[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D

Και μετά απ' αυτό, νομίζω ότι η ψυχολογία των υπολοίπων μπορεί να τρυπήσει και το υπέδαφος πλέον.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημαντικη σημειωση.Εγω δεν γελασα με την επιδοση κανενος!Δικα του λογια ειναι αυτα.Μπορειτε και να ανατρεξετε στα παλια ποστ εδω περα και θα καταλαβετε για ποιο πραγμα γελαω.Και εγω σκατα τα πηγα...Επισης ευχομε στον στινγκα να μην μπορει να ειναι τοσο βαρυς ο στυλος που να μην μπορεις να γραψεις μαθ κατ αοδε και αεππ αυτα!Αντε μου στο διαολο ολα τα μαλακισμενα εδω μεσα :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δυστυχως το συστημα ειναι ετσι που "Η καταστροφη σου,η ζωη μου".Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να ερχονται ανωριμοι και να τριβουν στη μουρη μας οτι τα πηγαν καλα και να χαιρονται αμα εμεις ειχαμε μια ατυχη στιγμη.Παλιοτρολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Νικο εχουμε κτλβει τι εννοουσες... Μην ασχολειστε με τον sting επιτηδες το ειπε για να ασχοληθουμε μαζι του αφηστε τον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορφέας46134

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας46134 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D
κατα βαθος οι περισσοτεροι που τα πηγαν καλα αυτο σκεφτονται......απλως εσυ το λες...!

Αλλα το 22% εδω δηλωσε οτι εγραψε 18-20...!:P
επισης αν εισαι καλος μαθητης δεν σε νοιαζει τι κανουν οι αλλοι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΠΟΣΟ ΣΥΓΧΙΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΕΡΩΤΗΜΑ ΤΟ Γ4 ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΝ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!!!
Πώς είναι δυνατόν να πάρουν τισ μονάδες του θέματος άτομα που δεν το έλυσαν γιατί δεν το ακούμπησαν ΚΑΝ??? Και να χάσουν εκείνη που επειδή το έλυσαν δεν τους έφτασε ο χρόνος για όλο το Δ θέμα? Έχω φίλη που μπερδεύτηκε και έβαλε γωνία π αντί για π/2 στο Γ4. Αυτή γιατί να χάσει περισσότερο??? Αυτές τις πανελλαδικές λερώνεσαι απ' όπου και να τις πιάσεις μέχρι τώρα. Πρώτα κείμενο της Αρβελέρ, για το οποίο η ίδια δήλωσε ότι ποτέ δε θα το έβαζε σε 18χρονα παιδιά, ότι δεν είναι για 18χρονα, μετά αμφιλεγόμενα θέματα στην βιολογία γενικής και τώρα το ''μη επιστημονικό'' θέμα στη φυσική. Έλεος!!! Όσοι βρήκαν την ανακύκλωση και κατάλαβαν πόσο επιστημονικό δεν είναι αυτό το θέμα να πάρουν ασυζητητή όλες τις μονάδες του! Πόσοι νομίζουν ότι είναι, πάνω από 20 άτομα σε όλη την Ελλάδα? Μπορεί να κάνω λάθος αλλά δε νομίζω ότι είναι παραπάνω. Αυτοί ας πάρουν ΟΛΕΣ τις μονάδες αυτόματα. Αλλά μαζί με αυτούς να ευνοείται και ο κάθε μην πω, ε, ΕΛΕΟΣ πια!!!!

