[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πολυ δεν ασχοληθηκαν τα ταλεντα που το σκεφτηκαν???Αφου οι μοναδες θα πανε στο Γ1 Γ2 Γ3 γιατι να το κανουνε θεμα??Εδω ο αλλος μου εστειλε μυνημα οτι θα δρασει και θα στειλει μυνημα σε μια ενωση φυσικων για να κανει παραπονο που το εβγαλαν.Δηλαδη νταξει ρε john.Ειπαμε να νευριασεις να βρισεις αλλα μερικα πραγματα οταν τα επαναλαμβανεις ειναι για γελια.Γιατι αυτο που ζουμε φετος ειναι για γελια πραγματικα.
Τις μοναδες το ταλεντο θα τις παρει στο Γ1 Γ2 Γ3 αφου καταφερε να λυσει το Γ4 ειμαι σιγουρος οτι ελυσε και τα υπολοιπα.Παρολο που ερχεται εδω και λεει οτι δεν εγραψε καλα και οτι εγραψε χαλια και τα λειπα και τα λειπα.Κανετε σαλο χωρις να υπαρχει.Οι περισσοτεροι απο εδω περα εγραψαν καλα απλα αρνουνται να το αποδεχτουν.
Βαρεθηκα δεν αντεχω αλλο.Μετρω μερες ζωης σε μπουρδελο ειλικρινα!
Μα πως μπορείς να είσαι σίγουρος για αυτό? Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θεωρείς αυτά τα παιδιά αδικημένα, χαράμισαν ένα σεβαστό και πολύτιμο χρόνο(γιατί τα θέματα δεν ήταν για 3 ωρες οπως και πέρυσι) και τελικά τους λένε οτι δεν θα το μετρήσουν, και αν κάποιος έκανε λάθος το γ3? Το φταίξιμο είναι καθαρά αυτών που επέλεξαν τα θέματα,έπρεπε να το ακυρώσουν την ώρα της εξέτασης..από τη στιγμή που δεν το έκαναν αυτα τα παιδιά ΝΑΙ είναι αδικημένα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν μπορούσε το επιστημονικό λάθος να ήταν στο Δ4;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θεωρείς πως δεν είναι?:worry:

Μα πως μπορείς να είσαι σίγουρος για αυτό? Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θεωρείς αυτά τα παιδιά αδικημένα, χαράμισαν ένα σεβαστό και πολύτιμο χρόνο(γιατί τα θέματα δεν ήταν για 3 ωρες οπως και πέρυσι) και τελικά τους λένε οτι δεν θα το μετρήσουν, και αν κάποιος έκανε λάθος το γ3? Το φταίξιμο είναι καθαρά αυτών που επέλεξαν τα θέματα,έπρεπε να το ακυρώσουν την ώρα της εξέτασης..από τη στιγμή που δεν το έκαναν αυτα τα παιδιά ΝΑΙ είναι αδικημένα:/:
Eνταξει Γιαννη.Αν δεν το καταλαβες ηταν τυχερος στην ατυχια του λαθους του Γ4.Αν καταλαβαινεις τι θελω να πω με αυτην την φραση γιατι ειναι και πρωι.Απλα αυτο που γινεται φετος ειναι το λιγοτερο για κλαματα.Εγω παντως απο χθες γελαω.Τελος παντων nothing to do here.Maths coming.Εκει βλεπω να βαζουν κανενα ΘΜΚΕ στανταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παω να διαβασω απο κανενα βιβλιο μαθηματικων για βαλκανιαδες ετσι οπως καταντησαμε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παω να διαβασω απο κανενα βιβλιο μαθηματικων για βαλκανιαδες ετσι οπως καταντησαμε!:redface:
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA συγνωμη Χαρα.Αλλα θυμασαι που σας ελεγα πριν καιρο οτι δεν προκειτε να βαλουν θεματα οπως απο την ΕΜΕ αν δεν ειναι μεσα απο το σχολικο???Μετανιωσα με αυτα που ειπα.Διαβαστε και αυτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

visskaterina

Νεοφερμένος

Η visskaterina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πολυ δεν ασχοληθηκαν τα ταλεντα που το σκεφτηκαν???Αφου οι μοναδες θα πανε στο Γ1 Γ2 Γ3 γιατι να το κανουνε θεμα??Εδω ο αλλος μου εστειλε μυνημα οτι θα δρασει και θα στειλει μυνημα σε μια ενωση φυσικων για να κανει παραπονο που το εβγαλαν.Δηλαδη νταξει ρε john.Ειπαμε να νευριασεις να βρισεις αλλα μερικα πραγματα οταν τα επαναλαμβανεις ειναι για γελια.Γιατι αυτο που ζουμε φετος ειναι για γελια πραγματικα.
Τις μοναδες το ταλεντο θα τις παρει στο Γ1 Γ2 Γ3 αφου καταφερε να λυσει το Γ4 ειμαι σιγουρος οτι ελυσε και τα υπολοιπα.Παρολο που ερχεται εδω και λεει οτι δεν εγραψε καλα και οτι εγραψε χαλια και τα λειπα και τα λειπα.Κανετε σαλο χωρις να υπαρχει.Οι περισσοτεροι απο εδω περα εγραψαν καλα απλα αρνουνται να το αποδεχτουν.
Βαρεθηκα δεν αντεχω αλλο.Μετρω μερες ζωης σε μπουρδελο ειλικρινα!

