[6/6/2014] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 29 51.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 19.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 14.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 8.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 3.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2014, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D



Θέματα!

Απαντήσεις!


Προηγούμενα μαθήματα:
[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα
[30/5/2014] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Φυσική Γενικής Παιδείας
[2/5/2014] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[2/6/2014] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[4/6/2014] Βιολογία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Χημεία - Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώνεται...
Καλή αρχή σε όλους τους υποψήφιους ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τα θέματα μόλις προστέθηκαν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Αχ αυτη η θεωρια! Κατα τα αλλα πολυ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Δεν έβαλαν πρόγραμμα και υποπρόγραμμα πουθενά!Δηλαδή όποιος είχε σταματήσει να διαβάζει στο 6ο κεφάλαιο και άφηνε τα 7,8,,9,10, θα έχανε μόνο 2 μονάδες..το Α1.5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παραλίγο και θα είχα καταστρέψει όλο το Θέμα Γ..
Για πείτε απαντήσεις στο Θέμα Α να δούμε τι κάναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Καλά και νορμάλ θέματα κατά τη γνώμη μου!Όποιος ασχολήθηκε με το μάθημα αρκετά μπορούσε να γράψει εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Γ θα τσεκουρώσει κόσμο και κοσμάκι.
Το Γ2 είναι συντακτικά λάθος και απαιτεί διευκρίνηση.
Επίσης, δεν μας λέει κανείς ότι θα μας βγεί ακριβώς το ποσό, ούτε ότι δεν θα υπάρξουν 2 η παραπάνω κωδικοί προιόντων που να έχουν ιδια τιμη τεμιαχιων η οποία να είναι η μέγιστη.
Παντού ασάφιες.
Προβλέπω άπειρα λάθη από τα παιδιά.
Για την θεωρία δεν θα το σχολιάσω που έβαλαν αυτή τη κωλοπαράγραφο με το συντάκτη, το συνδετή-φορτωτή και τον μεταγλωττιστη!!

Κρίνω τα θέματα αρκετά δυσκολότερα από τις προηγούμενες χρονιές!
Σε καμία περίπτωση δεν επιτυγχάνεται η διαβάθμιση και δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Γ θα τσεκουρώσει κόσμο και κοσμάκι.
Το Γ2 είναι συντακτικά λάθος και απαιτεί διευκρίνηση.
Επίσης, δεν μας λέει κανείς ότι θα μας βγεί ακριβώς το ποσό, ούτε ότι δεν θα υπάρξουν 2 η παραπάνω κωδικοί προιόντων που να έχουν ιδια τιμη τεμιαχιων η οποία να είναι η μέγιστη.
Παντού ασάφιες.
Για την θεωρία δεν θα το σχολιάσω που έβαλαν αυτή τη κωλοπαράγραφο με το συντάκτη, το συνδετή-φορτωτή και τον μεταγλωττιστη!!

Κρίνω τα θέματα αρκετά δυσκολότερα από τις προηγούμενες χρονιές!
Σε καμία περίπτωση δεν επιτυγχάνεται η διαβάθμιση και δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα καλά.

τρολλαρεις?ελπιζω ναι τα θεματα ειναι γελοια τα ερωτηματα κλασσικα και χιλιοβαλμενα σε οποιο βιβλιο κυκλοφορει ,συμφωνω στην διαβαθμιση και θελω να τονισω οτι τα φετινα θεματα(στο συνολο τους) δεν ξεχωριζουν τον μετριο απο τον πολυ καλο και τον αριστο .Ντροπη φετος να χανουν μαθητες την σχολη τους για 5-10 μορια γιατι αυτο θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ τρολλάρω? Έκατσες να λύσεις τα θέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγώ τρολλάρω? Έκατσες να λύσεις τα θέματα?
προφανως και εκατσα οπως και οαδερφος μου που εδινε και πολυ αλλοι που λεγανε οτι τα θεματα ηταν της πλακας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όταν θα βγουν οι λύσεις και θα κλαίνε, θα τα πούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Όταν θα βγουν οι λύσεις και θα κλαίνε, θα τα πούμε!

καλα δεν περιμενω απο φοιτητη των αξιωματικων σοβαρες απαντησεις,σε λιγο θα μας πει οτι και τα μαθηματικα κατευθυνσης ηταν δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Γ θα τσεκουρώσει κόσμο και κοσμάκι.
Το Γ2 είναι συντακτικά λάθος και απαιτεί διευκρίνηση.
Επίσης, δεν μας λέει κανείς ότι θα μας βγεί ακριβώς το ποσό, ούτε ότι δεν θα υπάρξουν 2 η παραπάνω κωδικοί προιόντων που να έχουν ιδια τιμη τεμιαχιων η οποία να είναι η μέγιστη.
Παντού ασάφιες.
Προβλέπω άπειρα λάθη από τα παιδιά.
Για την θεωρία δεν θα το σχολιάσω που έβαλαν αυτή τη κωλοπαράγραφο με το συντάκτη, το συνδετή-φορτωτή και τον μεταγλωττιστη!!