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Χαχαχαχα...@Sitys εννουσα με τον τυπο που βγηκε στην τηλεοραση και τα ελεγε στο ΣΚΑΙ νομιζω??
Το τελευταιο ομολογω ηταν τραβηγμενο...αλλα δεν εννουσα τπτ κακοπροαιρετα...προφανως και ευχομαι και ελπιζω ολοι να γραψουν αρκετα καλα ωστε να περασουν εκει που θελουν!!!Δε θα ντραπω ομως να πω οτι χαιρομαι με τον εαυτο μου γι'αυτο που καταφερε σε σχεση με αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΠΟΣΟ ΣΥΓΧΙΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΕΡΩΤΗΜΑ ΤΟ Γ4 ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΝ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!!!
Πώς είναι δυνατόν να πάρουν τισ μονάδες του θέματος άτομα που δεν το έλυσαν γιατί δεν το ακούμπησαν ΚΑΝ??? Και να χάσουν εκείνη που επειδή το έλυσαν δεν τους έφτασε ο χρόνος για όλο το Δ θέμα? Έχω φίλη που μπερδεύτηκε και έβαλε γωνία π αντί για π/2 στο Γ4. Αυτή γιατί να χάσει περισσότερο??? Αυτές τις πανελλαδικές λερώνεσαι απ' όπου και να τις πιάσεις μέχρι τώρα. Πρώτα κείμενο της Αρβελέρ, για το οποίο η ίδια δήλωσε ότι ποτέ δε θα το έβαζε σε 18χρονα παιδιά, ότι δεν είναι για 18χρονα, μετά αμφιλεγόμενα θέματα στην βιολογία γενικής και τώρα το ''μη επιστημονικό'' θέμα στη φυσική. Έλεος!!! Όσοι βρήκαν την ανακύκλωση και κατάλαβαν πόσο επιστημονικό δεν είναι αυτό το θέμα να πάρουν ασυζητητή όλες τις μονάδες του! Πόσοι νομίζουν ότι είναι, πάνω από 20 άτομα σε όλη την Ελλάδα? Μπορεί να κάνω λάθος αλλά δε νομίζω ότι είναι παραπάνω. Αυτοί ας πάρουν ΟΛΕΣ τις μονάδες αυτόματα. Αλλά μαζί με αυτούς να ευνοείται και ο κάθε μην πω, ε, ΕΛΕΟΣ πια!!!!

:mad:

πληροφοριακα για το γ4 φυσικης που λες...μονο στην περιοχη μου τ ελυσαν 4-5 στην ελλαδα θα το εχουνε λυσει κτ λιγες εκατονταδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emma92

Νεοφερμένος

Η emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το Γ4 ηταν ευκολο θεμα παντως .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
πληροφοριακα για το γ4 φυσικης που λες...μονο στην περιοχη μου τ ελυσαν 4-5 στην ελλαδα θα το εχουνε λυσει κτ λιγες εκατονταδες

Με την ανακύκλωση ή με τον τρόπο που δινότανε στις λύσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το Γ4 ηταν ευκολο θεμα παντως .....
Τι ευκολο ρε κοπελα μου? Αφου ειναι λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emma92

Νεοφερμένος

Η emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εννοω αμα ισχυε οτι δεν γινεται ανακυκλωση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εννοω αμα ισχυε οτι δεν γινεται ανακυκλωση !

Αν δεν γινόταν ανακύκλωση ναι. Καλύτερα να μας έλεγε ότι σταματάει στην οριζόντια θέση και να μας ζητούσε κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορφέας46134

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας46134 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι ειναι τοσο δυσκολα επειδη σε λιγα χρονια το εκπαιδευτικο συστημα θα αλλαξει....
ετσι μολις ισχυσει το καινουριο συστημα, τα θεματα θα ειναι πολυ ποιο ευκολα και το νεο συστημα θα μοιαζει ιδανικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορφέας46134

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας46134 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το υπουργειο εξεδωσε παλι ανακοινωση σχετικα με την ακυρωση του Γ4 λογω των παραπονων.....στην ουσια επαναλαβε την χθεσινη ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas P.

