[27/5/2009] Χημεία Θετικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
κοπελιά, πανω κάτω τα ίδια λάθη κάναμε... χέσε ψηλά και αγνάντευε! και εγώ έκανα ένα πολλαπλής, ένα σ/λ λάθος..... ποικιλία, να'χουμε... τεσπα, άντε καλά μας αποτελέσματα.. να πιάσουμε κάνα τει (για μένα το λέω, όχι για σένα) και έχει ο θεος του χρόνου πάλι εδώ θα'μαστε.. μες στην αισιοδοξία είμαι όμως :'(


εγω πηγαινα για οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη,,,ολα πηγαιναν μια χαρα μεχρι σημερα...περιμενα τουλαχιστον 18...κι ομως..τωρα ευχομαι να πεσει το βιολογικο θεσσαλονικη να παω εκει τουλαχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctorD

Νεοφερμένος

Ο doctorD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για το 1.2 συμφωνω οτι ηταν κακιστη η διατυπωση.Και επισης ηταν αστοχο.Γιατι το Η ως γνωστον εχει ιδιαιτεροτητες και προφανως πολλα παιδια μπερδευτηκαν απο κει.Βασικα νομιζω οτι μπερδευτηκαν κυριως οι καλα διαβασμενοι.Εγω με οσα παιδια μιλησα που ηταν μετριοι μαθητες ουτε καν τους περασε απο το μυαλο οτι μπορει να ναι κατι αλλο.Εγω το σκεφτομουν τι θα εβαλα αλλα τελικα εβαλα το σωστο επειδη λεω στον εαυτο μου,''καθε φορα ψαχνεις την παγιδα και συνηθως την πατας.Βαλε και μια φορα το φυσιολογικο.''
Παντως νομιζω οτι αυτοι που βαλαν τα θεματα διαλεξαν το Η οχι για να μας μπερδεψουν αλλα για να μας βοηθησουν επειδη αν προσεξετε στη θεωρια του βιβλιου λεει αρχικα οτι οι 3 κβαντικοι ισχυουν για το Η και μετα λεει οτι μπορουν βεβαια να επεκταθουν και σε αλλα στοιχεια.
Παντως για τις βασεις εγω περιμενω μια μικρη μειωση.Βιολογια και Χημεια ηταν πιο δυσκολες απο περυσι ολοι το λενε.Βεβαια οχι τιποτα τρομερα πραγματα 300 μορια κατω για πααραδειγμα που θα μας αρεσε αλλα καμια 50.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ελεος ελεος ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! ειμαι β λυκειου και κατααγχωθηκα μαυτα π λετε! το ονειρο μου ειναι ιατρικη που ως γνωστον εχει μαθημα βαρυτητας τη χημεια! Χημεια για να γραψεις 95-100% πρεπει πρωτον να εχεις τις δυνατοτητες και δευτερον να διαβαζεις την ημερα...ποσες ωρες?? μπορει να μ πει καποιος? οσοι απο σας δηλαδη π λετε οτι μαλλον γραψατε 100αρι ποσο διαβαζατε ολη τη χρονια? κ κτ ασχετο...αυτο με τους συντελεστες κ τα μορια δν ταχω πιασει ακομα....πχ πες οτι κ στα 5 μαθηματα γραφεις 18 και χημεια 20.ποσα μορια βγαζεις για το 3ο πεδιο??? πειτε μου πληζζζ! εχω κατααγχωθει! σε 2 μηνακια μπαινω κ γω στην κολαση!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αφου δεν προκειται να περασεις τι αγχωνεσαι?πλακα κανω...η χημεια ειναι ευκολη μην ακους τον καθενα..αν πρεπει να διαβαζεις ωρες καθε μερα χημεια τι θα κανεις για τα αλλα μαθηματα που μπορει να μην ειναι βαρυτητας για το 3 αλλα ειναι σαφωςπιο δυσκολα?το χω ψαξει το θεμα γιατι προσανατολιζομαι και γω για ιατρικη...ακουσε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η Χημεια ειναι κατ' εμε το πιο ευκολο μαθημα της Θετικης. Συστηματικη ενασχοληση θελει ολη τη χρονια απλα, δεν εχει κατι το πολυ τραβηγμενο στην υλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! ειμαι β λυκειου και κατααγχωθηκα μαυτα π λετε! το ονειρο μου ειναι ιατρικη που ως γνωστον εχει μαθημα βαρυτητας τη χημεια! Χημεια για να γραψεις 95-100% πρεπει πρωτον να εχεις τις δυνατοτητες και δευτερον να διαβαζεις την ημερα...ποσες ωρες?? μπορει να μ πει καποιος? οσοι απο σας δηλαδη π λετε οτι μαλλον γραψατε 100αρι ποσο διαβαζατε ολη τη χρονια? κ κτ ασχετο...αυτο με τους συντελεστες κ τα μορια δν ταχω πιασει ακομα....πχ πες οτι κ στα 5 μαθηματα γραφεις 18 και χημεια 20.ποσα μορια βγαζεις για το 3ο πεδιο??? πειτε μου πληζζζ! εχω κατααγχωθει! σε 2 μηνακια μπαινω κ γω στην κολαση!!!!!!

