[27/5/2009] Λατινικά Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
χα! με την καμία....
δεν ξέρω ποιος μπορεί να έλυσε τα θέματα κ να δημοσίευσε αυτές τις απαντήσεις αλλά στο συνακτικό έχει σκοτώσει μερικά....προτιμώ να περιμένω τα αποτελέσματά μου..κ να μην αγχώνομαι....Καταλαβαίνετε ότι πλέον τελειώσαμε??
γιατι αναμοχλεύουμε πάλι κ πάλι τις απαντήσεις..? αφήστε τα...ας ξαμολυθούμε στις παραλίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vas564

Νεοφερμένος

Η Vas564 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
στον πλαγιο λογο το ρημα δεν επρεπε να ειναι σε παρατατικο υποτακτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Η διαφορά με τα παλιά ήταν το ότι έπεσαν περισσότερα όχι πιο δύσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
νομιζω πως επρεπε να το βαλεις σε υποτακτικη ενεστωτα λογω της εξαρτησης απο αρκτικο χρονο το monet (επειδη το monet δλδ ειναι ενεστωτας moneo-mones-monet..)......αν το monet ηταν σε ιστορικο χρονο τοτε θα το βαζες σε υποτακτικη παρατατικου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
στον πλαγιο λογο το ρημα δεν επρεπε να ειναι σε παρατατικο υποτακτικη?

Όχι το monet είναι ενεστώτας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?στον πλσγιο λογο τον εχω ολοσωστο αλλα εβαλα κατα λαθος το se...επιπλεον δηλαδη...παιζει να μου κοψουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ δεν πήγα καθόλου καλά..Είχα 39 πυρετό, δεν ξέρω αν πήγε και 40 κατα τη διάρκεια του διαγωνίσματος..Ούτε καν έβλεπα μπροστά μου λίγο πολύ, μέχρι να λιποθημήσω μου ερχόταν..Με ανάγκασαν οι γονείς μου να πάω γιατί έχουν μια πολύ άκυρη άποψη για τις επαναλληπτικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ΔΕΝ επρεπε να πας. ελεος...
ιδιαιτερα αφου ειχες την επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ΔΕΝ επρεπε να πας. ελεος...
ιδιαιτερα αφου ειχες την επιλογη.
Δεν ήταν στο χέρι μου δυστυχώς..Το μόνο που μπορούσα να κάνω είναι να φωνάζω και να λέω ότι μπορώ να δώσω επαναλληπτικές...Αυτά τραβά όποιος έχει κολλημένους και αυταρχικούς γονείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ΕΝΑ θα πω γιατι βλεπω πολλους να υπερβαλλουν εδω μεσα!:Ο καλα διαβασμενος,δεν κολλαει πουθενα.Τι δυσκολα και ευκολα και βλακειες...Αυτος που ειχε διαβασει,θεωρω πως τα βρηκε ευκολα.Ειναι εντελως υποκειμενικο το θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Λιγάκι δυσκολα μου φάνηκαν και μένα.
Αλλά νομίζω εγραψα γυρω στο 18. ;)
-----------------------------------------
Εγώ δεν πήγα καθόλου καλά..Είχα 39 πυρετό, δεν ξέρω αν πήγε και 40 κατα τη διάρκεια του διαγωνίσματος..Ούτε καν έβλεπα μπροστά μου λίγο πολύ, μέχρι να λιποθημήσω μου ερχόταν..Με ανάγκασαν οι γονείς μου να πάω γιατί έχουν μια πολύ άκυρη άποψη για τις επαναλληπτικές..


Το χειροτέρο που μπορούσες να πάθεις. :(
περαστικά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
απο το πρωι χτυπαω το κεφαλι μου... Στην δευτερη προταση για αναγνωρισει μαζ ζητουσαν την αναφορικη, αλλα εγω αναγνωρισα την ακριβως προηγουμενη την συμπερασματικη ουσιαστικη:mad:θα επαιρνα 19,6, αλλα τωρα αρκουμαι στο 19:)
θα μου γινει μαθημα για την επομενη φορα... Και φανταστειτε οτι απο τις 9 που τελειωσα μεχρι τις 10 τα ελεγξα 5-6 φορες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arxodas

Νεοφερμένος

Ο arxodas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλα μιλαμε ειστε επιστευτοι εως γελοιοι οι περισσοτεροι εδω περα...
Τοσο ευκολα δηλαδη
Δεν μπορει το 80% των μαθητων να ηταν "αδιαβαστοι" και να τα βρηκαν δυσκολα
Εκτος και αν πεσαμε σε φορουμ της ΝΑΣΑ δεν εξηγητε αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panormitis

Νεοφερμένος

Ο PANORMITIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια ολες οι δυαντες μαζευτικ εδω....ολοι 18 19 κ 20 γραψατε...?ελεος δηλ....τα αποτελεσματα θα διξουν πολ καυκισα πεζει.....κ ψευτια.....πραγματικα ελεος ολοι γιατροι θα γιν?ολα ευκολα τα θεματα σε ολα τα μαθηματα τι να πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω πιστευω πως τα πηγα πολυ καλα αλλα οπωσ παντα δεν μ'αρεσει να λεω μεγαλα λογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ρε παιδια ολες οι δυαντες μαζευτικ εδω....ολοι 18 19 κ 20 γραψατε...?ελεος δηλ....τα αποτελεσματα θα διξουν πολ καυκισα πεζει.....κ ψευτια.....πραγματικα ελεος ολοι γιατροι θα γιν?ολα ευκολα τα θεματα σε ολα τα μαθηματα τι να πω.....


Γιατί να υπάρχει ψευτια?
Ειδικά στα λατινικά, μπορείς να υπολογίσεις σχεδον ακριβως πόσο έχεις γραψει.
Και νομίζω πως όλοι ξερουμε πως τα λατινικά θεωρείται το "εύκολο" μάθημα της κατεύθυνσης και οι περισσότεροι στοχεύουν σε εναν ψηλό βαθμό.
Οπότε που το παράξενο?
Δεν μπορώ να το καταλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos P.

Νεοφερμένος

Ο Giorgos P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σιγα τα δυσκολα ρε παιδια...λιγο παραπανω προσοχη ηθελε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ευτυχως που ηταν δυσκολα (σχετικα) αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos_

Νεοφερμένος

Ο konstantinos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λατινικα ηταν οντως ψιλοτσιμπημενα σε συγκριση με περυσι αλλα ενα 17 μπορουσες να το γραψεις...Για το Αριστα ηθελε να χεισ κανει πολυ καλη εξασκηση ολη τη χρονια.Αποφασισαν τελικα να χτυπησουν τα λατινικα και να βαλουν στα αλλα ευκολα αλλα οχι αναμενομενα...Στα εσπερινα ομως συνεχιζεται και φετος αυτη η αδικια.Τα θεματα που τους εχουν βαλει ηταν πραγματικα γελοια σε εκθεση,βιολογια,λατινικα και ιστορια ενω λιγο τους στριμωξαν στα κειμενα με τη μοσχουλα που δεν εχω χειροτερο.Ας δουμε και αυριο αρχαια τι θα τους βαλουν.Αν πεσει πολιτεια 12-13 η πρωταγορας 5-6 μιλαμε για την απολυτη ΑΔΙΚΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_blonde

Νεοφερμένος

Η anna_blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια δεν μου ανοιγουν με τιποτα τα θεματα με το ακρομπατ ...μπορει κανενας να μου τα στειλει στο μειλ μου ,των λατινικων κ των αρχαιων? το μειλ μου ειναι annoulitsa_89@hotmail.com περιμενω με αγωνια πληζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top