7ημερη

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ρε σεις θα παει το σχολ μου 7ημερη και εμένα δε με αφήνουν νομίζω απ τη τάξη μου θα πάνε σχεδον ολοι (πλην 5-6 άτομα) τις πεντε μερες που θα εχουμε μαθημα λετε να παω σχολ ή να κατσω σπιτι γιατί θα πάνε και όλοι οι φίλοι μου δε θα εχω κανεναν:cold: (Βλακεία ανάρτηση αλλα οκ για να περάσει και η ώρα)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
να κατσω σπιτι
Είσαι Β' λυκ οπότε απλά κάτσε σπίτι και ξεκουράσου. Εξάλλου δεν έχεις να αφοσιωθείς στα φροντ στην β' ούτε ξεργω θα πάθεις κάτι αν δεν πας 5 μέρες σχολείο. είναι περίπου 35 απουσίες (που αν είστε μόνο 5-6 άτομα που θα μείνουν πίσω , δεν πρόκειται καν να τις βάλουν).
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Είσαι Β' λυκ οπότε απλά κάτσε σπίτι και ξεκουράσου. Εξάλλου δεν έχεις να αφοσιωθείς στα φροντ στην β' ούτε ξεργω θα πάθεις κάτι αν δεν πας 5 μέρες σχολείο. είναι περίπου 35 απουσίες (που αν είστε μόνο 5-6 άτομα που θα μείνουν πίσω , δεν πρόκειται καν να τις βάλουν).
ναι οντως μπορώ να κάνω καμια επανάληψη βεβαια φροντ και τετοια απλά αμα παω θα ναι αβολο να με μονη μου (εχω ηδη 35απουσιες):)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
θα ναι αβολο να με μονη μου
επειδή τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ και τώρα παλεύω να αποβάλω τώρα στα 21 , πήγαινε και μην σε νοιάζει. βγες απο το comfort zone σου!! πάρε βιβλιαράκι για τα διαλλείματα
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 397 μηνύματα.
επειδή τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ και τώρα παλεύω να αποβάλω τώρα στα 21 , πήγαινε και μην σε νοιάζει. βγες απο το comfort zone σου!! πάρε βιβλιαράκι για τα διαλλείματα
καλε βιβλιαράκι δε παιρνω ουτε τωρα μπιλιαρδο θα παιζω 7 απ τις 8 μεχρι τις 2 το μεσημερι :laugh:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
@Helen06 να το ακούς το μπριζολάκι, μιλάει εκ πείρας.:bleh:
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 397 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
@Helen06 να το ακούς το μπριζολάκι, μιλάει εκ πείρας.:bleh:
Έμαθε με τον σκληρό τρόπο βρε ατλαντιδούλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα μας πρίζουν με στορυς
Άκουσε με προσεκτικά . αυτό που θα σου πω θα σε σοκάρει. Δεν θες να σε πρήζουν με ηλίθια στοριζ ? Νευριάζεις καθε φορά που βλέπεις στορυ εκνευριστικού ατόμου ; Σου έχω την λύση. ✨ M U T E ✨ σώζει ζωές. Ή απλά soft block με αφαίρεση follower αλλά thats just me
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Έμαθε με τον σκληρό τρόπο βρε ατλαντιδούλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άκουσε με προσεκτικά . αυτό που θα σου πω θα σε σοκάρει. Δεν θες να σε πρήζουν με ηλίθια στοριζ ? Νευριάζεις καθε φορά που βλέπεις στορυ εκνευριστικού ατόμου ; Σου έχω την λύση. ✨ M U T E ✨ σώζει ζωές. Ή απλά soft block με αφαίρεση follower αλλά thats just me
ναιι εκανα τους μισους χαααχαχα αλλα επειδη ειμαι κουτσομπολα καποιες φορες δε κρατιεμαι και παω και τα βλεπω :laugh:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ναιι εκανα τους μισους χαααχαχα αλλα επειδη ειμαι κουτσομπολα καποιες φορες δε κρατιεμαι και παω και τα βλεπω :laugh:
Αχ.. μικρη εισαι ακομα , θα μαθεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επειδή τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ και τώρα παλεύω να αποβάλω τώρα στα 21 , πήγαινε και μην σε νοιάζει. βγες απο το comfort zone σου!! πάρε βιβλιαράκι για τα διαλλείματα
edited message επειδη μιλαγα στο τηλ και τωρα νευριαζω που το βλεπω :


επειδή τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ και παλεύω σκληρά να αποβάλω τώρα στα 21 , πήγαινε και μην σε νοιάζει. βγες απο το comfort zone σου!! πάρε βιβλιαράκι για τα διαλλείματα ( ++ ήθελα να προσθέσω οτι δεν είναι ποτέ αργά να γνωρίσεις κανά νέο άτομο. Πχ τα 5-6 αυτά άτομα της τάξης μπορείς να τα γνωρίσεις λίγο καλύτερα)


Αυτά , πάω πίσω στην τρύπα μου τώρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top