Κάπου 18300-18500 νομίζω.. έχει υπολογιστή μορίων το ischool, δες εκεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
για να περασεις ιατρικη θες βαθμαρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Για το 1.2 συμφωνω οτι ηταν κακιστη η διατυπωση.Και επισης ηταν αστοχο.Γιατι το Η ως γνωστον εχει ιδιαιτεροτητες και προφανως πολλα παιδια μπερδευτηκαν απο κει.Βασικα νομιζω οτι μπερδευτηκαν κυριως οι καλα διαβασμενοι.Εγω με οσα παιδια μιλησα που ηταν μετριοι μαθητες ουτε καν τους περασε απο το μυαλο οτι μπορει να ναι κατι αλλο.Εγω το σκεφτομουν τι θα εβαλα αλλα τελικα εβαλα το σωστο επειδη λεω στον εαυτο μου,''καθε φορα ψαχνεις την παγιδα και συνηθως την πατας.Βαλε και μια φορα το φυσιολογικο.''
Παντως νομιζω οτι αυτοι που βαλαν τα θεματα διαλεξαν το Η οχι για να μας μπερδεψουν αλλα για να μας βοηθησουν επειδη αν προσεξετε στη θεωρια του βιβλιου λεει αρχικα οτι οι 3 κβαντικοι ισχυουν για το Η και μετα λεει οτι μπορουν βεβαια να επεκταθουν και σε αλλα στοιχεια.
Παντως για τις βασεις εγω περιμενω μια μικρη μειωση.Βιολογια και Χημεια ηταν πιο δυσκολες απο περυσι ολοι το λενε.Βεβαια οχι τιποτα τρομερα πραγματα 300 μορια κατω για πααραδειγμα που θα μας αρεσε αλλα καμια 50.
300 μορια ρε φιλε πεσαν το 2002 που ηταν ακραια τα θεμαατα και θα πεσουν φετος?λογικα αυτο που ειπες θα ισχυσει με τα 50 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! ειμαι β λυκειου και κατααγχωθηκα μαυτα π λετε! το ονειρο μου ειναι ιατρικη που ως γνωστον εχει μαθημα βαρυτητας τη χημεια! Χημεια για να γραψεις 95-100% πρεπει πρωτον να εχεις τις δυνατοτητες και δευτερον να διαβαζεις την ημερα...ποσες ωρες?? μπορει να μ πει καποιος? οσοι απο σας δηλαδη π λετε οτι μαλλον γραψατε 100αρι ποσο διαβαζατε ολη τη χρονια? κ κτ ασχετο...αυτο με τους συντελεστες κ τα μορια δν ταχω πιασει ακομα....πχ πες οτι κ στα 5 μαθηματα γραφεις 18 και χημεια 20.ποσα μορια βγαζεις για το 3ο πεδιο??? πειτε μου πληζζζ! εχω κατααγχωθει! σε 2 μηνακια μπαινω κ γω στην κολαση!!!!!!


