[6/6/2014] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 29 51.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 14.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 3.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Απροβλεπτα θεματα. ειδικα το α θεμα, δεν νομιζω οτι πολλοι φανταζοντουσαν οτι θα επεφτε για τον συνδετη, συντακτη κ.τ.λ. στο κολοερωτημα γ2 εφαγα μιση ωρσαγιατι δεν ηξερα τι στο διαολο εννοουσε και πως επρεπε να το γραψω.

Εκει θα κριθουν οι καλοι απο τους αριστους φιλε. Στο Γ2 και στο Δ4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angietrelaful15

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Απροβλεπτα θεματα. ειδικα το α θεμα, δεν νομιζω οτι πολλοι φανταζοντουσαν οτι θα επεφτε για τον συνδετη, συντακτη κ.τ.λ. στο κολοερωτημα γ2 εφαγα μιση ωρσαγιατι δεν ηξερα τι στο διαολο εννοουσε και πως επρεπε να το γραψω.
Δεν ξερω ρε παιδια εμενα παντως ολη τη χρονια 3 διαφορετικοι καθηγητες μου ειχαν πει οτι ειναι σοσ αυτα με το συνδετη και τα υπολοιπα! :hmm:
αλλα γενικοτερα η θεωρια προσωπικα μου φανηκε πιο δυσκολη απο αλλες χρονιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πειτε μου οτι το β2 λυνοταν και με για..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Γ θα τσεκουρώσει κόσμο και κοσμάκι.
Το Γ2 είναι συντακτικά λάθος και απαιτεί διευκρίνηση.
Επίσης, δεν μας λέει κανείς ότι θα μας βγεί ακριβώς το ποσό, ούτε ότι δεν θα υπάρξουν 2 η παραπάνω κωδικοί προιόντων που να έχουν ιδια τιμη τεμιαχιων η οποία να είναι η μέγιστη.
Παντού ασάφιες.
Προβλέπω άπειρα λάθη από τα παιδιά.
Για την θεωρία δεν θα το σχολιάσω που έβαλαν αυτή τη κωλοπαράγραφο με το συντάκτη, το συνδετή-φορτωτή και τον μεταγλωττιστη!!

Κρίνω τα θέματα αρκετά δυσκολότερα από τις προηγούμενες χρονιές!
Σε καμία περίπτωση δεν επιτυγχάνεται η διαβάθμιση και δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα καλά.


έλεγε : Να υπολογίζει και να εμφανίζει τον συνολικό αριθμό των τεμαχίων με τη
μέγιστη τιμή τεμαχίου.

δηλαδή οταν βρεθεί μια max τιμή/τεμάχιο, na arxίσει να μετράει το πλήθος άλλων τεμαχίων με την ίδια (μεγιστη) τιμη. Αν βρεθεί μια δεύτερη μεγάλυτερη τιμη max/τεμάχιο , να μηδενίζει το υπάρχον πλήθος και να μετράται με τον ίδιο τρόπο το νεο.

Πειτε μου οτι το β2 λυνοταν και με για..
και εγώ με για το έκανα

Πιο σωστο με Οσο. Αν το εκανες με Για και εκανες και τις καταλληλες διαφοροποιησεις ειναι κομπλε.

Υ.Γ. Αν και το διαγραμμα παριστανει Οσο.

οχι ακριβώς... αν προσέξεις το οσο τρεχει οσο η συνθηκη ειναι αληθής, στο συγκεκριμενο αν αυτη γίνει αληθής ο αλγόριθμος τελειώνει , δεν ξερω ποιο είναι το σωστο, απλα μου φάνηκε πιο πολυ για για παρα για οσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Πειτε μου οτι το β2 λυνοταν και με για..

Πιο σωστο με Οσο. Αν το εκανες με Για και εκανες και τις καταλληλες διαφοροποιησεις ειναι κομπλε.

Υ.Γ. Αν και το διαγραμμα παριστανει Οσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πειτε μου οτι το β2 λυνοταν και με για..
Στην αρχή το έκανα με Οσο και μετά το έσβησα και το έκανα με Για
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
έλεγε : Να υπολογίζει και να εμφανίζει τον συνολικό αριθμό των τεμαχίων με τη
μέγιστη τιμή τεμαχίου.

δηλαδή οταν βρεθεί μια max τιμή/τεμάχιο, na arxίσει να μετράει το πλήθος άλλων τεμαχίων με την ίδια (μεγιστη) τιμη. Αν βρεθεί μια δεύτερη μεγάλυτερη τιμη max/τεμάχιο , να μηδενίζει το υπάρχον πλήθος και να μετράται με τον ίδιο τρόπο το νεο.

Εισαι δυνατος.. :strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πιο σωστο με Οσο. Αν το εκανες με Για και εκανες και τις καταλληλες διαφοροποιησεις ειναι κομπλε.

Υ.Γ. Αν και το διαγραμμα παριστανει Οσο.

Μα η Για και η Όσο έχουν ακριβώς το ίδιο διάγραμμα έτσι δεν είναι; :hmm: Πάντως και εγώ με Όσο το 'κανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
έλεγε : Να υπολογίζει και να εμφανίζει τον συνολικό αριθμό των τεμαχίων με τη
μέγιστη τιμή τεμαχίου.

δηλαδή οταν βρεθεί μια max τιμή/τεμάχιο, na arxίσει να μετράει το πλήθος άλλων τεμαχίων με την ίδια (μεγιστη) τιμη. Αν βρεθεί μια δεύτερη μεγάλυτερη τιμη max/τεμάχιο , να μηδενίζει το υπάρχον πλήθος και να μετράται με τον ίδιο τρόπο το νεο.