Μην είσαι και τόσο σίγουρος οτι όποιος έκανε το Γ4 έχει ολόσωστα το Γ1 Γ2 Γ3.... Ούτε χρειάζεται να είσαι ταλέντο για να λύσεις το Γ4... Επισης το να αντιδρασεις για κατι με το οποιο δεν συμφωνεις καθε αλλο παρα για γελια ειναι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Htk_3zkdOis&feature=related
Αφιερωμενο στην φυσικουλα που μου ραγισε την καρδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Καλημέρα ...
Προσωπικά πιστεύω ότι όσοι λύσαν το ερώτημα
δεν αναφέρομαι μόνο στούς μάγκες που βάλαν την ανακύκλωση
αλλά και στους υπολοίπους που βρήκαν την γωνία 60 μοίρες
να επωφεληθούν με κάποιον τρόπο...
διότι είναι απίστευτος αυτός που έβαλε την ανακύκλωση
αλλά και αυτός που βρήκε γωνία...
είναι καλύτερος απο αυτόν που δεν το έλυσε καθόλου...

Έτσι και αλλιώς...όταν βλέπεις <<βρές την γωνία>> ακόμα και το μυαλό των εξαιρετικών μαθητών
θα πάει στίς ροπές ....αφού κιόλας έχει βρεί την ταχύτητα 0 απο προηγούμενο ερώτημα...


Αυτά...

Θα συμφωνησω απολυτα.. Και γω βρηκα την γωνια (που ουσιαστικα αυτο μου ζητουσε η ΚΕΕ) και εφαγα αρκετο χρονο σ αυτο και ΝΑΙ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ να βαθμολογηθω ισα η και χειροτερα (γτ εχασα μερος του Γ3) απο καποιον που ΟΥΤΕ ΚΑΝ προσπαθησε να το λυσει... Τι να πω νομιζω πως τα τραγελαφικα αυτα μονο στην Ελλαδα μπορει να συμβουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έλυσα όλα τα θέματα και το μόνο που δεν έκανα σωστά ήταν το Γ3 είμαι όμως άτυχος γιατί έκανα αυτό με την ανακύκλωση. Μόλις τελείωσα το γράψιμο βγήκα έξω και πήρα το φυσικό μου τηλέφωνο και μου είπε ότι αυτό που έκανα ήταν πατάτα και γενικά απαράδεκτο έψαξα και στο ιντερνετ και παντού έλεγαν ότι κάνω λάθος! Ωστόσο εγώ επέμενα και έδειξα τη λύση μου σε άλλους 2 φυσικούς οι οποίοι τα ίδια έλεγαν πάλι... Περιμένωντας να ακούσω τις λύσεις και τα σχόλια εχθές το μεσημέρι από τη ΝΕΤ. ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!
Το βράδυ όμως αδικήθηκα πάλι....γιατί είδα την ανακοίνωση ότι τα μόρια του Γ4 θα μοιραστούν στα υπόλοιπα του Γ...γιατί ρε γ@μώτο εγώ έδωσα την απάντηση στο Γ4 που προκύπτει από τη λάθος διατύπωση, γιατί να χάσω τώρα μόρια αφού έκανα ένα μικρό λάθος στο Γ3? ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά σκεφτείτε και αυτούς που τα έχασαν από την διατύπωση και δεν κατάλαβαν τι στο διάολο ήθελε. Ότι και να γίνει τώρα, θα είναι άδικο για κάποια ομάδα ανθρώπων. Άδικο για αυτούς που το έκαναν, αλλά και άδικο για αυτούς που δεν το έκαναν επειδή οι εξεταστές ήταν άχρηστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά σκεφτείτε και αυτούς που τα έχασαν από την διατύπωση και δεν κατάλαβαν τι στο διάολο ήθελε. Ότι και να γίνει τώρα, θα είναι άδικο για κάποια ομάδα ανθρώπων. Άδικο για αυτούς που το έκαναν, αλλά και άδικο για αυτούς που δεν το έκαναν επειδή οι εξεταστές ήταν άχρηστοι.
Ακριβώς.Οπότε ας προσπαθήσουμε όσο γίνεται να συγκεντρωθούμε στα Μαθηματικά τώρα,έχουν βαρύτητα δυστυχώς....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim morrison

