[27/5/2009] Χημεία Θετικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
τοσο νωρις?!! ωραια! εσυ συμβουλευεις να αρχισω απο τον ιουλιο να διαβαζω βιολογια 2ωρες την ημερα? :/
Οπως σε βολευει εσενα. Παντως μια χαρα βγαινει και απο τον Σεπτεμβριο αν εισαι επιμελης και δεν αφηνεις κενα. Και σου μενει και χρονος για επαναληψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
τοσο νωρις?!! ωραια! εσυ συμβουλευεις να αρχισω απο τον ιουλιο να διαβαζω βιολογια 2ωρες την ημερα? :/


Αυτό που σε συμβουλεύω είναι να μην αγχώνεσαι!Έχεις μπροστά σου μια ολόκληρη χρονιά να αγχωθείς...Πράγματι,οπως ανέφερε και ο chris_90 η ύλη τα τελευταία χρόνια δεν έχιει αλλάξει,και αν αλλάξει του χρόνου,δε νομίζω οτι θα υπάρχουν και πάλι μεγάλες διαφορές...Όσο για τη βιολογία,2 ώρες την ημέρα μου φαίνεται λίγο υπερβολικό(αν πάς με αυτούς τους ρυθμούς θα έχεις βγάλει από 2 φορές την ύλη μέχρι το Σεπτέμβρη!)...θα διαπιστώσεις βέβαια και μόνος σου,κατα πάσα πιθανότητα,οτι δεν είναι δυνατό να αφιερώσεις τόσο χρόνο μόνο για τη βιολογία...υπάρχουν και άλλα 5 μαθήματα(η 6 αν έχεις πάρει και οικονομία) που θα πρέπει να διαβάζεις,μερικά από τα οποία(πχ μαθηματικά-φυσική) θα απαιτούν πολύ περισσότερο χρόνο από τη βιολογία...και ακόμα μια συμβουλή...μη λιώσεις στο διάβασμα το καλοκαίρι και μετά δεν έχεις δυνάμεις...μην ξεχνάς άλλωστε οτι οι πανελλαδικές είναι μαραθώνιος,όχι 100αρι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ναι δικιο εχετε....απλα θελω να γραψω 20 βιολογια γιαυτο εχω αγχωθει...
θελω 17 μαθηματικα 18 φυσικη 19 χημεια 20 βιολογια και εκθεση 16
α! μαθηματικα επιλογης και αοθ απο ενα 19.5 επισης....θελω ιατρικη γιαυτο..!!:D
δηλαδη με 2 ωρες την ημερα θαχω βγαλει την υλη μεχρι τον σεπτεμβρη? WOW
μαθηματικα ποσες ωρες την ημερα πρεπει να διαβαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ναι δικιο εχετε....απλα θελω να γραψω 20 βιολογια γιαυτο εχω αγχωθει...
θελω 17 μαθηματικα 18 φυσικη 19 χημεια 20 βιολογια και εκθεση 16
α! μαθηματικα επιλογης και αοθ απο ενα 19.5 επισης....θελω ιατρικη γιαυτο..!!:D
δηλαδη με 2 ωρες την ημερα θαχω βγαλει την υλη μεχρι τον σεπτεμβρη? WOW
μαθηματικα ποσες ωρες την ημερα πρεπει να διαβαζεις?
Να σου πω και εγω τη γνωμη μου....Δεν νομιζω πως υπαρχει πρεπει στο διαβασμα.και ουτε μπορεις να πεις οτι θα διαβασω τοσες ωρες αυτο το μαθημα.εξαρταται απο σενα τι σ'αρεσει κ τι οχι.Εγω ας πουμε διαβαζα πιο πολυ βιολογια παρα μαθηματικα ωστοσο εχω γραψει απο οτι φαινεται καλυτερα μαθηματικα παρα βιολογια(θελω κ γω ιατρικη γι'αυτο σου λεω).το παν ομως ειναι να μην αγχωνεσαι!!!μην το σκεφτεσαι τοοοσο πολυ!οταν ερθει η ωρα θα διαβασεις κ θα διαβασεις πολυ αλλα μην σκας απο τωρα!!!οσο για την βιολογια κατ δεν ξερω αν μπορεις κιολας να την βγαλεις μονος σου γιατι ε δεν ειναι τοσο ευκολη οσο πχ η γενικης οποτε χρειαζεται να στην εξηγει καποιος.καλυτερα περιμενε να αρχισεις φρο κ μετα να την διαβαζεις.εγω παντως αρχισα σεπτεμβρη κ μια χαρα βγηκε μην ανησυχεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Να σου πω και εγω τη γνωμη μου....Δεν νομιζω πως υπαρχει πρεπει στο διαβασμα.και ουτε μπορεις να πεις οτι θα διαβασω τοσες ωρες αυτο το μαθημα.εξαρταται απο σενα τι σ'αρεσει κ τι οχι.Εγω ας πουμε διαβαζα πιο πολυ βιολογια παρα μαθηματικα ωστοσο εχω γραψει απο οτι φαινεται καλυτερα μαθηματικα παρα βιολογια(θελω κ γω ιατρικη γι'αυτο σου λεω).το παν ομως ειναι να μην αγχωνεσαι!!!μην το σκεφτεσαι τοοοσο πολυ!οταν ερθει η ωρα θα διαβασεις κ θα διαβασεις πολυ αλλα μην σκας απο τωρα!!!οσο για την βιολογια κατ δεν ξερω αν μπορεις κιολας να την βγαλεις μονος σου γιατι ε δεν ειναι τοσο ευκολη οσο πχ η γενικης οποτε χρειαζεται να στην εξηγει καποιος.καλυτερα περιμενε να αρχισεις φρο κ μετα να την διαβαζεις.εγω παντως αρχισα σεπτεμβρη κ μια χαρα βγηκε μην ανησυχεις!!!
ευχαριστω για τις πληροφοριες!! μα γιατι χειροτερα στην βιολογια?!:(
το να γραψεις 20 ειναι απιαστο ονειρο? εσυ ποσο υπολογιζεις σε καθε μαθημα?αοθ εδωσες? βοηθαει πολυ αν γραψεις 19 με 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ρε συ δεν εννοω οτι δεν εγραψα βιολογια αλλα μαθηματικα δεν εχω κανει λαθη εκανα ολα τα ερωτηματα κ οι δικαιολογησεις μου ειναι αναλυτικες στο 4ο θεμα στα ερωτηματα α και β(να ναι καλα ο καθηγητης μου που με επριξε κυριολεκτικα ολη τη χρονια να γραφω καλη δικαιολογηση σε τετοια ερωτηματα!)τωρα ποσο κ απο που θα μου κοψουν στα μαθηματικα θα το ξερω σε κανα 2 βδομαδες!και βιολογια υπολογιζω γυρω στο 19...ξερω πως εχασα 2 μορια στανταρ ε και επειδη οι βιολογοι ειναι λιγο ψειρες υπολογιζω καπου τοσο...παντως μην αγχωνεσαι...διαβαζε με συστημα κ ολα καλα θα πανε!α αοθ οχι δεν εδινα εφοσον ειχα τη βιολογια κατ ειπα να μην μπλεκω με μαθηματα που δεν με ενδιαφερουν.εδωσα βιο γεν που αμα εχεις διαβασει την βιο κατ ε αυτη φαινεται πανευκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top