και εγώ με για το έκανα
Ακριβώς.Δεν υπήρχε καμιά ασάφεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μα η Για και η Όσο έχουν ακριβώς το ίδιο διάγραμμα έτσι δεν είναι; :hmm: Πάντως και εγώ με Όσο το 'κανα...
Ακριβως απλα μονο η ανισωτητα αλλαζε απο > σε =< τα αλλα οπως ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris.gr

Νεοφερμένος

Ο dimitris.gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδιά ο βλάκας για να το παίξω έξυπνος στο γ2 τις δόσεις τις βρήκα (δόση τελική -20)/5 δηλαδή χανω μια δόση την 20 πόσο λέτε να μ κοψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
έλεγε : Να υπολογίζει και να εμφανίζει τον συνολικό αριθμό των τεμαχίων με τη
μέγιστη τιμή τεμαχίου.

δηλαδή οταν βρεθεί μια max τιμή/τεμάχιο, na arxίσει να μετράει το πλήθος άλλων τεμαχίων με την ίδια (μεγιστη) τιμη. Αν βρεθεί μια δεύτερη μεγάλυτερη τιμη max/τεμάχιο , να μηδενίζει το υπάρχον πλήθος και να μετράται με τον ίδιο τρόπο το νεο.

Kαι γω ετσι το εκανα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
η ασαφεια των θεματων υπηρχε και περυσι θα πιαστει σωστο οπως και αν το κανατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
οχι ακριβώς... αν προσέξεις το οσο τρεχει οσο η συνθηκη ειναι αληθής, στο συγκεκριμενο αν αυτη γίνει αληθής ο αλγόριθμος τελειώνει , δεν ξερω ποιο είναι το σωστο, απλα μου φάνηκε πιο πολυ για για παρα για οσο

Δικο μου λαθος. Η συνθηκη ειναι Για παιδια. Εγω την εκανα με Οσο αλλαζοντας την ανισωτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forsak3n

Νεοφερμένος

Ο forsak3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Με ποιά λογική τα θέματα ήταν ευκολότερα από τα περσινά??? Ξεκάθαρα πιο δύσκολα...Πως γίνεται τα περσινά γ και δ να είναι πιο δύσκολα από τα φετινά?Ας μου το εξηγήσει κάποιος..Και το β1 πιο δύσκολο από τα περσινά αντίστοιχα συμπλήρωσης.. 90-96 περιμένω με κάποια χαζά λάθη στη θεωρία.. btw ως μαθητής που είχε'' νιώσει'' αρκετά καλά ως άριστα φέτος.Η αλήθεια θα φανεί στα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ειναι τελειως παπαρες, στο γ θεμα εφτιαξα μονη μου λυση ωστε να εμφανιζει οχι μονο τις δωσεις αλλα και το υπολοιπο που περισσευει και σιγουρα το κανανε κ αλλοι και τι θα παρουμεεεε??? το τιποτα....
οσο αφορα το τεραστιο θεμα με την φθινουσα ταξινομηση απορω γτ βαλαν τετοια τεραστια εκφωνηση αφου επιανε τζαμπα χωρο στο χαρτι ΚΑΘΟΛΟΥ δεν βοηθουσε και πηρα 0 στα δεκα.
στο διαγραμμα ροης, απορω στην ελλαδα ποσοι θα ναι αυτοι που σκεφτηκαν να βαλουν οσο με οχι.....
ΣΑΦΩΣ πιο δυσκολα θεματα και απο το δεκατρια και απο το δωδεκα. το δωδεκα ειχα γραψει δεκαοχτω και τωρα κανενα δεκαπεντε δεκαεξι...
Ξεφτυλες, το κανουν για να διωξουν την πληροφορικη απ το σχολειο. αισχος πραγματικα εχω απογοητευτει...
Αφηνω ασχολιαστα τα 95 αρια που λενε μερικοι...προφανως και μας κανουν πλακα ! ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ξενυχτησα μεχρι τις 3+ το βραδυ να διαβαζω θεωρητικουρες και διαφορες τεχνικες
τελικα πηγα με κεφαλι χαλια απο τη νυστα ενω ητανε καθαρα θεματα που ηθελαν καθαρο μυαλο και σκεψη

δεν εγραψα καλα και η βλακεια ειναι οτι αμα ειχα πιο καθαρο μυαλο ισως να εγραφα λιγο καλυτερα

αλλα νυσταζα τοσο πολυ που το πρωτο 1μισα ωρο σκουντουφλαγα και δεν αντεχα καν να διαβασω 3 και 4 θεμα

και μονο προς το τελος λιγο ενεργοποιηθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johntsi

Νεοφερμένος

Ο johntsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παδιά...μπορεί να μου πει κάποιος πόσο θα μου κόψουν που στο διάγραμμα ροής το μετέτρεψα σε πρόγραμμα επειδή δεν ήξερα τι είναι η ψευδογλώσσα? :offtopic:
Μόνο αν γνωρίζει...δεν θέλω υποθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Η απλα βρισκεις το μαξ κι μετα κανεις μια για κι γι καθε μαξ σο προσθετεις τεμαχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Τωρα περιμενω φυσικη για να παρω 19 αρι και να ρεφαρω για τις οποιες ατυχιες εως τωρα

μην το γελατε , παιχτε με ψυχολογια εθνικης ελλαδος που στα "ευκολα" ματς (βλεπε αεππ) κανει γκαφες
και στα μεγαλα ματς (βλεπε φυσικη) κλεινει στοματα

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top