Καημένα, τώρα εσείς ξεκινάτε! (πλάκα κάνω :P) Κοίτα εγώ πιστεύω ότι έχω πιάσει 100 στη Χημεία οπότε θα σου πώ τι έκανα εγώ: Τόσο στη Χημεία όσο και στα άλλα μαθήματα (πολύ περισσότερο στα άλλα) έκανα 1 και μοναδικό πράγμα: διαβαζα, και διάβαζα πολύ! Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά πρέπει να το πάρεις απόφαση ότι είναι μια χρονιά και θα περάσει! Κοίτα εμένα: Τ Ε Λ Ε Ι Ω Σ Α !!! Δε θα πω ότι δεν κατάλαβα πότε πέρασε, γιατί το κατάλαβα, αλλά τώρα που πέρασε προσπαθώ να τα ξεχάσω! Είχα και ένα πολύ ωραίο διάλλεμμα 5 ημερών τον Νοέμβριο ("οι νέοι γνωρίζουν την Ευρώπη"-πήγα στη Ρώμη. Έχεις ακουστά?). Όσο για τα μόρια, ε, λίγο βαριέμαι να στα πω. Δεν ξέρω αν στα έχουν πει σε προηγούμενα post αλλά αν θες πήγαινε στη βιβλιοθήκη/πανελλαδικές εξετάσεις/υπολογιστής μορίων και στα βγάζει αυτόματα! Και προπαντώς ψυχραιμια! Σε χαιρετώ και σου εύχομαι καλή επιτυχία!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ! ποσο ηταν η βαση για ιατρικη θεσσαλονικης 2007 κ 2008???? ξερετε?? φετος ποσο λετε ναναι περιπου?? λετε νανεβει ή να πεσει?? (τα ψαξα τα μορια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ήρεμα, έχεις έναν ολόκληρο χρόνο.Αν αρχίσεις να αγχώνεσαι από τώρα, δε θα έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KON-99-

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδια.ειμαι καινουριος στο site, τωρα το ανακαλυψα.
Μπορεί καποιος να μου πει αν στο ερωτημα με τις ηλεκτρονιακες δομες ηθελε και σε στιβαδες και σε υποστιβαδες? σε πολλες απαντησεις που βλεπω στο net εχει η ενα απ τα δυο η και τα δυο...τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
γεια σας παιδια.ειμαι καινουριος στο site, τωρα το ανακαλυψα.
Μπορεί καποιος να μου πει αν στο ερωτημα με τις ηλεκτρονιακες δομες ηθελε και σε στιβαδες και σε υποστιβαδες? σε πολλες απαντησεις που βλεπω στο net εχει η ενα απ τα δυο η και τα δυο...τι γινεται?


Ήθελε σίγουρα και για τα δύο γιατί το έλεγε ξεκάθαρα στην εκφώνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KON-99-

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
να το ελεγαν ξεκαθαρα στην εκφωνηση, οχι παρενθεσεις κ μ***κιες...δεν ειναι βλακεια να χανω 3 μοναδες απο κατι τοσο γελοιο? και οπως ειπα σε πολλα φροντιστηρια βαζουν το ενα απ τα δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ρε παιδια αμα καποιος δεν εκανε την αντιδραση με το ΝαOH . Αλλα πηγε κατευθειαν στην εξουδετερωση της ασθενους βασης (NH3) και λογω διαφορετικης συγκεντρωσης βρηκε λαθος pH, αν και εκανε σωστη διαδικασια στην δευτερη εξουδετερωση, ποσο θα χασει?? εννοω θα το κοψουν ολο? 9 μορια ή θα παρει κατι?

γινεται καποιος να μου απαντησει γιατι με εχει φαει η αγωνια?
στο φροντιστηριο μου ειπαν οτι παιζει να το κοψουν ολο.
Πω ειναι αδικο ομως, η μιση διαδικασια ετσι πηγαινε. Για μια κωλοαντιδραση στην αρχη να χασω 9 στα 100, οχι ρε γμτ.