Νεοφερμένος

Ο kostas P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλη φαση φετος οι εξετασεις!!
Προσωπικα εγραψα μια χαρα και τα θεματα δεν τα θεωρησα φοβερα δυσκολα...
Εγω θα ελεγα να ακουτε και αυτους που εχουν τελειωσει και δινουν μια γνωμη...και αυτοι οταν εδιναν,εδιναν με την ιδια ψυχολογια με εμας πουυ δωσαμε χθες...
Το να τους λεμε ''σκασε'' ειναι χαζο και παιδιαστικο.Κι εμεις οταν λυναμε παλια θεματα Πανελληνιων ευκολα μας φαινονταν παντα γτ ημασταν στην ασφαλεια του φροντιστηριου ή του σπιτιου.Δεν διναμε.
Στατιστικα δειγματα που ειπε καποιος δεν εμπιστευομαι.Τι και αν πατωσαν ολοι??Θα βασισω εκει την ευκολια/δυσκολια των θεματων??Λες και καθε φουρνια καθε χρονο βγαινει ιδια...αν συγκρινω ατομα που δινουν φετος,με ατομα που εδιναν περυσι,που στην συντριπτικη πλειοψηφια τους ηταν ρεμαλια,αμα βγει μια στατιστικη που να λεει οτι πηγαμε εμεις φετος καλυτερα,σημαινει οτι περυσι ηταν πιο δυσκολα??Ας γελασω...
Θελω επισης να γελασω παρεα με τον Sitys για το ποσο καταδικασμενοι ειναι οσοι δεν κανουν φροντ. και πως το συστημα αυτο τους καταστρεφει.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D
ΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ ΕΙΝΑΙ 45000 και πλεον ατομα σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ και οχι οι φίλοι που ξέρεις από το σχολείο και μπορεί να ήταν ρεμαλια περυσι και μαθηταρες φετος ή το αντίστροφο . Οι αποκλισεις σε τέτοια δείγματα είναι αμελητέες απο χρονιά σε χρονιά ... και το 1989 που εδωσα εγω είχε 90 -100 χαρισματικά παιδιά (Ολυμπιαδες ,διαγωνισμοί ) σε όλη την χώρα και καποιες χιλιάδες αριστα διαβασμένους και τώρα τόσους έχει περίπου, όπως και τότε υπήρχαν κάποιες χιλάδες τουρίστες και αδιάβαστοι και τώρα το ίδιο, η ΚΑΤΑΝΟΜΗ επιπεδου των μαθητών όμως δεν έχει αλλάξει παρά ελάχιστα .Και μιλάμε για 23 χρόνια διαφορά, άλλη εντελώς γενιά ,διαφορετική ύλη και κοινωνικές συνθήκες οχι τώρα που είστε 1-3 χρόνια διαφορά με τα ιδια ερεθισματα να λες οτι δε μπορουμε να βασιστούμε στα στατιστικά για να βγει συμπέρασμα για τη συγκριτική δυσκολία του 10 του 11 και του 12 ( βέβαια με την καταργηση του Γ4 αλλοιώνεται το αποτέλεσμα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

