτικά καλύτερα στην φυσική-μαθηματικά απ'όσο βιολογία-χημεία. Βιολογία το ποσοστό των άριστων γραπτών αυξήθηκε ελάχιστα αλλά επειδή οι υποψήφιοι της θετικής μειώθηκαν ο αριθμός των άτομων που έγραψαν άριστα στην βιολογία ειναι ο ίδιος σχεδόν με πέρισυ. Αντίθετα το ποσοστό μειώθηκε στην χημεία κατα 5%. Οπότε πολλοί υποψήφιοι έχουν μεγαλύτερο Γ.Β.Π. από τα μόρια τους στο 3ο πεδίο(σαφώς υπάρχουν και εξαιρέσεις). Εγώ π.χ. είχα 19.42 Γ.Β.Π. και 19265 μορια στο 3ο. Μήν ανησυχείτε τόσο.Πραγματικά. Και εγώ στην ίδια θέση βρίσκομαι αλλά κανείς δέν μπορεί να κάνει τίποτα. Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι υπομονή μέχρι να ανακοινωθούν οι βάσεις επειδή ακόμα και οι "ειδικοί" που βγαίνουν κατά καιρούς σε εφημερίδες, τηλεόραση κτλ δέν μπορούν να ξέρουν με ακρίβεια το αποτέλεσμα και τις περισσότερες φορές τα προγνωστικά τους ματαιώνονται από το αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά πραγματικά ΕΛΕΟΣ... Θα σας δώσω ένα απλό παράδειγμα ενός φίλου μου από το σχολείο μου. Ελπίζω να σας ηρεμήσει κάπως... Έγραψε:
Μαθηματικά κατεύθυνσης 20
Φυσική κατεύθυνσης 20
Χημεία κατεύθυνσης 18
Βιολογία κατεύθυνσης 16
Έκθεση 18.5
Βιολογία γενικής 20 ... Αποτέλεσμα: 19200 στο 2ο και 40 πεδίο και 18600+ στο 3ο πεδίο... Βαθμός πρόσβασης 19... Δηλαδή συμπεριλαμβάνεται στους 1337 ενώ δέν πιάνει καμμία ιατρική ούτε κάν με τις περσινές βάσεις. Αυτό έγινε διότι (όπως φαίνεται και από τα ποσοστά άριστων γραπτών σε κάθε μάθημα) οι υποψήφιοι της θετικής τα πήγαν συνοπτικά καλύτερα στην φυσική-μαθηματικά απ'όσο βιολογία-χημεία. Βιολογία το ποσοστό των άριστων γραπτών αυξήθηκε ελάχιστα αλλά επειδή οι υποψήφιοι της θετικής μειώθηκαν ο αριθμός των άτομων που έγραψαν άριστα στην βιολογία ειναι ο ίδιος σχεδόν με πέρισυ. Αντίθετα το ποσοστό μειώθηκε στην χημεία κατα 5%. Οπότε πολλοί υποψήφιοι έχουν μεγαλύτερο Γ.Β.Π. από τα μόρια τους στο 3ο πεδίο(σαφώς υπάρχουν και εξαιρέσεις). Εγώ π.χ. είχα 19.42 Γ.Β.Π. και 19265 μορια στο 3ο. Μήν ανησυχείτε τόσο.Πραγματικά. Και εγώ στην ίδια θέση βρίσκομαι αλλά κανείς δέν μπορεί να κάνει τίποτα. Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι υπομονή μέχρι να ανακοινωθούν οι βάσεις επειδή ακόμα και οι "ειδικοί" που βγαίνουν κατά καιρούς σε εφημερίδες, τηλεόραση κτλ δέν μπορούν να ξέρουν με ακρίβεια το αποτέλεσμα και τις περισσότερες φορές τα προγνωστικά τους ματαιώνονται από το αποτέλεσμα.


