[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Να το ξαναγράψουμε αποκλείεται (ή η πιθανότητα είναι 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001%).
Πιές καμια zero μονορούφι και θα σου πώ εγώ ;):P

Δηλαδή, εγώ που έκανα λάθος το Δ4 και ένα Σ-Λ και βρήκα την εξηντάρα γωνία στο Γ4 (εντάξει, το παραδέχομαι έχω κάνει πάμπολες ασκήσεις με ανακύκλωση αλλά δεν μου πέρασε ΚΑΝ από το μυαλό εκείνη τη στιγμή, και απο τους 60-65 θετικο-τεχνολογικούς στο σχολείο 1-2 άτομα μόνο είναι αυτά που θα μπορούσαν να βρούν την ανακύκλωση) και έχω ολόσωστα τα Γ1, Γ2, Γ3 θα χάσω έτσι απλά 7 μονάδες? Δεν θέλω να κλαίγομαι για 7 μονάδες. ΣΤΑ... παλιά μου τα παπούτσια τις γράφω, είμαι πάνω από 17 και οι βάσεις θα πέσουν αλλά είναι τρομερή αδικία τόσο για μένα που βρήκα την γωνία που ΑΥΤΟΙ θέλαν, όσο και για τους άλλους που είδαν την ανακύκλωση και που τους έπεσαν τα μαλλιά μόλις το καταλαβαν και έφαγαν 1 ώρα για να το γράψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas P.

Νεοφερμένος

Ο kostas P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εντάξει αυτοί που έβαλαν κοιμόντουσαν ορθιοι και δε το είδαν , οι εκατοντάδες φυσικοί που είναι στα σχολεία (δημόσια και ιδωτικά) μόλις πάρουν τα θέματα δεν ξεκινάνε την επίλυση τους έστω και βιαστικά , ώστε να έχουν κάποιες γρήγορες λύσεις σε 35 - 45 λεπτά και μετά τα διπλοτσεκάρουν πιο αργά για λάθη ; Κανένας δεν το πρόσεξε ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ μια ΕΡΩΤΗΣΗ στο υπουργείο ; Επίσης και η ΚΕΕ στέλνει κάποιες ενδεικτικές λύσεις στα βαθμολογικά κέντρα και στους προφορικά εξεταζόμενους! Το πιο πιθανό οτι όλοι σκεφτήκαν το θηριώδες Δ θέμα και πως θα το βγάλουν πιο γρήγορα ενώ το Γ εβγαινε σχετικα άνετα με ωραία νούμερα και δεν έδωσαν σημασία, οπότε όταν το είδαν ήταν πια αργά . Μια διευκρίνση εστω στη 1,5 πρώτη ώρα " ζητείται η γωνία για τη μέγιστη τιμή της κινητικής από την αρχική κατακόρυφη θέση που ξεκινάει ως την οριζόντια θέση " θα είχε σώσει τη κατάσταση και θα είχε γλυτώσει αυτούς τους λίγους που είχαν ήδη ανακαλύψει την ανακύκλωση από το πονοκέφαλο και το " τι λεεεει " !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πραγματικα, καποιοι το ενοειτε οτι θελετε να ξαναγραψετε και οτι αυτο θα ειναι πιο δικαιο; :clapup:
Δεν γινονται αυτα! Δεν ξερω πως θα βαθμολογισουν τελικα, αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα ξαναμαζεψουν τους μαθητες να γραψουν σε αλλα θεματα.
Και το τι ειναι αδικια... Οτι και αν γινει απο την στιγμη που μπηκε ενα τετιο θεμα, θα αδικεισει καποιους. Επομενος το υπουργειο θα αποφασισει με καποια κριτιρια πως θελει και οσοι αδικιθουν θα πρεπει απλα να το καταπιουν... Αν εχετε ορεξη τρεξτε σε δικαστιρια και διεκδικιστε το δικιο σας, καντε πορειες εξω απο το υπουργειο, αντιδραστε με οποιον τροπο νομιζετε. Να εχετε παντα στο νου σας ομως οτι μπορει να μην θελετε την αδικια εις βαρος σας, αλλα με αυτον τον τροπο θελετε να αδικιθουν αλλοι για να βρειτε κερδισμενοι εσεις.
Έννοια σου και εμείς μια χαρά τα πήγαμε...όσο για το τι ειναι δίκαιο και τι άδικο, αυτά είναι πάντα καλό να λέγονται, άσχετα από το αν εφαρμόζονται ή όχι. Ηθικό δίκαιο και γραπτό δίκαιο δεν ταυτίζονται πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Πιές καμια zero μονορούφι και θα σου πώ εγώ ;):P

