[6/6/2014] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 29 51.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 14.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 3.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_bird

Νεοφερμένος

Η blue_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στο Γ επειδη δεν ηξερα ποσα τεμαχια θα μπουν και επειδη δεν μπορουσα να φτιαξω πινακα, καθε φορα που ηθελα να υπολογισω κατι για τα τεμαχια απλα εβαζα ενα διαβασε αριθμο_τεμαχιων. Θα θεωρηθεί λάθος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Π(pos)
Το οποιο pos, το προσδιοριζω στο πρωτο ερωτημα

Το μέγεθος του πίνακα καθορίζεται στο στάδιο της μεταγλώτισης(και όχι της εκτέλεσης....με προσδιορισμό δηλαδή στο πρώτο ερώτημα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickols12345

Νεοφερμένος

Ο nickols12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Π(pos)
Το οποιο pos, το προσδιοριζω στο πρωτο ερωτημα, αναλογα με το ποσα ποσα προιοντα θα περασουν

To pos όμως είναι μεταβλητή. Άρα και το μέγεθος του πίνακα καταλήγει μεταβλητό. Όμως, οι πίνακες είναι στατικές δομές και το μέγεθος τους δηλώνεται στην αρχή και παραμένει υποχρεωτικά σταθερό κατά την εκτέλεση του προγράμματος. (σελ 191 σχολικό) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forsak3n

Νεοφερμένος

Ο forsak3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ελπίζω στα σημεία όπου υπάρχουν ασάφειες,να μην κάνουν μακακίες οι βαθμολογητές/οδηγίες βαθμολόγησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia19

Νεοφερμένος

Η Alexia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το μέγεθος του πίνακα καθορίζεται στο στάδιο της μεταγλώτισης(και όχι της εκτέλεσης....με προσδιορισμό δηλαδή στο πρώτο ερώτημα).:)

To pos όμως είναι μεταβλητή. Άρα και το μέγεθος του πίνακα καταλήγει μεταβλητό. Όμως, οι πίνακες είναι στατικές δομές και το μέγεθος τους δηλώνεται στην αρχή και παραμένει υποχρεωτικά σταθερό κατά την εκτέλεση του προγράμματος. (σελ 191 σχολικό) :/:

Ενταξει ενταξει με πεισατε. Απλα φροντιστηρια δεν εκανα και ειχα δωσει πριν 4 χρονια, οποτε εχασα λιγο την επαφη με το μαθημα και καποια πραγματα δεν τα ειχα στο μυαλο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
η ιδια μ@λ@κια παλι στο ischool.... σε καθε μαθημα ολοι γραφουν 95-100/100! ελεος!

Xαχαχα εγώ μόλις γύρισα από το σχολείο μπήκα στο ischool να δω αν φάνηκαν και σε άλλους δύσκολα και τι να δω; Πιο εύκολα από τα περσινά, γράφεις άνετα 100!! Οπότε πήγα κατευθείαν στον καθηγητή μου για να ακούσω την άποψή του και είπε ότι ήταν περίεγα, μπορεί και πιο πολύ από πέρσι, και ασαφή. χαχα, κοίτα, υπάρχουν όντως και καποιοι που είναι πραγματικά καλοί, αλλά εντάξει.. Πάντως εγώ έχω γράψει τον χειρότερό μου βαθμό μέχρι τώρα, άλλαξα τελευταία στιγμή το Β1 και το έκανα όλο λάθος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Τελικα τ κοβουν ολο το γ αμα εχεις βαλει πινακα ή οχι..?

Γαμω τ κεφαλι μου, τελευταια στιγμη εβαλα πινακα για τ γ4 που να με παρει ο διαολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Προφανώς και το Γ θέμα ΔΕΝ λύνεται με πίνακες. Πιστεύω ότι ή θα το κόψουν όλο το θέμα ή θα πιάσουν κάποια μόρια σωστά (εξαρτάται από τις οδηγίες βαθμολόγησης που θα δώσουν).

Τα θέματα φέτος ήταν χλιαρά χωρίς διαβάθμιση. Το 4ο θέμα το βλέπει μαθητής του 10 και γελάει πραγματικά! (χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον που έκανε λάθος) Είναι ότι πιο βασικό υπάρχει στους πίνακες. Απλά θέλει καθαρή σκέψη!

Το νου σας στη Φυσική γιατί διάβασα σε ένα άλλο τόπικ που έγραφε ένας ότι θα είναι χαλαρό το ΣΚ γιατί η Φυσική δεν έχει θεωρία!! Ας γελάσω....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ρε παιδιά προφανώς και ήταν δύσκολα τα θέματα αλλά το περσινό 1ο και το περσινό 3ο ήταν πιο δύσκολα.Εγώ δυσκολεύτηκα πολύ όταν τα έλυσα τα περσινά και στο 3ο έκανα λάθος.

Προφανώς και το Γ θέμα ΔΕΝ λύνεται με πίνακες. Πιστεύω ότι ή θα το κόψουν όλο το θέμα ή θα πιάσουν κάποια μόρια σωστά (εξαρτάται από τις οδηγίες βαθμολόγησης που θα δώσουν).

