[26/5/2010] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 162)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 34 21.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 25 15.4%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 37 22.8%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 22 13.6%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 14 8.6%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 30 18.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2010 , να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή (μας) επιτυχία! :D

Προηγούμενα θέματα:

[14/5/2010] Έκθεση Γενικής Παιδείας
[17/5/2010] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[17/5/2010] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[17/5/2010] Φυσική Γενικής Παιδείας
[17/5/2010] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[19/5/2010] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[19/5/2010] Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης
[21/5/2010] Χημεία-Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[21/5/2010] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης
[21/5/2010] Βιολογία Κατεύθυνσης
[21/5/2010] Ιστορία Κατεύθυνσης
___________________________________
updated: τα θέματα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τα πολαπλης επιλογης και τα σ-λ πως ηταν?
στο θεμα β πως ηταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τα πολλαπλής επιλογής στο ΘΕΜΑ Α ήταν βγβγ τα Σ-Λ απο ότι θυμάμια ΛΛΣΛΣ
στο θέμα β ήταν ααβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ετσι τα έβαλα και εγώ. Μάλλον σωστά είναι. Ψάχνω να βρω κανένα φροντηστήριο να έχει τις λύσεις Online για επιβεβαίωση αλλά τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγώ το ίδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ναι όντως δεν έχουν βάλει ακόμα λύσεις... Κι εγώ δεν βρίσκω.
Μία μικρή ερώτηση:
Για το Β2 τι πρέπει να βρω πρώτα για να φτιάξω τον τύπο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
έπερνες ΣF=0 στις 2 Θέσεις ισορροπίας και έλεγες ότι το Α είναι ίσο με την απόσταση της θέσης ισορροπίας του ενός σώματος με την θέση ισορροπίας των δυο σωμάτων. Και μετά έπρερνες τον τύπο της ενέργειας ταλάντωσης E=(DA^2)/2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό. Αφού δεν έχει αρχική ταχύτητα η απόσταση της μιας ΘΙ από την άλλη είναι το Α της ταλάντωσης και μετά έβγαινε το ερώτημα α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
η othisi εχει τα θέματα και τις απαντήσεις online αλλά μετά τη μια
https://www.othisi.gr/Content/ExamSubjects.asp?S=1&C=4_1&Y=28&T=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σε λίγο λογικά θα τα βγάλουν.. από ότι θυμάμαι κατά τις 11.30 τα βγάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
γενικές εκτιμήσεις από όσους έδωσαν?
ήταν δύσκολα/ εύκολα/βατά/με παγίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Περιέργος δεν βάλαν κύμα και βάλαν ηλεκτρική ταλάντωση. Πιστεύω τα δύο τελευταία ερωτήματα του θέματος Δ ήταν παγίδα. Από εκεί και πέρα πιστεύω ότι ήταν βατά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παιδιά πόσο βρίκατε το 3 και 4 ερώτημα του Δ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το τρίτο το βρήκα 3/4 και το τέταρτο 1Ν

Μίλησα με τον καθηγητή μου και μου είπε ότι τόσο βγαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Τα θέματα κατά την γνωμη μου ήταν πολύ πιο δύσκολα απο τα περσυνά και πιο δύσκολα απο ότι είχαν βάλει σε άλλες χρονιές.
Τα θέματα π.χ του 2003 μπορεί να χαρακτηριστούν και γελοία μπροστά σε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ΚΑι εγώ τόσο. Όπως και ένας φίλος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Είδα τα θέματα και μόνο εύκολα δεν είναι. Δεν είναι και σαν του 2005 αλλά ήταν αρκετά πρωτότυπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν ΠΑ-ΛΟΥ-ΚΙΑ....δεν ηταν καν κλιμακοτα.. εγω εγραξα 12 περιπου....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ, παραπάνω από 5 δεν νομίζω να πάρω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karin13

Νεοφερμένος

Η karin13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Είμαι καθηγήτρια φυσικής αν θελετε να ρωτήσετε οτιδήποτε, ρωτάτε!
Οι απαντήσεις θα αργήσουν ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top