[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι η μισή Ελλάδα θα ισχυρίζεται ότι δεν έγραψε καλά λόγω του Γ4:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Καλησπέρα.Έχω γράψει πάνω από 18(Έχασα απ'το Δ4 και κάτι αριθμητικά και προσήματα).Θέλω να αναφερθώ στο Γ4.Δεν το έλυσα με τον (επιστημονικά λάθος) σωστό τρόπο διότι για κακή μου τύχη,στην αναζήτηση της απάντησης ανακάλυψα ότι κάνει ανακύκλωση.Κατά τύχη.Αυτό με ανάγκασε στο να παρατήσω το θέμα διότι μπερδεύτικα πάρα πολύ,τα έχασα και το άφησα εντελώς για να μην χάσω καθόλου χρόνο.Έχω λύσει αρκετά θέματα κατά την διάρκεια της χρονιάς με μέγιστη κινητικη αλλά ομολογώ πως ο τρόπος διατύπωσης του θέματος δεν με οδήγησε καν σε αυτήν την σκέψη.Θέλω να ρωτήσω λοιπόν.Εγώ δεν έχω αδικηθεί?Μόνο αυτός που το έλυσε αδικηθηκε με την ακύρωση του θέματος?Αν το θέμα δεν ακυρωνόταν εγώ θα έχανα 7 μόρια από καθαρά δικό τους λάθος.Και ξαναρωτάω...Αυτοί που το έλυσαν και γκρινιάζουν πως γίνεται να έχουν κάνει λάθος το Γ1 το Γ2 και το Γ3(πιο δυσκολο απ'τα άλλα)?Μας περιφανεύονται ότι το έλυσαν αλλά έχασαν την (γελοία) ροπή αδράνειας με αποτέλεσμα να τους περάσει λόγω της ακύρωσης ένας μετριος μαθητής....Κοροιδευόμαστε?Μεταξύ των καλών μαθητών υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός.Υπάρχουν καλοί μαθητές που την έλησαν και καλοί που έχασαν λόγω ανακυκλωσης και είναι αρκετοί.Ο λόγος διαμαρτηρίας είναι καθαρά για να μην ανεβούν οι καλοί που έχασαν λόγω κακής διατύπωσης.Θεωρώ πως αν δεν ακυρωνόταν το θέμα θα ήμουν χίλιες φορές πιο αδικημένος και απο εκείνον που έγραψε μόνο το Γ4 απ'το 3ο Θέμα.Μην βλέπετε μόνο την μία πλευρά.......Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι η μισή Ελλάδα θα ισχυρίζεται ότι δεν έγραψε καλά λόγω του Γ4:P
Ενα Γ4 δεν σωζει την κατασταση ορισμενων (βλεπε... εμενα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι η μισή Ελλάδα θα ισχυρίζεται ότι δεν έγραψε καλά λόγω του Γ4:P

