[27/5/2009] Χημεία Θετικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ειχα σωστο τροπο στο 4ο θεμα τα 2 και 3.ποσο λετε να μου κοψουν επειδη βρηκα λαθος αποτελεσματα?το ενα επαιρνε 10 μοναδες και το αλλο 9.

αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε. Το υπουργείο λέει πως είναι στην κρίση του διορθωτή, να στο κόψει όλο το ερώτημα ή ελάχιστα. (ας είναι στις καλές του ο διορθωτής) καλά αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
οκ...καλη επιτυχια σε εσας...εγω θα δωσω και του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
λόγω χημείας θα ξαναδώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
ποσο λετε να μου κοψουν στο 4ο θεμα στο 2 και 3 επειδη ειχα σωστο τροπο αλλα λαθος αποτελεσματα?:what::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
ναι...στα αλλα πηγα καλα...εκτος απο μαθηματικα που εγραψα για 16...αλλα θελω οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη...που ειναι ψηλα..οποτε δεν περναω πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Πω ρε Π....!Ξεχασα να γραψω το
στην αντιδραση αποσπασης και στο Lewis εκανα κατι αψυχολογητο:Εβαλα εναν δοτικο δεσμο μεταξυ S και Ο.
3 μορια σιγουρα ε;Κατα τα αλλα σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια ακομα οι απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Πολύ εύκολα τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μην απογοητεύεσαι πριν βγουν τα αποτελέσματα και οι βάσεις, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη!!! Πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλους σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
konna kouvou τις απαντήσεις τις έδωσαν στην 1η σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ειχα σωστο τροπο στο 4ο θεμα τα 2 και 3.ποσο λετε να μου κοψουν επειδη βρηκα λαθος αποτελεσματα?το ενα επαιρνε 10 μοναδες και το αλλο 9.
Όλο το 2ο και το τρίτο; Εγώ έχω μισό τρόπο σωστό στο 3ο και σωστό στο 2ο(σωστό ph λάθος α)
-----------------------------------------
οκ...καλη επιτυχια σε εσας...εγω θα δωσω και του χρονου.
Και γω το ίδιο συνονόματη μαζί θα μαστε.Και η δική μου η σχολή είναι και 17400:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Όλο το 2ο και το τρίτο; Εγώ έχω μισό τρόπο σωστό στο 3ο και σωστό στο 2ο(σωστό ph λάθος α)
-----------------------------------------

Και γω το ίδιο συνονόματη μαζί θα μαστε.Και η δική μου η σχολή είναι και 17400:P

εγω απο οτι βλεπω και στη θεωρια ειχα λαθη...οποτε ακυρο...ουτε 18 δεν πιανω που μου ηθελα και οδοντιατρικη...ουτε βιολογια θεσσαλονικης...αχρηστη τελειως...γα*ω την χημεια μου μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εγω απο οτι βλεπω και στη θεωρια ειχα λαθη...οποτε ακυρο...ουτε 18 δεν πιανω που μου ηθελα και οδοντιατρικη...ουτε βιολογια θεσσαλονικης...αχρηστη τελειως...γα*ω την χημεια μου μεσα..


Ρε μην απογοητεύεσαι έτσι! Στο κάτω κάτω είπαν ότι θα πέσουν οι βάσεις. Και να σου πω και μια άλλη περίπτωση, η οποία σε ένα τεράστιο ποσοστό βγαίνει αληθινή: Μπορεί να περάσεις κάπου αλλού και τελικά να καταλάβεις ότι αυτό ήταν το επάγγελμα που σου ταίριαζε οπότε τζάμπα στεναχωριόσουν. Εγώ ξέρω άτομα που αντί για ιατρική πέρασαν μαθηματικό και μετά έλεγαν ότι ήταν πολύ καλύτερα και δε θα τα κατάφερναν στην ιατρική. Οπότε προς το παρόν ηρέμησε και ξεκουράσου (δεν είναι απλώς συμβουλές και μπλα μπλα... αλλά καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου- είμαι και γω Γ' Λυκείου, είχα και γω επιτυχίες και αποτυχίες, έχω περάσει και γω μεγαααααλες κρίσεις απογοήτευσης) :bye: Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandelis

