[27/5/2015] Χημεία Κατεύθυνσης

[27/5/2015] Χημεία Κατεύθυνσης

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 11 61.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 3 16.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 16.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 5.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αν είναι όλα σωστά και του έχεις αιτολογήσει γιατί είναι η Β το κύριο προιον τότε δεν θα σου κόψουν τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polyglotte

Νεοφερμένος

Ο polyglotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε παιδιά! Η ζωή είναι ωραία..

Καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αν είναι όλα σωστά και του έχεις αιτολογήσει γιατί είναι η Β το κύριο προιον τότε δεν θα σου κόψουν τίποτα.

Μακαρι ρε συ, κριμα σε τετοια θεματα να χανουμε απο βλακειες μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε παιδιά! Η ζωή είναι ωραία..

Καλά αποτελέσματα σε όλους.
Θα ζησω χίπικη ζωή. Πάω να κάνω λίγο μαύρο να χαλαρώσω:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna97

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ρε συ ακόμα δε βγήκαν οι βάσεις και βιάστηκες να δεις που περνάς. Το 2013 που είχαν δύσκολα στα μαθηματικά οι βάσεις έπεσαν 400-500 μόρια ακόμα και στις υψηλόβαθμες σχολές. Κάνε το καλύτερο που μπορείς και περίμενε απο κει και πέρα! Φέτος τα 15000-16000 μόρια έχουν ΠΟΛΥ μεγαλύτερη αξία σε σχέση με πέρσι. Το 14 υπήρχαν παιδιά που έγραψαν πάνω απο 18 στα περισσότερα μαθήματα και όμως έμειναν έξω απο σχολές που ήθελαν(βλ. εύκολα θέματα)
υπηρχε μαι δυσκολια σε ΟΛΑ τα μαθηματα και επεσαν οι βασεις +40 εισακτεους σε καθε τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ευκολα προς μετρια (μικρες "παγιδες")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδιά άσχετο με τη χημεία που όντως ήταν εύκολα πιστεύω και από πέρυσι -ενώ άκουγα δύσκολα για βιολογία και μαθηματικά από σχολεία της περιοχής μου ακούω ότι παιδιά που πήγαιναν για ιατρικές γενικά και δεν ήταν και τα μυαλά έγραψαν ένα 17 μαθηματικά και για τους καλούς βιολογία ακούω όλο πάνω από 18,5 ...εγώ πιστεύω ότι οι βάσεις θα κινηθούν ανάμεσα σε 11-12 μην έχουμε εκπλήξεις μετά.. γιατί όλοι γνωστοί μου κλαιγόντουσαν και τώρα μου τα γυρίζουν και ακούω για 18 + γενικά στα μαθήματα.Α και βιολογία γενικής έχουν όντως πάει πολύ άσχημα πολλά παιδιά θεωρητικής ,της θετικής πάλι 20αρακια έγραψαν και σε αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
παιδια οι λαθος πραξεις ποσο μετρανε
δηλαδη στο γ2 το εχω παει ολο σωστα και εκανα λαθος τελικη πραξη
στο δ2 σωστη δουλεια λαθος στις πραξεις
στο δ3 το ιδιο
-2 στο καθενα?

Έχω κάνει ακριβώς τα ίδια λάθη με σενα!Γ2,Δ2,Δ3 λάθος πράξεις, δυο Σ-Λ λάθος .Α έχω κάνει και το Δ1 στις πράξεις λάθος. Ο χημικός μου λέει -1 για τις πράξεις, αλλά δεν ξέρω.

Δεν ξέρω τι έπαθα έχω λύσει 4 κ**οβοηθήματα όλες μα όλες τι ασκήσεις και κόλλησα στις εξετάσεις...Όχι από το άγχος απλώς δεν ήταν η μέρα μου να πάω να γράψω χημεία...Οκ το αναγνωρίζω τα θέματα ήταν εύκολα αλλά έχουμε και τις ατυχίες μας.Οπότε και συ μην αγχώνεσαι. Όλα καλά θα πάνε. Και μην το λατρεύεις τόσο πολύ το φυσικό ξέρω πολλούς και πολλές εκεί μέσα που κλαίνε με μαύρο δάκρυ για αυτή τους την επιλογή ακόμη και αυτοί που το αγαπούσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
παιδιά άσχετο με τη χημεία που όντως ήταν εύκολα πιστεύω και από πέρυσι -ενώ άκουγα δύσκολα για βιολογία και μαθηματικά από σχολεία της περιοχής μου ακούω ότι παιδιά που πήγαιναν για ιατρικές γενικά και δεν ήταν και τα μυαλά έγραψαν ένα 17 μαθηματικά και για τους καλούς βιολογία ακούω όλο πάνω από 18,5 ...εγώ πιστεύω ότι οι βάσεις θα κινηθούν ανάμεσα σε 11-12 μην έχουμε εκπλήξεις μετά.. γιατί όλοι γνωστοί μου κλαιγόντουσαν και τώρα μου τα γυρίζουν και ακούω για 18 + γενικά στα μαθήματα.Α και βιολογία γενικής έχουν όντως πάει πολύ άσχημα πολλά παιδιά θεωρητικής ,της θετικής πάλι 20αρακια έγραψαν και σε αυτά..