Το Δ4 ήταν παλουκάρα, και το Β3 δυσκόλεψε πολλούς. Εγώ προσωπικά ακόμα να καταλάβω που κολλάει με την φετινή ύλη, δεν έχω δουλέψει ποτέ μου τέτοιο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
το β3 θεωρητικα ειχε να κανει με ελαστικη κρουση με σωμα πολυς μεγαλης μαζας...αλλα ηταν τραβηγμενο απο τα αυτια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Να ενας λογικος ανθρωπος...
Δε μπορω να τους καταλαβω. Δηλαδη ρε παιδια δειτε το λογικα. Αφηνουμε ακρη το οτι ηταν λαθος το ερωτημα. Ομολογουμενως ηταν δυσκολο. Αν δε στο ελεγαν στο φροντιστηριο ή δε το εβλεπες σε καποιο βιβλιο δεν το ελυνες στανταρ πραγματα. Οποτε στην Ελλαδα το ειχαν χασει παρα πολλα ατομα. Η ΕΕΦ και το υπουργειο προσπαθησε να καλυψει το μπαχαλο που εγινε χθες με καποιον τροπο, το επιστημονικο λαθος. Αυτο τους περισσοτερους θα τους ευνοησει. Ειναι ελαχιστα τα ατομα που ελυσαν το Γ4 και ειχαν τραγικα λαθη ή δεν ελυσαν τα υπολοιπα του τριτου θεματος. Μονο αυτοι θα ζημιωθουν. Και ναι εγω χαιρομαι που το εκοψαν γιατι οι περισσοτεροι φιλοι και γνωστοι μου που δινουν φετος δεν το εκαναν. Και δε μ αρεσει ποτε να κοιταω τον εαυτουλη μου. Μην ειστε εγωιστες. Μπορει να αδικηθηκατε αλλα 10 φιλοι σας που δε θα εγραφαν 25 οπως εσεις αλλα βαση ή 5 βοηθηθηκαν. Να χαρειτε γι αυτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω στο Β3 νομιζα οτι κανει εποταχυνομενη κινηση και πηρα αλλους τυπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αφου θελατε συγκριση παρτε την να δουμε τις διαφορες:
Με το πρωτο θεμα δεν θα ασχοληθω
Για το δευτερο θεμα:
Επρεπε να κατεχεις την ανκλαση διαθλαση μια ενοτητα που δυσκολευει αρκετους αφου εχει αρκετη γεωμετρια
Καθαρη μεθοδολογια οταν αλλαζει η θεση ισορροπιας λογω αλλαγης βαρους.
Επρεπε να σκεφτεις να παρεις σωστα τα fδ και ευκολα μπορουσες να μπερδευτεις + οτι επρεπε να βαλεις απολυτα
Εδω αν δεν εκανες σχημα(εστω σε ενα μονο αξονα) δεν μπορουσες να βρεις ευκολα αποστασεις. Οποτε το β2 ηταν παρομοιας δυσκολιας και τις 2 χρονιες.
Μια απλη ΑΔΟ με συσσωματωμα δεν ειχε κατι δυσκολο.
Μονο απο τα σχηματα καταλαβαινεις την διαφορα των δυο θεματων. Πολυ πιο δυσκολο το β3 του 2012 που χρειαζοταν και υλη Α λυκειου(ή τυχη)

Για το Θεμα Γ: Το 2011 μια ασκηση στη συμβολη που δεν εμπλεκε καθολου υπερβολες αρα ηταν αρκετα ευκολη. Το 2012 στερεο με το Γ2,Γ4 να ξεχωριζουν.
Για το Θεμα Δ: Το 2011 ασκηση στο στερεο που γινοτανε της ποπης απο σωματα και στερεα, που ομως ηταν απλη εφαρμογη μεθοδολογιων(αρκει να εβαζες σωστα δυναμεις. Το 2012 ασκηση ταλαντωσης σε κεκλιμενο με δυο ελατηρια(ποιος το περιμενε; ) μπορει να μην ηταν παρα πολυ δυσκολη αλλα το Δ4 ηταν απο αλλη διασταση!