Δηλαδή, εγώ που έκανα λάθος το Δ4 και ένα Σ-Λ και βρήκα την εξηντάρα γωνία στο Γ4 (εντάξει, το παραδέχομαι έχω κάνει πάμπολες ασκήσεις με ανακύκλωση αλλά δεν μου πέρασε ΚΑΝ από το μυαλό εκείνη τη στιγμή, και απο τους 60-65 θετικο-τεχνολογικούς στο σχολείο 1-2 άτομα μόνο είναι αυτά που θα μπορούσαν να βρούν την ανακύκλωση) και έχω ολόσωστα τα Γ1, Γ2, Γ3 θα χάσω έτσι απλά 7 μονάδες? Δεν θέλω να κλαίγομαι για 7 μονάδες. ΣΤΑ... παλιά μου τα παπούτσια τις γράφω, είμαι πάνω από 17 και οι βάσεις θα πέσουν αλλά είναι τρομερή αδικία τόσο για μένα που βρήκα την γωνία που ΑΥΤΟΙ θέλαν, όσο και για τους άλλους που είδαν την ανακύκλωση και που τους έπεσαν τα μαλλιά μόλις το καταλαβαν και έφαγαν 1 ώρα για να το γράψουν...

Βασικά δεν θα χάσεις 7 μονάδες απλώς θα μοιραστούν στα Γ1,Γ2,Γ3 και από τη στιγμή που τα έχεις σωστά άρα δεν θα χάσεις τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Βασικά δεν θα χάσεις 7 μονάδες απλώς θα μοιραστούν στα Γ1,Γ2,Γ3 και από τη στιγμή που τα έχεις σωστά άρα δεν θα χάσεις τίποτα
Δηλαδή τα Γ1 Γ2 Γ3 θα βαθμολογηθούν με 8/8/9 ας πούμε, γιατί μέχρι τώρα είχα καταλάβει ότι άν είχες κάνει λάθος όλο το Γ2 ας πούμε θα έπαιρνες τις 7 μονάδες απο το 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ναι ειναι τελειως δικαιο να ξαναγραφει το διαγωνισμα.
(με την προϋποθεση βεβαια οτι δεν θα εχει λαθη και θα εχει σωστη διαβαθμηση)
και δεν νομιζω να φοβαται ενας που θα εχει γραψει καλα σε αυτο!
εγω προσωπικα επωφεληθηκα απο την ακυρωση του Γ4 γιατι δεν το ειχα σωστο, και ειχα τα υπολοιπα του Γ θεματος σωστα.
Αλλα δεν δεχομαι κανεις να μου λεει οτι μου χαριστηκαν μορια, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΓΚΛΩΒΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΥΣΕΙ ΤΑ Β3 ΚΑΙ Δ3 ΠΟΥ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΑ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΙΔΕΑ ΠΕΡΙ ΛΑΘΟΥΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΕΚΦΩΝΗΣΗ ΑΠΟΚΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ, ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΦΙΕΡΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ.
και πιστεψε με κατι τετοιο δεν θα με συμφερε καθολου απο τη στιγμη που εγραψα 15 και εχω πρωτη επιλογη λογιστικη ασσοεε.
εμεις του 5ου πεδιου με ενα 15 στα φυσικη (και μαλιστα τετοιας δυσκολιας) πραγματικα ειμαστε μια χαρα.
ωστοσο κατανοω οτι αν Α το ενδεχομενο να ξαναγραφει το διαγωνισμα, η Ρ(Α) ειναι το κενο συνολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΓΚΛΩΒΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΧΡΟΝΟΣ, ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΥΣΕΙ ΤΑ Β3 ΚΑΙ Δ3 ΠΟΥ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΑ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΙΔΕΑ ΠΕΡΙ ΛΑΘΟΥΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΕΚΦΩΝΗΣΗ ΑΠΟΚΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ, ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΦΙΕΡΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Σε πολλα σημεια και με αλλα παιδια που εκφερουν περιπου την ιδια αποψη, μερικως συμφωνω! Το ερωτημα μου ειναι γιατι αφου εβλεπες οτι κυλουσε η ωρα, δεν το παρατουσες??? Μπορει καποιος να μου την λυσει αυτην την απορια???
Σε οποιοδηποτε ερωτημα δεν καθεσαι 40 λεπτα... Ελεος! Πας τουαλετα να παρει το μυαλο σου αερα, γυρνας και λυνεις αλλο ερωτημα και εκεινο το ξαναπιανεις αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι ειναι τελειως δικαιο να ξαναγραφει το διαγωνισμα.