Αυτό ακριβώς θα ελεγά και εγω τώρα....το ότι ειναι θετική και έχουν βγάλει 19+ δεν παει να πει οτι ειναι στο 3ο...πολλοι μπορει να ειναι 5ο λογω των ευκολων θεματων...αλλοι μπορεί οριακα σε ενα πεδιο να εχουν 19+...αυτοι ιατρικες θεσαλλονικης και αθηνας δεν μπαινουν...πολλοι θα πανε και στρατιωτικες,πολυτεχνεια,μαθηματικο,φυσικο γτ μπορει οι γονεις τους να μπορουν σ αυτες τις σχολες να τους αποκαταστησουν επαγγελματικα καλυτερα...ενταξει δεν θελουν ολοι οι θετικοι σωνει και καλα ιατρικη...εγω και να εβγαζα τοσα μορια δεν θα πηγαινα γτ δεν θελω...θα πηγαινα πολυτεχνειο...και αλλα παιδια σκεφτονται ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς θα ελεγά και εγω τώρα....το ότι ειναι θετική και έχουν βγάλει 19+ δεν παει να πει οτι ειναι στο 3ο...πολλοι μπορει να ειναι 5ο λογω των ευκολων θεματων...αλλοι μπορεί οριακα σε ενα πεδιο να εχουν 19+...αυτοι ιατρικες θεσαλλονικης και αθηνας δεν μπαινουν...πολλοι θα πανε και στρατιωτικες,πολυτεχνεια,μαθηματικο,φυσικο γτ μπορει οι γονεις τους να μπορουν σ αυτες τις σχολες να τους αποκαταστησουν επαγγελματικα καλυτερα...ενταξει δεν θελουν ολοι οι θετικοι σωνει και καλα ιατρικη...εγω και να εβγαζα τοσα μορια δεν θα πηγαινα γτ δεν θελω...θα πηγαινα πολυτεχνειο...και αλλα παιδια σκεφτονται ετσι...


εχεις απολυτο δικιο...........αλλα απο θετικη θα ειναι σιγουρα πολλοι για ιατρικη............
ευτυχως υπαρχει και η διατροφολογία χαροκοπειου με περσινη βαση περιπου 18800 θα παρει κ αυτα καποια ατομα.........:P:P
απο θετικη ξερω και πολλους που πανε παιδαγωγικό........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ναι δεν αντιλεγω!απλα λεω οτι απο τους 1400 δεν πιανουν ολοι ιατρικη...πιστευω οτι το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι γυρω στα 19100 με 19300...πιστευω...απλα επειδη βλεπω οτι τα ποσοστα βιολογιας ανεβηκαν ελαχιστα και η χημεια επεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μια διευκρινηση διοτι μου φενεται ολοι το πηρατε λαθος ...
Αν εχεις ΓΒΠ 19+ δεν σημαινει οτι εχεις 19000+ μορια ...
Π.χ εγω εχω ΓΒΠ 18.09 ... αυτο δυστηχως σημαινει βαση των βαθμολογιων που εχω βγαζω 17837 μορια! φυσικα ειναι εφικτο να εχεις ΓΒΠ 18 η 19 + και να εχεις αναλογα 18000 η 19000 + μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι αλλα ειναι καπως ενδεικτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Αλλοι εχουν γβπ πανω απο 19 κι εχουν γραψει κατω απο 19000 κι αλλοι εχουν γβπ κατω απο 19 και πανω απο 19000 μορια.. περσυ ειχα 500 μορια παραπανω απο το γβπ στο πεδιο που μ ενδιεφερε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ακριβως ειναι ενδεικτικο. Με την ιδια λογικη μπορει με ΓΒΠ κατω απο 19 να βγαζει πανω απο 19.000 μορια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
και δικιο να εχει ο DK1991 και 19300 να μεινει η θεσσαλονικη , αυτη εχει 160 ΘΕΣΕΙΣ!!!!! αυτο δεν αλλαζει αν τυχει και τη δηλωσουν 160 ατομα με 19500+, δεν παει να ειναι η βαση και 18 800 θα μουν αυτα τα ατομα μεσα!!!
να ευχεσαι νε εισαι ΜΙΑ απο τους 160 που θα δηλωσουν θεσσαλονικη με την υψηλότερη βαθμολογία.......................
και πιστεψε με απο 1337 αριστουχους θα υπαρχουν , νομιζω, 160 ατομα με 19500+ που θα θελουν θεσσαλονίκη.......................