Τα θέματα φέτος ήταν χλιαρά χωρίς διαβάθμιση. Το 4ο θέμα το βλέπει μαθητής του 10 και γελάει πραγματικά! (χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον που έκανε λάθος) Είναι ότι πιο βασικό υπάρχει στους πίνακες. Απλά θέλει καθαρή σκέψη!

Το νου σας στη Φυσική γιατί διάβασα σε ένα άλλο τόπικ που έγραφε ένας ότι θα είναι χαλαρό το ΣΚ γιατί η Φυσική δεν έχει θεωρία!! Ας γελάσω....!!!
Εννοούσα ότι στη φυσική δεν χρειάζεται να μάθεις απ έξω ορισμούς ή αποδείξεις γιατί ότι πέφτει από θεωρία είναι σωστό-λάθος και πολλαπλής.Αρκεί να κάνεις 2-3 καλές αναγνώσεις το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε παιδιά προφανώς και ήταν δύσκολα τα θέματα αλλά το περσινό 1ο και το περσινό 3ο ήταν πιο δύσκολα.Εγώ δυσκολεύτηκα πολύ όταν τα έλυσα τα περσινά και στο 3ο έκανα λάθος.

τώρα εισαι πιο έμπειρος, αν τα έλυσες τον Ιανουάριο για παράδειγμα, φυσικό είναι να σου φάνηκαν δύσκολα. Φιλικά το λέω, επειδή το έχω παρατηρήσει αυτό για εμενα και για αλλα μαθήματα, αλλα ο καθένας είναι διαφορετικός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
τώρα εισαι πιο έμπειρος, αν τα έλυσες τον Ιανουάριο για παράδειγμα, φυσικό είναι να σου φάνηκαν δύσκολα. Φιλικά το λέω, επειδή το έχω παρατηρήσει αυτό για εμενα και για αλλα μαθήματα, αλλα ο καθένας είναι διαφορετικός :)
Οπως και να έχει και τις δυο χρονιές είχαν δυσκολίες.Τώρα αν ήταν λίγο πιο τσιμπημένα φέτος ή πέρυσι δεν έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αρκετά τσιμπημένα θεματάκια..
Σε καμία περίπτωση πιο εύκολα από τα περσινά
Τα περσινά όπως και να προπέρσινα και ούτε κάθε εξής ήταν απόλυτα κατανοητά...
Εμένα με ζόρισε πολύ το διάγραμμα ροής.. Δεν έχω ξανά κάνει κάτι τέτοιο οπότε το έκανα με αρχή επανάληψης...δεν σκέφτηκα καθόλου να βάλω μπροστά όχι...
Το πρώτο θέμα εντάξει ήταν λίγο περίεργο αλλα το έβγαλα πέραν από ένα λάθος στο ΣΛ... Έβαλα ότι το 5 είναι λάθος και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν είναι λάθος.. πρέπει να υπάρχει μια εκχώρηση υποχρεωτικά αλλά να είναι και μοναδική.. Όπως το θέτει φαίνεται πως μπορεί να είναι και περισσότερες...
Στα Γ και Δ δεν έχω δει τις απαντήσεις ακόμα αλλά ο καθένας απαντά με τον δικό του τρόπο οπότε...
Πάντως είναι μεγάλο λάθος και @#$@ κάποιος να χρησιμοποιήσει πίνακα στο Γ αφού δεν χρειαζόταν...πιο πολύ μπελάς θα ήταν παρά βοήθεια...

Edit: Αν κρίνω από τις απαντήσεις του φροντιστηρίου Κελάφας το θέμα Γ ευτυχώς το έκανα ολόσωστο.. Έχουμε στο Γ2 διαφορετικό υπολογισμό αλλά και ο δικός μου είναι σίγουρα σωστός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Xαχαχα εγώ μόλις γύρισα από το σχολείο μπήκα στο ischool να δω αν φάνηκαν και σε άλλους δύσκολα και τι να δω; Πιο εύκολα από τα περσινά, γράφεις άνετα 100!! Οπότε πήγα κατευθείαν στον καθηγητή μου για να ακούσω την άποψή του και είπε ότι ήταν περίεγα, μπορεί και πιο πολύ από πέρσι, και ασαφή. χαχα, κοίτα, υπάρχουν όντως και καποιοι που είναι πραγματικά καλοί, αλλά εντάξει.. Πάντως εγώ έχω γράψει τον χειρότερό μου βαθμό μέχρι τώρα, άλλαξα τελευταία στιγμή το Β1 και το έκανα όλο λάθος :(

θα δεις πως θα κινηθουν απο τις βασεις οι οποιες θα ανεβουν παρα πολυ ειδικα μετα το φιασκο των μαθηματικων κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Να πω κι εγώ τι γνώμη μου..Λοιπόν τα θέματα ήταν δύσκολα, εκεί που πήγαινα για 15+ ζήτημα είναι να έχω γράψει 10..αγαπητοί απόφοιτοι που λέτε ότι τα θέματα είναι εύκολα συνεχίστε κι άλλο..να δούμε μέχρι που θα πάει αυτή η κατάσταση...

