[9/6/2017] Mαθηματικά Κατεύθυνσης

[9/6/2017] Mαθηματικά κατεύθυνσης

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 15 48.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 3 9.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 1 3.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 4 12.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 6 19.4%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 6.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paraskevibar

Νεοφερμένος

Η paraskevibar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν ΗΛΙΘΙΑ. Εμοιαζαν πολυ μεταξυ τους, παλι διχως θεωρηματα, 2 γραφικες αυτη τη φορα, και ο χρονος δεν εφτανε με τιποτα. Τα ακουμπησα ολα, κι εχω κανει και χαζα και σοβαρα λαθη. Ας ελπισουμε, οτι θα ειναι επιεικεις τουλαχιστον, μιας και πανω απο 17-18 θα ειναι ελαχιστοι. Και να μην χτυπησουν ετσι και στα υπολοιπα μαθηματα, χορτασαμε απο σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Φώτη αν το κανεις ολο αυτο για αστείο σταματα
Θα σε βρω και θα σε Χτυπήσω στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
φωτη, ειμαι θεωρητικη, εγραψα καλα αρχαια, αλλα βλεπω τις ΠΙΠΕΣ που γραφεις και τσιτωνω, πηγαινε δες ποσο εβγαλες στην Β Λυκειου και ασε τον καθενα στον πονο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγώ έγραφα 2η φορά. πέρσι ειμουν λίγο λούφα άλλα φέτος το προσπάθησα. Τότε έγραψα 11 και φέτος κάπου εκεί υπολογίζω είναι από τα πιο δύσκολα που έχω δει και με το περσινό μου διάβασμα δεν πιστεύω να περνούσα το 7-8. Ηταν και δύσκολη η θεωρία φέτος . Τουλάχιστον είμαι ικανοποιημενος με τον εαυτό μου αυτη την φορά. no regrets που λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςM

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
στο φροντιστηριο μου ηταν πανικοβλημενοι,ομως αντιμετωπιζαμε με χιουμορ(πηγαιναν στην γραματια και ελεγαν για τα τμηματα αποφοιτων) δεν πρεπει να σκεφτομαστε αρνητικα γιατι οι βασεις θα πεσουν,αμα γραψαμε 13-15 πιστευω ειναι πολυ καλα,αλλα το θεμα ειναι στα υπολοιπα 2 μαθηματα.Μια φιλη μου που εδωσε το 2013(απο τα δυσκολοτερα θεματα μαθηματικων)με 13 ,που το 15 ηταν αριστα , περασε ιατρικη θεσσ/νικης,απλως τα πηγε καλα στα υπολοιπα.Ναι ηταν αλλιως το συστημα αλλα αν το παρουμε αναλογικα,παλι ισχυει.Γι'αυτο και πρεπει να τα παμε καλυτερα στα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
. Τουλάχιστον είμαι ικανοποιημενος με τον εαυτό μου αυτη την φορά. no regrets που λένε
μπράβο αυτή είναι σωστή ψυχολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φώτη αν το κανεις ολο αυτο για αστείο σταματα
Θα σε βρω και θα σε Χτυπήσω στο τελος

Μη χρησιμοποιείς βία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Το ΘΕΜΑ Γ εχει ως βαση μια ασκηση του σχολικου(την 8 στη Β ομαδα στην παραγραφο 3.7) πιο δυσκολο και εξυπνο θεμα απο το απιστευτα βαρετο Δ,το Γ4 ακραιο,ο χρονος οριακος,εγω αν εδινα σιγουρα δε θα προλαβαινα τα Δ3,Δ4. Τωρα για τα δυο πρωτα θεματα δυσκολα καποιος επαιρνε και τις 50 μοναδες,ειχαν καποια δυσκολα σημεια αν και ηταν λογικα θεματα.Ειναι αποτυχια της επιτροπης οτι με τα δυο τελευταια θεματα μπορουσαν να ασχοληθουν ελαχιστοι και για μια ακομη χρονια επιλεγουν να κανουν τα μαθηματικα το πιο μισητο μαθημα των Πανελληνιων,και αλλα μαθηματα μπορουν να χτυπησουν,το κανουν ομως καθε χρονο με τα μαθηματικα....
καλη συνεχεια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Παιδιά, πραγματικά αγνοήστε τον Φώτη. Τον έχουμε μάθει όλοι, μην του δίνετε άλλη σημασία. Όσο περισσότερο ασχολείστε μαζί του, τόσο χαίρεται.

Μπράβο σε όλους και γερά για τα επόμενα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Περιμένω σχολιο από τον chris1993
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
μπραβο για την προσπαθεια σας παιδια.συνεχιζετε. 2/4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςM

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αν και 2016 πιστευω ισχυει και τωρα κατα 99% :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και εγώ που έδινα 2η χρονιά για το Δ2 θέμα τα είχα ξεχάσει τα τριγονομετρικα όποτε στον ανχος μου έβαλα ότι αλλάζει στο π/2 και όχι 3π/4 και ενώ είχα σωστό τρόπο και στα παρακάτω έγιναν σαλάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ δυσκολευτικα με τη παραγωγό της f στο Δ για χe[-1,0) πάρα στο Δ4 ( ειθελε καλό μάτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω δεν προλαβα καν αν και εχω καλο ματι αλλα αμα δεν μπορεις να διαχειριστεις σωστα τον χρονο αντε να φτασεις Δ4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Στο Δ4 βρήκα μόνο την προφανή ρίζα. Θα μ το δώσουν το ένα μοριακι από τα 8?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά σταματήστε την επίθεση στον Φώτη, ο καθένας μπορεί να εκφέρει την άποψη του ακόμα και αν τη θεωρούμε χαζή. Ο Φώτης πιστεύει ότι τα πρώτα δυο θέματα είναι εύκολα και τα άλλα δυο δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Έλυσα α θεμα β θεμα ..γ1 γ3 το βγαλα -οο απο χαζομάρα.ελυσα γ4 ( πως μουρθε δν ξερω ) δ1 και δ3...στο δ3 δν δικαιολόγησα πως εβγαλα το απόλυτο με - μπροστα.ποσο χανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Γ3 εγω παλι εβγαλα οτι δεν υπαρχει! Απο αριστερα εβγαξνε +οο και από δεξιά -οο (η το αντιστροφο.)
Δεν ξερω αν πρεπει να εμπιστευτώ 100% την κρίση μου γιατί δεν έγραφα με καθαρό μυαλό, πάντως αν οντως ζητουσε το όριο απο αριστερά δε θα πρεπε να το διευκρινιζει;
Οπως και να χει, τα θέματα ηταν αισχρά. Καμία σχεση με τα θέματα που αντιμετωπιζαμε ολη τη χρονια και με πολλές παγίδες και υπερβολικά πολυ γραψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
φωταρα θα μπαινω και γω του χρονου να σου γαμαω την ψυχολογια, νταξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top