Ειναι δικαιο και για οσους δεν ειναι μαθητες και κανονισαν της δουλειες τους με βαση το προγραμμα που ανακοιωσε το υπουργειο, πηραν αδειες και χασανε λευτα, να πρεπει να ξανα βρουν τροπο και να ξαναχασουν λευτα, για αλλη μια εξεταση; Η αν δεν μπορουν να χασουν την εξεταση, και επομενος να παρουν 0 αντι για οτι ειχαν παρει πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
ωστοσο κατανοω οτι αν Α το ενδεχομενο να ξαναγραφει το διαγωνισμα, η Ρ(Α) ειναι το κενο συνολο!

Πόσο έγραψες στατιστική? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Πρωτοφανές αυτό που έγινε.Μπάχαλο είμαστε ούτε εξετάσεις δεν μπορούν να κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ε ειχα λυσει τα υπολοιπα.
μονο το Β3 και Δ3,Δ4 που εμεναν που θα θεωρουσα και πιο δυσκολα.
παντα προσπαθεις να λυσεις αυτο που νομιζεις οτι εισαι πιο κοντα. ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
ε ειχα λυσει τα υπολοιπα.
μονο το Β3 και Δ3,Δ4 που εμεναν που θα θεωρουσα και πιο δυσκολα.
παντα προσπαθεις να λυσεις αυτο που νομιζεις οτι εισαι πιο κοντα. ετσι δεν ειναι?
Nαι, αλλα δεν χανεις ολη την ωρα με αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κατι τετοια βλεπουμε εμεις του '95 και γινομαστε αισιοδοξοι και θαρραλεοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλη φαση φετος οι εξετασεις!!
Προσωπικα εγραψα μια χαρα και τα θεματα δεν τα θεωρησα φοβερα δυσκολα...
Εγω θα ελεγα να ακουτε και αυτους που εχουν τελειωσει και δινουν μια γνωμη...και αυτοι οταν εδιναν,εδιναν με την ιδια ψυχολογια με εμας πουυ δωσαμε χθες...
Το να τους λεμε ''σκασε'' ειναι χαζο και παιδιαστικο.Κι εμεις οταν λυναμε παλια θεματα Πανελληνιων ευκολα μας φαινονταν παντα γτ ημασταν στην ασφαλεια του φροντιστηριου ή του σπιτιου.Δεν διναμε.
Στατιστικα δειγματα που ειπε καποιος δεν εμπιστευομαι.Τι και αν πατωσαν ολοι??Θα βασισω εκει την ευκολια/δυσκολια των θεματων??Λες και καθε φουρνια καθε χρονο βγαινει ιδια...αν συγκρινω ατομα που δινουν φετος,με ατομα που εδιναν περυσι,που στην συντριπτικη πλειοψηφια τους ηταν ρεμαλια,αμα βγει μια στατιστικη που να λεει οτι πηγαμε εμεις φετος καλυτερα,σημαινει οτι περυσι ηταν πιο δυσκολα??Ας γελασω...
Θελω επισης να γελασω παρεα με τον Sitys για το ποσο καταδικασμενοι ειναι οσοι δεν κανουν φροντ. και πως το συστημα αυτο τους καταστρεφει.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
δεν εχει αδικο, δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα, και αυτο δεν ειναι τιποτα....οταν μεθαυριο θα σφαζεσαι με τους αλλους για να βρεις μια δουλεια να επιβιωσεις, τοτε ισως καταλαβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Καλη φαση φετος οι εξετασεις!!