ΥΓ:Μπορει η συγκριση να ηταν ανουσια αλλα ηθελα να δοκιμασω και το νεο προγραμμα screenshot :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλησπέρα.Έχω γράψει πάνω από 18(Έχασα απ'το Δ4 και κάτι αριθμητικά και προσήματα).Θέλω να αναφερθώ στο Γ4.
Δεν το έλυσα με τον (επιστημονικά λάθος) σωστό τρόπο διότι για κακή μου τύχη,στην αναζήτηση της απάντησης ανακάλυψα ότι κάνει ανακύκλωση.Κατά τύχη.Αυτό με ανάγκασε στο να παρατήσω το θέμα διότι μπερδεύτικα πάρα πολύ,τα έχασα και το άφησα εντελώς για να μην χάσω καθόλου χρόνο.Έχω λύσει αρκετά θέματα κατά την διάρκεια της χρονιάς με μέγιστη κινητικη αλλά ομολογώ πως ο τρόπος διατύπωσης του θέματος δεν με οδήγησε καν σε αυτήν την σκέψη.Θέλω να ρωτήσω λοιπόν.Εγώ δεν έχω αδικηθεί?Μόνο αυτός που το έλυσε αδικηθηκε με την ακύρωση του θέματος?Αν το θέμα δεν ακυρωνόταν εγώ θα έχανα 7 μόρια από καθαρά δικό τους λάθος.Και ξαναρωτάω...Αυτοί που το έλυσαν και γκρινιάζουν πως γίνεται να έχουν κάνει λάθος το Γ1 το Γ2 και το Γ3(πιο δυσκολο απ'τα άλλα)?Μας περιφανεύονται ότι το έλυσαν αλλά έχασαν την (γελοία) ροπή αδράνειας με αποτέλεσμα να τους περάσει λόγω της ακύρωσης ένας μετριος μαθητής....Κοροιδευόμαστε?Μεταξύ των καλών μαθητών υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός.Υπάρχουν καλοί μαθητές που την έλησαν και καλοί που έχασαν λόγω ανακυκλωσης και είναι αρκετοί.Ο λόγος διαμαρτηρίας είναι καθαρά για να μην ανεβούν οι καλοί που έχασαν λόγω κακής διατύπωσης.Θεωρώ πως αν δεν ακυρωνόταν το θέμα θα ήμουν χίλιες φορές πιο αδικημένος και απο εκείνον που έγραψε μόνο το Γ4 απ'το 3ο Θέμα.Μην βλέπετε μόνο την μία πλευρά.......Ευχαριστώ.
Αρχικα αν πιστευες οτι ειναι ανακυκλωση εσυ η οποιοσδηποτε καλο θα ηταν να υποστηριζες την αποψη σου. Επιπλεον ζητηθηκε απο την ΕΕΦ οσοι ελαχιστοι-γιατι ειναι ελαχιστοι-εγραψαν για ανακυκλωση να βαθμολογηθουν με περισσοτερη επιεικεια. Δεν το δεχτηκε ομως η επιτροπη θεματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αφου θελατε συγκριση παρτε την να δουμε τις διαφορες:
Με το πρωτο θεμα δεν θα ασχοληθω
Για το δευτερο θεμα:

Επρεπε να κατεχεις την ανκλαση διαθλαση μια ενοτητα που δυσκολευει αρκετους αφου εχει αρκετη γεωμετρια

Καθαρη μεθοδολογια οταν αλλαζει η θεση ισορροπιας λογω αλλαγης βαρους.

Επρεπε να σκεφτεις να παρεις σωστα τα fδ και ευκολα μπορουσες να μπερδευτεις + οτι επρεπε να βαλεις απολυτα

Εδω αν δεν εκανες σχημα(εστω σε ενα μονο αξονα) δεν μπορουσες να βρεις ευκολα αποστασεις. Οποτε το β2 ηταν παρομοιας δυσκολιας και τις 2 χρονιες.

Μια απλη ΑΔΟ με συσσωματωμα δεν ειχε κατι δυσκολο.

Μονο απο τα σχηματα καταλαβαινεις την διαφορα των δυο θεματων. Πολυ πιο δυσκολο το β3 του 2012 που χρειαζοταν και υλη Α λυκειου(ή τυχη)

Για το Θεμα Γ: Το 2011 μια ασκηση στη συμβολη που δεν εμπλεκε καθολου υπερβολες αρα ηταν αρκετα ευκολη. Το 2012 στερεο με το Γ2,Γ4 να ξεχωριζουν.
Για το Θεμα Δ: Το 2011 ασκηση στο στερεο που γινοτανε της ποπης απο σωματα και στερεα, που ομως ηταν απλη εφαρμογη μεθοδολογιων(αρκει να εβαζες σωστα δυναμεις. Το 2012 ασκηση ταλαντωσης σε κεκλιμενο με δυο ελατηρια(ποιος το περιμενε; ) μπορει να μην ηταν παρα πολυ δυσκολη αλλα το Δ4 ηταν απο αλλη διασταση!