Καλή επιτυχία στο μάθημα της φυσικής και στο Α.Ο.Θ (όσοι δίνουμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Να πω κι εγώ τι γνώμη μου..Λοιπόν τα θέματα ήταν δύσκολα, εκεί που πήγαινα για 15+ ζήτημα είναι να έχω γράψει 10..αγαπητοί απόφοιτοι που λέτε ότι τα θέματα είναι εύκολα συνεχίστε κι άλλο..να δούμε μέχρι που θα πάει αυτή η κατάσταση...

Καλή επιτυχία στο μάθημα της φυσικής και στο Α.Ο.Θ (όσοι δίνουμε).

Σίγουρα είναι άλλο πράγμα να το βλέπεις απο τον υπολογιστή σου έτσι χαλαρά και ήρεμα, και άλλο απο τη θέση του υποψηφίου... Πολλοί απόφοιτοι λένε για τα θέματα γενικά ότι μέχρι στιγμής ήταν γελοιωδώς εύκολα, αλλά σήμερα ήταν τσιμπιμένα... Δε λέω, υπήρχαν και αυτοί που τα πήγαν τέλεια, αλλά ας μη τα ισοπεδώσουμε όλα...=/

Καλή μας επιτυχία και in ΑΟΘ we trust!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΠα

Νεοφερμένος

Ο ΝικοςΠα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ΤΟ Γ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ,αν βαλατε πινακες με αγνωστο πληθος ειναι λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα σας συμβούλευα να μην πολύ κοιτάτε τις απαντήσεις που έχουν ανεβεί στο ίντερνετ..
Βλέπω στο Δ3 το φροντιστήριο κεφάλας εμφανίζει τους ιστότοπους που είχαν συνολικά πάνω από 500 επισκέπτες ενώ το ζητούμενο ήταν να έχουν πάνω από 500 επισκέπτες ΚΑΘΕ μέρα, όπως το έχει κάνει το φροντιστήριο μάθηση... Προσέχετε μην απογοητευτείτε τσάμπα...
Σε πολλά παλιά θέματα έχω δεί πολλά λάθη στις απαντήσεις των φροντιστηρίων...

ΤΟ Γ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ,αν βαλατε πινακες με αγνωστο πληθος ειναι λαθος

Γιατί είναι λάθος ; Αλγόριθμο ζητούσε, ότι θέλουμε κάνουμε δεν υπάρχει περιορισμός.. Άλλο τώρα πως θα το πάρουν οι βαθμολογητές... Πρακτικά σωστό είναι και με πίνακες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Οταν ξεκινάει στο ΘΕΜΑ Γ1 στην εκφώνηση και λεει:
Η διαδικασία
ανάγνωσης να σταματά, όταν δοθεί ως κωδικός ο αριθμός 0.

Είναι τύπος εκφώνησης της μορφής "κλιμακωτά"-με την έννοια οτι υπάρχει συγκριμένος και σίγουρος τροπος να το λύσεις, γιατι να ρισκάρεις με κάτι θεωρητικο; -, δηλαδή με το που το βλέπεις ξερεις ενα πράγμα ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΑ. Κακά τα ψέματα η βαθμολόγηση θα γίνει με τον τρόπο που επιβάλλεται απο την επιτροπή, άσχετα απο το αν σε ενα θεωρητικό επίπεδο η λύση με πίνακα ήταν σωστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Σίγουρα είναι άλλο πράγμα να το βλέπεις απο τον υπολογιστή σου έτσι χαλαρά και ήρεμα, και άλλο απο τη θέση του υποψηφίου... Πολλοί απόφοιτοι λένε για τα θέματα γενικά ότι μέχρι στιγμής ήταν γελοιωδώς εύκολα, αλλά σήμερα ήταν τσιμπιμένα... Δε λέω, υπήρχαν και αυτοί που τα πήγαν τέλεια, αλλά ας μη τα ισοπεδώσουμε όλα...=/

Καλή μας επιτυχία και in ΑΟΘ we trust!! :P

Φίλε χαλάρωσε όλοι έχουμε περάσει από την θέση σας και με θέματα πολύ πιο δύσκολα απο εσάς... Ότι και να λένε μην ακούτε, απλά καθήστε να διαβάσετε για να τελειώσετε τις εξετάσεις σας και ότι είναι να γίνει θα γίνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Κι εγώ με πίνακες το εκανα που ξέρουμε το μέγεθος τους αφού το μέγεθος του πίνακα είναι ένας μετρητής που σταματαει μόλις σταματήσει να αγοράζει. Αν και πίνακας μου χρειάστηκε μόνο στο τελευταίο. Μου είπε ο καθηγητής ότι θα μου κόψουν 4 στα 100 μάλλον γιατί με το να βάλω πίνακα διευκόλυνα τον εαυτό μου εγω δεν έπρεπε . Εγώ πιστεύω ανάλογα τον διορθωτή αφού πρακτικα είναι σωστό. Στο κάτω κάτω ας έβαζαν οδηγία όχι με πίνακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top