Κρίνω τα θέματα αρκετά δυσκολότερα από τις προηγούμενες χρονιές!
Σε καμία περίπτωση δεν επιτυγχάνεται η διαβάθμιση και δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα καλά.

Ποσο δικιο εχεις φιλε μου; Οι παλιομπασταρδοι επρεπε να κανουν διευκρινηση. Πηρα και τις 3 περιπτωσεις στο Γ μια ωρα μονο αυτο μου πηρε. Ειμαι ομως 100% σιγουρος οτι ειναι σωστη, εχω λυσει πολλες παρομοιες. Και το τελευταιο στο Δ ηταν λιγο τσιμπιμενο.

Σε σχεση με περσυ ηταν πιο δυσκολα φετος. Γενικα ειναι απο τα πιο δυσκολα των τελευταιων ετων. Μπορει να μην ειχε προγραμματα, απαιτουσε καλη εμβαθυνση στις δομες επαναληψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Γ θα τσεκουρώσει κόσμο και κοσμάκι.
Το Γ2 είναι συντακτικά λάθος και απαιτεί διευκρίνηση.
Επίσης, δεν μας λέει κανείς ότι θα μας βγεί ακριβώς το ποσό, ούτε ότι δεν θα υπάρξουν 2 η παραπάνω κωδικοί προιόντων που να έχουν ιδια τιμη τεμιαχιων η οποία να είναι η μέγιστη.
Παντού ασάφιες.
Προβλέπω άπειρα λάθη από τα παιδιά.
Για την θεωρία δεν θα το σχολιάσω που έβαλαν αυτή τη κωλοπαράγραφο με το συντάκτη, το συνδετή-φορτωτή και τον μεταγλωττιστη!!

Κρίνω τα θέματα αρκετά δυσκολότερα από τις προηγούμενες χρονιές!
Σε καμία περίπτωση δεν επιτυγχάνεται η διαβάθμιση και δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα καλά.
Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να πει αν θα υπάρξουν κωδικοί με την ίδια τιμή τεμαχίων.Εγώ θεώρησα έτσι όπως το λέει η εκφώνηση ότι μπορούν να υπάρξουν.Πάντως τα θέματα δεν ήταν εύκολα αλλά ήταν πιο εύκολα από τα περσινά κατά τη γνώμη μου.Πείτε λίγο τις απαντήσεις στο πρώτο θέμα να δούμε τι πιάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα θέματα είναι πάρα πολύ πιο εύκολα από τα περσινά και αν συνεχίστει αυτό και στη φυσική τότε θα φτάσουν οι σχολές στο Θεό όπως εποχές 2010 και κάτω. Αρχίζω να πιστεύω πως η αξιοκρατία στις πανελλήνιες όσο πάει και μειώνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Συμφωνώ σε αυτό που είπε ο Chris1993 , εγώ μέτρησα ως δόση και το ποσό που θα απέμενε μετά και την τελευταία αφαίρεση. Ίσως να έπρεπε να πάρω και την άλλη περίπτωση όμως... Επίσης θεώρησα ότι μόνο ένας κωδικός είχε τη μέγιστη τιμή τεμαχίων. Αλλά ήθελε διευκρίνηση αυτό... Τέλος πάντων. Αν δεν έχω χάσει καμιά μονάδα από αυτά που προανέφερα, είμαι κομπλέ. :D:D Ευτυχώς θυμήθηκα και τη θεωρία και όλα καλά... Πάμε για 95+ , ίσως και 100 (δύσκολο να μην μου ξέφυγε τίποτα πουθενά βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Απροβλεπτα θεματα. ειδικα το α θεμα, δεν νομιζω οτι πολλοι φανταζοντουσαν οτι θα επεφτε για τον συνδετη, συντακτη κ.τ.λ. στο κολοερωτημα γ2 εφαγα μιση ωρσαγιατι δεν ηξερα τι στο διαολο εννοουσε και πως επρεπε να το γραψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
γιατι στο Δ το ενδεχόμενο να ηταν ίσος ο αριθμός 2 εβδομάδων? προσωπικά δεν θεώρησα την περίπτωση ισοβαθμίας, ήδη ο αλγόριθμος είχε υπερβεί τις 3 σελίδες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top