ΥΓ:Μπορει η συγκριση να ηταν ανουσια αλλα ηθελα να δοκιμασω και το νεο προγραμμα screenshot :P
μα ποιο το νόημα αυτής της σύγκρισης? Για να συγκρίνεις το τι συνέβη στις 2 χρονιές πρέπει να περιμένεις τα στατιστικά..μέχρι τοτε απλά σπαταλάς τον χρόνο από το διάβασμα σου(αν είσαι 3η:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Αρχικα αν πιστευες οτι ειναι ανακυκλωση εσυ η οποιοσδηποτε καλο θα ηταν να υποστηριζες την αποψη σου. Επιπλεον ζητηθηκε απο την ΕΕΦ οσοι ελαχιστοι-γιατι ειναι ελαχιστοι-εγραψαν για ανακυκλωση να βαθμολογηθουν με περισσοτερη επιεικεια. Δεν το δεχτηκε ομως η επιτροπη θεματων

Το θέμα δεν είναι ότι έγραψα ότι κάνει ανακύκλωση κτλ κτλ.Το θέμα είναι με το που κατάλαβα ότι κάνει ανακύκλωση παράτησα το θέμα γιατί μπερδεύτικα....Δεν μου πήγε στο μυαλό ούτε πως θα είναι λάθος το Γ4 ούτε πως η ανακύκλωση είναι κάτι το σωστό.Νόμιζα ότι είμαι τελείως λάθος και το παράτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria865

Νεοφερμένος

Η maria865 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι εντελως ασχετο γ αυτο μν βαρατε....1εγω στ σωστο λαθος εβαλα Σ κ Λ μπορουν ν μ κοψουν απο αυτο?2στο Δ4 δεν εβαλα το καινουριο πλατος ποσο θ μ κοψουν απο αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι εντελως ασχετο γ αυτο μν βαρατε....1εγω στ σωστο λαθος εβαλα Σ κ Λ μπορουν ν μ κοψουν απο αυτο?2στο Δ4 δεν εβαλα το καινουριο πλατος ποσο θ μ κοψουν απο αυτο?
τι εννοεις με το Σ κ Λ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι εντελως ασχετο γ αυτο μν βαρατε....1εγω στ σωστο λαθος εβαλα Σ κ Λ μπορουν ν μ κοψουν απο αυτο?2στο Δ4 δεν εβαλα το καινουριο πλατος ποσο θ μ κοψουν απο αυτο?
1. Υποθέτω πως όχι
2. 2 μόρια πιστεύω, από τη στιγμή που τη σχέση για το πλάτος την έχεις σε προηγούμενο ερώτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι ότι έγραψα ότι κάνει ανακύκλωση κτλ κτλ.Το θέμα είναι με το που κατάλαβα ότι κάνει ανακύκλωση παράτησα το θέμα γιατί μπερδεύτικα....Δεν μου πήγε στο μυαλό ούτε πως θα είναι λάθος το Γ4 ούτε πως η ανακύκλωση είναι κάτι το σωστό.Νόμιζα ότι είμαι τελείως λάθος και το παράτησα.
Ναι ρε παιδι μου λαθος σου. Να υποστηριζεις την αποψη σου μεχρι τελος. Λαθη γινονται. Αν καποιος απο οσους ειχαν σκεφτει την ανακυκλωση ζητουσε διευκρηνηση μπορει να μην γινοταν τετοιος χαμος

Λογικα εννοει οτι δεν εγραψε ολοκληρη την λεξη...
Ε θα πεσει σε τοσο ζωον να της κοψει ?Δε νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ναι ρε παιδι μου λαθος σου. Να υποστηριζεις την αποψη σου μεχρι τελος. Λαθη γινονται. Αν καποιος απο οσους ειχαν σκεφτει την ανακυκλωση ζητουσε διευκρηνηση μπορει να μην γινοταν τετοιος χαμος
Εδώ λένε ότι ζήτησαν διευκρίνηση και τους είπαν ότι δεν τίθεται θέμα. (αν αληθεύει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εδώ λένε ότι ζήτησαν διευκρίνηση και τους είπαν ότι δεν τίθεται θέμα. (αν αληθεύει)
Αν ζητηθει διευκρηνηση απο 2 ή 3 ατομα ειναι υποχρεωμενοι να το εξετασουν και να στειλουν απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Επίσης, κάποιος άλλος λέει στο alfavita ότι ζήτησε διευκρίνηση στις 9:50 και δεν του απάντησαν καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria865

Νεοφερμένος

Η maria865 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι εννοουσα οτι δν εγραψα τ λεξη...τεσπα ευχαριστω πολυ γ τν απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top