Επισης στο διαγραμμα χημικων μετατροπων μου ειπαν οτι θελει αναλυτικη δικαιολογηση πως βρηκαμε τις ουσιες, κι οχι απλα να τις γραψουμε οπως ελεγε η εκφωνηση.
Ε εγω εκανα δικαιολογηση , ,και μαλιστα εγραψα ολες τις αντιδρασεις για να δειξω πως προκυπτουν ολες οι ουσιες.
Τα παιδια μου ελεγαν οτι δεν χρειαζεται.
Προσωπικα παντως,δε νομιζω να δινουν 18 στα 100, απλα για να αναφερεις πεντε ενωσεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
γινεται καποιος να μου απαντησει γιατι με εχει φαει η αγωνια?
στο φροντιστηριο μου ειπαν οτι παιζει να το κοψουν ολο.
Πω ειναι αδικο ομως, η μιση διαδικασια ετσι πηγαινε. Για μια κωλοαντιδραση στην αρχη να χασω 9 στα 100, οχι ρε γμτ.

Επισης στο διαγραμμα χημικων μετατροπων μου ειπαν οτι θελει αναλυτικη δικαιολογηση πως βρηκαμε τις ουσιες, κι οχι απλα να τις γραψουμε οπως ελεγε η εκφωνηση.
Ε εγω εκανα δικαιολογηση , ,και μαλιστα εγραψα ολες τις αντιδρασεις για να δειξω πως προκυπτουν ολες οι ουσιες.
Τα παιδια μου ελεγαν οτι δεν χρειαζεται.
Προσωπικα παντως,δε νομιζω να δινουν 18 στα 100, απλα για να αναφερεις πεντε ενωσεις;)
Οχι, απλα να τις γραψεις τις ενωσεις θελει. Και περυσι την ιδια ακριβως εκφωνηση ειχε και εγραψα μονο τους συντακτικους τυπους. Απο τον βαθμο που πηρα συμπερανα οτι δεν μου εκοψαν τιποτα. Φετος ζητουσε συντακτικους τυπους 9 ενωσεων και επιανε 2 μορια ο καθε τυπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Οχι, απλα να τις γραψεις τις ενωσεις θελει. Και περυσι την ιδια ακριβως εκφωνηση ειχε και εγραψα μονο τους συντακτικους τυπους. Απο τον βαθμο που πηρα συμπερανα οτι δεν μου εκοψαν τιποτα. Φετος ζητουσε συντακτικους τυπους 9 ενωσεων και επιανε 2 μορια ο καθε τυπος.

ε οκ.

ρε συ λες να μου το παρουν ολο το 4γ λαθος? Ξεχασα την πρωτη εξουδετερωση του υδροχλωριου με υδροξειδιο του νατριου(αδικαιολογητο) και πηγα στην εξουδετερωση της ασθενους βασης της αμμωνιας με υδροχλωριο και μετα στην ισορροπια του NH4+ αλλα επειδη δεν πηρα την πρωτη εξουδετερωση βρηκα λαθος pH. Απο αυτα που εγραψα δεν θα κερδισω κατι? θα χασω και τις 9 μοναδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ε οκ.

ρε συ λες να μου το παρουν ολο το 4γ λαθος? Ξεχασα την πρωτη εξουδετερωση του υδροχλωριου με υδροξειδιο του νατριου(αδικαιολογητο) και πηγα στην εξουδετερωση της ασθενους βασης της αμμωνιας με υδροχλωριο και μετα στην ισορροπια του NH4+ αλλα επειδη δεν πηρα την πρωτη εξουδετερωση βρηκα λαθος pH. Απο αυτα που εγραψα δεν θα κερδισω κατι? θα χασω και τις 9 μοναδες?
Και γω το ίδο έκανα Ph 2 έ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Και γω το ίδο έκανα Ph 2 έ;:P

δεν θυμαμαι ποσο εβγαινε..θα μας το παρουν ολο λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top