troll17

Νεοφερμένος

Ο troll17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ μόλις μού'φτιαξες τη μέρα φίλε μου. Ξέρεις γιατί; Επειδή άτομα με απόψεις σαν και σένα με κάνουν και αισθάνομαι γαμάτος επειδή πάνω απ'όλα είμαι άνθρωπος. Όσον αφορά τα σημερινά θέματα, είχα φροντίσει μία ολόκληρη χρονιά να διαβάζω ατελείωτες ώρες φυσική-μαθηματικά επειδή πέρισυ είχε γίνει σφαγή και εάν γινόταν κάτι αντίστοιχο φέτος δεν θα περνούσα εκεί που θέλω. Είχα λύσει πριν μία βδομάδα τα θέματα ΟΕΦΕ αλλά επειδή οι ασκήσεις που έχω λύσει τελευταία είναι πολλές μου πήρε ώρα μέχρι να θυμηθώ την άσκηση. Εν τέλει το έλυσα αλλά εάν δεν την είχα λύσει στο φροντιστήριο δεν θα μπορούσα χτες να το λύσω. Τα θέματα ήταν πάρα πολλά για 3 ώρες ακόμα και για μαθητές-τέρατα ψυχραιμίας. Στο τελευταίο θέμα αμφιβάλλω εάν είναι ευανάγνωστα τα γράμματά μου επειδή δεν προλάβαινα. Δεν μπορώ να κρίνω εάν ήταν πιο δύσκολα απο τα περσινά γιατί με το άγχος που τράβηξα να τα προλάβω και με την προσπάθεια ενός χρόνου κάθε άλλο παρά αντικειμενικός μπορώ να είμαι. Πιστεύω,όμως, πως πέρισυ και φέτος τα θέματα δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ απολύτως σχέση με προηγούμενα έτη. Επίσης πιστεύω πως απο τη στιγμή που το ερώτημα στο τρίτο θέμα ήταν επιστημονικά λάθος, κάθε κίνηση (είτε ακύρωση θέματος είτε επιεικής βαθμολόγηση, ακόμη και επανάληψη της εξέτασης) θα δημιουργούσε αδικίες γιατί κάποιος μπορεί να μην το έλυσε καν, άλλος να αφιέρωσε πολύ χρόνο δίχως να το λύσει, κάποιος να το έλυσε κ.ο.κ. Ντροπή και εύχομαι να μην ξαναγίνει γιατί τέτοια λάθη στοιχίζουν όνειρα και ελπίδες παιδιών που δεν έχουν πχ οικονομική δυνατότητα για δεύτερες ευκαιρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Καλη φαση φετος οι εξετασεις!!
Προσωπικα εγραψα μια χαρα και τα θεματα δεν τα θεωρησα φοβερα δυσκολα...
Εγω θα ελεγα να ακουτε και αυτους που εχουν τελειωσει και δινουν μια γνωμη...και αυτοι οταν εδιναν,εδιναν με την ιδια ψυχολογια με εμας πουυ δωσαμε χθες...
Το να τους λεμε ''σκασε'' ειναι χαζο και παιδιαστικο.Κι εμεις οταν λυναμε παλια θεματα Πανελληνιων ευκολα μας φαινονταν παντα γτ ημασταν στην ασφαλεια του φροντιστηριου ή του σπιτιου.Δεν διναμε.
Στατιστικα δειγματα που ειπε καποιος δεν εμπιστευομαι.Τι και αν πατωσαν ολοι??Θα βασισω εκει την ευκολια/δυσκολια των θεματων??Λες και καθε φουρνια καθε χρονο βγαινει ιδια...αν συγκρινω ατομα που δινουν φετος,με ατομα που εδιναν περυσι,που στην συντριπτικη πλειοψηφια τους ηταν ρεμαλια,αμα βγει μια στατιστικη που να λεει οτι πηγαμε εμεις φετος καλυτερα,σημαινει οτι περυσι ηταν πιο δυσκολα??Ας γελασω...
Θελω επισης να γελασω παρεα με τον Sitys για το ποσο καταδικασμενοι ειναι οσοι δεν κανουν φροντ. και πως το συστημα αυτο τους καταστρεφει.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D
Τουλάχιστον είσαι ειλικρινής και έχεις κάθε δικαίωμα να χαίρεσαι για την επιτυχία σου τη στιγμή που η πλειοψηφία δεν έγραψε καλά. Αλλά, εντάξει, δεν μπορείς να λες δημόσια: Τι ωραία που δεν γράψατε και έγραψα εγώ ο υπεργαμάτος και να ρίχνεις τη ψυχολογία των υπολοίπων. Για την επιτυχία πιστεύω ότι χρειάζεται εκτός από την ικανότητα και η μετριοπάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μην λέτε μλκιες για τα θέματα. Είναι γελοία για αυτούς που έχουν διαβάσει. Πέρυσι έδωσα και δεν συγκρίνονται...
Τα δικα σας περυσι ηταν γελοια μπροστα στα φετινα. Και το λεω γιατι δεν ειχα δωσει καμια απο τις δυο χρονιες και το βλεπω ως τριτος.Επισης οσοι ξαναδωσαν φετος πανελλαδικες ειπαν οτι ειναι πιο δυσκολα...

Με την ανακύκλωση ή με τον τρόπο που δινότανε στις λύσεις?
Mε την ανακυκλωση αντε κανενας που ειναι σε ολυμπιαδα φυσικης

Με την ανακύκλωση ή με τον τρόπο που δινότανε στις λύσεις?

Σε πολλα σημεια και με αλλα παιδια που εκφερουν περιπου την ιδια αποψη, μερικως συμφωνω! Το ερωτημα μου ειναι γιατι αφου εβλεπες οτι κυλουσε η ωρα, δεν το παρατουσες??? Μπορει καποιος να μου την λυσει αυτην την απορια???
Σε οποιοδηποτε ερωτημα δεν καθεσαι 40 λεπτα... Ελεος! Πας τουαλετα να παρει το μυαλο σου αερα, γυρνας και λυνεις αλλο ερωτημα και εκεινο το ξαναπιανεις αργοτερα...
Συμφωνω.Εφαγες 40 λεπτα οπως λες για ενα ερωτημα ενω θα μπορουσες να κανεις αλλα δυο που σου εδιναν τα διπλασια μορια?Λιγο παραλογο δεν ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Συμφωνω.Εφαγες 40 λεπτα οπως λες για ενα ερωτημα ενω θα μπορουσες να κανεις αλλα δυο που σου εδιναν τα διπλασια μορια?Λιγο παραλογο δεν ειναι αυτο?
Να ενας λογικος ανθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top