Μεταξύ 2012 και 2013 θα κινούνται λογικά μέχρι στιγμής οι βάσεις. Θα εξαρτηθεί και από τη φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Μεταξύ 2012 και 2013 θα κινούνται λογικά μέχρι στιγμής οι βάσεις. Θα εξαρτηθεί και από τη φυσική.

Οι βασεις του 2012 με τα 13 ειχαν και 700 μοναδες διαφορα σε υψηλοβαθμες σχολες ... προσωπικα περιμενω πτωση καμια 70-100 στις ιατρικες και στα πολυτεχνεια (περιμενω βεβαια και την φυσικη) καπου 120 εκει δεν ηταν και τοσο τραγικα επισης η ευκολαι του αεππ σημερα ηταν τραγικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Οι βασεις του 2012 με τα 13 ειχαν και 700 μοναδες διαφορα σε υψηλοβαθμες σχολες ... προσωπικα περιμενω πτωση καμια 70-100 στις ιατρικες και στα πολυτεχνεια (περιμενω βεβαια και την φυσικη) καπου 120 εκει δεν ηταν και τοσο τραγικα επισης η ευκολαι του αεππ σημερα ηταν τραγικη

Μονο 100 μοναδες ρε? Του 13 με του 14 ειχαν διαφορα 500 μοναδες αρκετες σχολες, και τα θεματα φετος ειναι του επιπεδου του 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Μονο 100 μοναδες ρε? Του 13 με του 14 ειχαν διαφορα 500 μοναδες αρκετες σχολες, και τα θεματα φετος ειναι του επιπεδου του 13

Η εκθεση ειναι επιπεδου του 2013?Ή μηπως το αεππ?Οσο για τα μαθηματικα σε αρκετα σχολεια της περιοχης μου σημειωθηκαν ικανοποιητικοι βαθμοι αρκετα 19-20 το 13 στα τρια αυτα σχολεια ενα παιδι ελυσε το β3 και πηρε 100 οι αλλοι απο 18.4 και κατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ενταξει μην αγχωνεις τα παιδια, οσο πανε θα πανε. Δεν φαινεται να κατεβαινουν στα επιπεδα του 2013 αλλα σιγουρα θα κατεβουν. Ας περιμενουμε τη φυσικη ομως ξαναλεω, τα πραγματα δεν εχουν κριθει. Ειναι κρισιμο μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Η εκθεση ειναι επιπεδου του 2013?Ή μηπως το αεππ?Οσο για τα μαθηματικα σε αρκετα σχολεια της περιοχης μου σημειωθηκαν ικανοποιητικοι βαθμοι αρκετα 19-20 το 13 στα τρια αυτα σχολεια ενα παιδι ελυσε το β3 και πηρε 100 οι αλλοι απο 18.4 και κατω

Η εκθεση του 13 ειχε να κανει με το περιβαλλον, δεν ηταν ποιος ξερει τι. Για το αεππ δεν γνωριζω, θετικη ειμαι. Στα μαθηματικα πρπσωπικα δεν εχω βρει ακομα ατομο πανω απο 18.5 και η βιολογια κατευθυνσης φετος ηταν η δυσκολοτερη ολων των ετων με το συστημα των πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Οσο για τα μαθηματικα σε αρκετα σχολεια της περιοχης μου σημειωθηκαν ικανοποιητικοι βαθμοι αρκετα 19-20

Ουαου! Τότε στο σχολείο σου όλοι είναι διάνοιες από τη στιγμή που θέτουν το άριστα πολλοί σε sites (ακόμη και σε μαθηματικές ιστοσελίδες...) σε βαθμούς που κυμαίνονται στο 16-17. Προσωπικά, στο δικό μου σχολείο εγώ μάλλον έγραψα τον υψηλότερο βαθμό (Πρέπει να μαι γύρω στο 80!). Και η Έκθεση είναι τρομερά απρόβλεπτη. Στα εύκολα πολλοί από τη χαρά τους την πατάνε (Μεταξύ τους κ γω).

Σταματάω όμως εδώ γιατί δε ταιριάζει το topic. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Η εκθεση ειναι επιπεδου του 2013?Ή μηπως το αεππ?Οσο για τα μαθηματικα σε αρκετα σχολεια της περιοχης μου σημειωθηκαν ικανοποιητικοι βαθμοι αρκετα 19-20 το 13 στα τρια αυτα σχολεια ενα παιδι ελυσε το β3 και πηρε 100 οι αλλοι απο 18.4 και κατω
Μεγάλε μάλον είσαι στο σχολείο του Xavier για χαρισματικά παιδιά. Δεν εξηγείται αλλιώς. Πέρα απο έκθεση και το Β3 στα μαθηματικά τα υπόλοιπα ήταν τουλάχιστον επίπεδο του 13 και πιο δύσκολα(π.χ. βιολογία δεν έχουν ξαναπέσει πιο δύσκολα, θέματα που σημαίνει κάθοδος στις επιστήμες υγείας) Αν γράψεις μια μονάδα κάτω στα μαθηματικά σου μειώνονται 100 μόρια ενώ αν γράψεις μια μονάδα κάτω στη βιολογία σου μειώνονται 250 μόρια(μάθημα βαρύτητας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top