(και εγώ θεσσαλονίκη θέλω ρε γμτ:( αλλα όπου μας πάνε:P
εκτός Alexia αν εχουμε πολλους που μεταναστευσουν και προς διαιτολογια, φαρμακευτικη, βιολογια)

Αυτό ακριβώς ρε παιδιά. Δεν πάνε όλοι Ιατρική.
Μερικοι πηγαίνουν κατευθείαν Οδοντιατρική, Φαρμακευτική ή Κτηνιατρική παρόλο που έχουν 19500 μόρια.
Επίσης αρκετοί πηγαίνουν σε στρατιωτικές σχολές.
Ακόμη, κάποιοι (ξέρω και εγώ προσωπικά μερικούς) που αν και έχουν τρελά μόρια στο 3ο θα δηλώσουν ως πρώτο Πολυτεχνεία ή ακόμη και οικονομικά (αν είχαν ΑΟΘ), ενώ υπάρχουν και αυτοί που θα δηλώσουν με 19500+ μόρια Μαθηματικό, Φυσικό και Χημικό.
Επιπλέον, να ανφέρω και αυτούς που αν δουν ότι δεν είναι αρκετά μόρια πάνω από τη βάση της Ιατρική, μπορεί να μην δηλώσουν Ιατρική για να μη χάσουν ένα πεδίο (αυτό θα το αναλύσω σε άλλο post, κουράστηκα τώρα)
Και να μην ξεχνάμε και ορισμένους που θα φύγουν εξωτερικό αν και έχουν μόρια για να μπουν πρώτοι (επίσης ξέρω τέτοια άτομα)
Θα θεωρούσα πιθανότερο το εξής (χωρίς να θέλω να αγχώσω-δεν είμαι ειδικός): Η θετική δεν έγραψε καλά βιολογία-χημεία και έγραχε τέλεια Μαθηματικά-Φυσική (εγώ αποτελώ εξαίρεση-19078 στο 3ο και 18678 στο 2ο,4ο :P) που σημαίνει ότι αρκετοί που δε θα περάσουν ιατρικές μάλλον θα βάλλουν Πολυτεχνεία...
Γενικά όμως, ο ΓΒΠ δε σημαίνει ότι θα μπεις σε ένα πανεπιστήμιο. Σημασία έχουν τα μόρια (όπως είπε κάποιος σε προηγούμενο post). Αυτά και ας περιμάνουμε τον Αύγουστο :bye:
-----------------------------------------
Ακριβως ειναι ενδεικτικο. Με την ιδια λογικη μπορει με ΓΒΠ κατω απο 19 να βγαζει πανω απο 19.000 μορια.....
Π.χ Έχω ΓΒΠ 18,66 αλλά έχω μόρια πάνω από 19000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Οι πολιτικοί μηχσνικοί ΑΠΘ που λέτε να φτάσουν? Πέρισυ είχαν 18666!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
να φυγετε ,να πατε αλλου!!...ιατρικες οδοντιατρικες!!...αφηστε το πολυτεχνειο ησυχο!!...(και εγω οδοντιατρικη ηθελα αλλα εβγαλα περισσοτερα μορια στο 2ο και 4ο απο οτι 3ο και θα βαλω πολυτεχνειο τωρα,αλλα μην το πειτε πουθενα) χιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
και δικιο να εχει ο DK1991 και 19300 να μεινει η θεσσαλονικη , αυτη εχει 160 ΘΕΣΕΙΣ!!!!! αυτο δεν αλλαζει αν τυχει και τη δηλωσουν 160 ατομα με 19500+, δεν παει να ειναι η βαση και 18 800 θα μουν αυτα τα ατομα μεσα!!!
να ευχεσαι νε εισαι ΜΙΑ απο τους 160 που θα δηλωσουν θεσσαλονικη με την υψηλότερη βαθμολογία.......................
και πιστεψε με απο 1337 αριστουχους θα υπαρχουν , νομιζω, 160 ατομα με 19500+ που θα θελουν θεσσαλονίκη.......................

(και εγώ θεσσαλονίκη θέλω ρε γμτ:( αλλα όπου μας πάνε:P
εκτός Alexia αν εχουμε πολλους που μεταναστευσουν και προς διαιτολογια, φαρμακευτικη, βιολογια)
Ρε συ δεν το καταλαβα αυτο...αν η βαση ειναι πχ 18880 σημαινει πως ο τελευταιος εχει 18880 αρα εγω πχ που εχω σχεδον 700 μορια παραπανω ειμαι μεσα,ετσι δεν παει?αντε να πανε σε καμια αλλη σχολη δεν χρειαζεται να γινουν ολοι γιατροι!!!!αυτο το κωλοπολλαπλης στη χημεια γαμωτο...ακομη το κλαιω.δεν μπορουσα να το χω σωστο?!?!?!?!τεσπα οτι ειναι να γινει θα γινει κ στην τελικη εγω παντα ιατρικη ηθελα,οχι θεσσαλονικη!συμβιβαζομαι κ με αλλη πολη,αλλα η θεσ θα ηταν ιδανικη...ωχ μωρε αγχος μεχρι κ γι'αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top