Προσωπικα εγραψα μια χαρα και τα θεματα δεν τα θεωρησα φοβερα δυσκολα...
Εγω θα ελεγα να ακουτε και αυτους που εχουν τελειωσει και δινουν μια γνωμη...και αυτοι οταν εδιναν,εδιναν με την ιδια ψυχολογια με εμας πουυ δωσαμε χθες...
Το να τους λεμε ''σκασε'' ειναι χαζο και παιδιαστικο.Κι εμεις οταν λυναμε παλια θεματα Πανελληνιων ευκολα μας φαινονταν παντα γτ ημασταν στην ασφαλεια του φροντιστηριου ή του σπιτιου.Δεν διναμε.
Στατιστικα δειγματα που ειπε καποιος δεν εμπιστευομαι.Τι και αν πατωσαν ολοι??Θα βασισω εκει την ευκολια/δυσκολια των θεματων??Λες και καθε φουρνια καθε χρονο βγαινει ιδια...αν συγκρινω ατομα που δινουν φετος,με ατομα που εδιναν περυσι,που στην συντριπτικη πλειοψηφια τους ηταν ρεμαλια,αμα βγει μια στατιστικη που να λεει οτι πηγαμε εμεις φετος καλυτερα,σημαινει οτι περυσι ηταν πιο δυσκολα??Ας γελασω...
Θελω επισης να γελασω παρεα με τον Sitys για το ποσο καταδικασμενοι ειναι οσοι δεν κανουν φροντ. και πως το συστημα αυτο τους καταστρεφει.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D
Σου ευχομαι να πατωσεις στα μαθηματικα κατευθυνσης και στα υπολοιπα μαθηματα για να ειμαστε εμεις πιο κοντα στον στοχο :) Τι ωραια λογικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Περιεργως και εγω το ιδιο ευχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Θελω επισης να γελασω παρεα με τον Sitys για το ποσο καταδικασμενοι ειναι οσοι δεν κανουν φροντ. και πως το συστημα αυτο τους καταστρεφει.
Τελος να πω πως εγραψα μια χαρα και δεν ανησυχω για κατι...βλεποντας και ποσο σφαγμενοι νιωθετε οι περισσοτεροι,νιωθω οτι πλησιαζω στο στοχο:D


Για το πρωτο απλα θα νευριασω. Οχι με σενα αλλα με αυτο που εχει επικρατησει . Συμφωνω μαζι σου . Για τα παιδια που αυτο θα φταιει για να μην πιασουν αυτο που θελουν θα τους πω ενα : Δειξτε τους τα κοτσια σας και αποδειξτε τι αξιζετε, μην αφησετε να σας πεταξει εξω αυτο το κωλοσυστημα.

Για το δευτερο θα πω οτι ... η ειλικρινεια δημιουργει αντιπαθειες !!!

Παντως καλο θα ηταν για τον οποιοδηποτε η ευχαριστηση του να ειναι ανεξαρτητη απο την δυστυχια καποιου αλλου. Οσο κι αν ειναι δυσκολο στον τροπο ζωης που εχουμε. Σχεδον ουτοπικο θα ελεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω παντως εχω γραψει σχετικα καλα(περιπου 14) αλλα δεν χαιρομαι κιολας οταν ξερω οτι φιλοι μου(και μη) οτι δεν τα εχουν παει οσο καλα περιμεναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top