Νεοφερμένος

Ο Παντελής Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ωχ! το 1.2 ειναι τελικα το γ? παμε στο 19...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Ρε μην απογοητεύεσαι έτσι! Στο κάτω κάτω είπαν ότι θα πέσουν οι βάσεις. Και να σου πω και μια άλλη περίπτωση, η οποία σε ένα τεράστιο ποσοστό βγαίνει αληθινή: Μπορεί να περάσεις κάπου αλλού και τελικά να καταλάβεις ότι αυτό ήταν το επάγγελμα που σου ταίριαζε οπότε τζάμπα στεναχωριόσουν. Εγώ ξέρω άτομα που αντί για ιατρική πέρασαν μαθηματικό και μετά έλεγαν ότι ήταν πολύ καλύτερα και δε θα τα κατάφερναν στην ιατρική. Οπότε προς το παρόν ηρέμησε και ξεκουράσου (δεν είναι απλώς συμβουλές και μπλα μπλα... αλλά καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου- είμαι και γω Γ' Λυκείου, είχα και γω επιτυχίες και αποτυχίες, έχω περάσει και γω μεγαααααλες κρίσεις απογοήτευσης) :bye: Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!

ευχαριστω πολυ που εκατσες και ασχοληθηκες...αλλα ειναι λιγο βαρυ να περιμενεις τουλαχιστον 19 χημεια και να τρως τωρα ενα 15-16..σε μαθημα βαρυτητας..ενω εχεις γραψει και καλα στα υπολοιπα...οσο περιμενες δηλαδη...και στο τελευταιο μαθημα σου ερχετε ενα χτυπημα απο εκει που δεν το περιμενεις...χαμενο τοσο διαβασμα...κριμα την κουραση και τα βραδυα που περασα διαβαζοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ που εκατσες και ασχοληθηκες...αλλα ειναι λιγο βαρυ να περιμενεις τουλαχιστον 19 χημεια και να τρως τωρα ενα 15-16..σε μαθημα βαρυτητας..ενω εχεις γραψει και καλα στα υπολοιπα...οσο περιμενες δηλαδη...και στο τελευταιο μαθημα σου ερχετε ενα χτυπημα απο εκει που δεν το περιμενεις...χαμενο τοσο διαβασμα...κριμα την κουραση και τα βραδυα που περασα διαβαζοντας...


Απ' ότι βλέπω δε σου αλλάζω γνώμη...:'( Αλλά η ζωή δεν είναι τόσο μαύρη όσο τη βλέπεις... Ηρέμησε σήμερα και θα δεις ότι με τον καιρό θα πάρεις θάρρος. Άρχισε να σκέφτεσαι και άλλες σχολές-αν περάσεις θα σου αρέσουν και εκείνες και αν τελικά περάσεις οδοντιατρική η χαρά θα είναι μεγαλύτερη! (θα με θυμηθείς)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Απ' ότι βλέπω δε σου αλλάζω γνώμη...:'( Αλλά η ζωή δεν είναι τόσο μαύρη όσο τη βλέπεις... Ηρέμησε σήμερα και θα δεις ότι με τον καιρό θα πάρεις θάρρος. Άρχισε να σκέφτεσαι και άλλες σχολές-αν περάσεις θα σου αρέσουν και εκείνες και αν τελικά περάσεις οδοντιατρική η χαρά θα είναι μεγαλύτερη! (θα με θυμηθείς)...


ευχαριστω πολυ...!!!
-----------------------------------------
παντως τετοια καντεμια δεν την περιμενα...αυτο που δεν καταλαβαινα αυτο ακριβως επεσε...ελεος!5 μοναδες μονο απο εκει.θεωρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morfakos

Νεοφερμένος

Ο morfakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε μαγκες ακουστε....εγω εκανα την πατατα στο 3ο θεμα , στο δεντρο με τις αντιδρασεις,να γραψω λαθος την Α, ενω ειχα βρει σωστα το αλκυλιο.....παιρνει η μπαλα ολες τις υπολοιπες? θα χασω μονο επειδη δν βρηκα την Α δλδ, η θα χασω απο ολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Κοίταξε Χριστίνα,επειδή έχω διαβάσει και άλλα ποστς σου,καταλαβαίνω πως είσαι πάρα πολύ αγχωμένη...Γι'αυτό σου προτείνω να ρωτήσεις έναν καθηγητή(του σχολείου σου πχ) που λογικά θα διορθώνει,να του εξηγήσεις τι ακριβώς έγραψες,και να σου πει αυτός έγκυρα πόσο κόβουν από κάθε ερώτημα..Να ξέρεις οτι τώρα δε μπορείς να αλλάξεις κάτι και να μην απογοητεύεσαι γιατί αν έχεις γράψει πολύ καλά στην έκθεση,όλα μπορούν να ανατραπούν.Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι κι εγω αυτο θα σου πω...μη στενοχωριεσαι!!
Τωρα που ειπατε εκθεση...να σας ρωτησω κατι...εσεις στο β ερωτημα του θεματος που αναφερθηκατε?Στα σχολικα βιβλια 'η γενικα στα βιβλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top