Νεοφερμένος

Ο jim morrison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
34 παιδιά 18-20?το παρακάνατε λίγο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εμένα μου φαίνεται υπερβολικό, μάλλον τα παιδιά της θεωρητικής ήρθαν να μας τρολλάρουν λίγο και ψήφισαν. Μέχρι στιγμής έχουν γράψει το πολύ δέκα άτομα ότι πήραν τόσο, εδώ στο φόρουμ. Οι άλλοι είναι αόρατοι ψήφοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έλυσα όλα τα θέματα και το μόνο που δεν έκανα σωστά ήταν το Γ3 είμαι όμως άτυχος γιατί έκανα αυτό με την ανακύκλωση. Μόλις τελείωσα το γράψιμο βγήκα έξω και πήρα το φυσικό μου τηλέφωνο και μου είπε ότι αυτό που έκανα ήταν πατάτα και γενικά απαράδεκτο έψαξα και στο ιντερνετ και παντού έλεγαν ότι κάνω λάθος! Ωστόσο εγώ επέμενα και έδειξα τη λύση μου σε άλλους 2 φυσικούς οι οποίοι τα ίδια έλεγαν πάλι... Περιμένωντας να ακούσω τις λύσεις και τα σχόλια εχθές το μεσημέρι από τη ΝΕΤ. ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!
Το βράδυ όμως αδικήθηκα πάλι....γιατί είδα την ανακοίνωση ότι τα μόρια του Γ4 θα μοιραστούν στα υπόλοιπα του Γ...γιατί ρε γ@μώτο εγώ έδωσα την απάντηση στο Γ4 που προκύπτει από τη λάθος διατύπωση, γιατί να χάσω τώρα μόρια αφού έκανα ένα μικρό λάθος στο Γ3? ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ!!!!

Ολόιδια κατάσταση και εδώ. Έλυσα Γ4 με ανακύκλωση και έχω ξεχάσει να βάλω ροπή βάρους στο ΘΜΚΕ του Γ3. Άκλαυτες οι μονάδες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ Φυσική έλυσα σωστά όλο το Αθέμα, το Β2, Γ1.Γ2,Γ3 και Δ1,Δ2.
Με την ακύρωση του Γ4 υπολογίζω να έχω πάρει από 14,4 εως 15,4, μάλλον 15.
Με αυτά που ακούω τριγύρω μου, είμαι πολύ καλά πιστεύω, όταν φίλοι μου που στόχευαν Ιατρική -και πράγματι το άξιζαν, αφού όλη τη χρονιά έγραφαν 19-20 σε όλα τα μαθήματα- έχουν γράψει γύρω στο 14 Φυσική.
Τα θέματα ήταν άκρως πρόχειρα, χωρίς καμιά διαβάυμηση. Σκοπός τους ηταν να μας την σπάσουν.
Προσωπικά διάβαζα πολύ Φυσική όλη τη χρονιά, έγραφα κατα μέσο όρο βαθμούς γύρω στο 17,5 και στα περσινά θέματα , τα οποια ήταν πολύ καλά, είχα γράψει 18.
Περίμενα να γράψω πολύ καλύτερα Φυσική.
Στο Γ4, πράγματι σκέφτηκα την ανακύκλωση, με αποτέλεσμα να "κολλήσω" και να μην γράψω τίποτα.
Αλλά ποιος θα μου δώσει τώρα εμένα τα 35-40 λεπτά που σπαταλησα στο Γ4??
Γενικά όλη η φάση με τη Φυσική φέτος είναι γελοία.
Και νομίζω ότι δεν υπήρχε λόγος στο ΔΘΕΜΑ να βάλουν ειδική περίπτωση των ειδικών περιπτώσεων, ενώ όλο το κεφάλαιο έχει τόσα άλλα να βάλεις, και όταν δεν ακούμπησαν σημαντικά κεφάλαια όπως Doppler, Κύματα κλπ.
Τέλοσπάντων προχωράμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ Φυσική έλυσα σωστά όλο το Αθέμα, το Β2, Γ1.Γ2,Γ3 και Δ1,Δ2.
Με την ακύρωση του Γ4 υπολογίζω να έχω πάρει από 14,4 εως 15,4, μάλλον 15.
Με αυτά που ακούω τριγύρω μου, είμαι πολύ καλά πιστεύω, όταν φίλοι μου που στόχευαν Ιατρική -και πράγματι το άξιζαν, αφού όλη τη χρονιά έγραφαν 19-20 σε όλα τα μαθήματα- έχουν γράψει γύρω στο 14 Φυσική.
Τα θέματα ήταν άκρως πρόχειρα, χωρίς καμιά διαβάυμηση. Σκοπός τους ηταν να μας την σπάσουν.
Προσωπικά διάβαζα πολύ Φυσική όλη τη χρονιά, έγραφα κατα μέσο όρο βαθμούς γύρω στο 17,5 και στα περσινά θέματα , τα οποια ήταν πολύ καλά, είχα γράψει 18.
Περίμενα να γράψω πολύ καλύτερα Φυσική.
Στο Γ4, πράγματι σκέφτηκα την ανακύκλωση, με αποτέλεσμα να "κολλήσω" και να μην γράψω τίποτα.
Αλλά ποιος θα μου δώσει τώρα εμένα τα 35-40 λεπτά που σπαταλησα στο Γ4??
Γενικά όλη η φάση με τη Φυσική φέτος είναι γελοία.
Και νομίζω ότι δεν υπήρχε λόγος στο ΔΘΕΜΑ να βάλουν ειδική περίπτωση των ειδικών περιπτώσεων, ενώ όλο το κεφάλαιο έχει τόσα άλλα να βάλεις, και όταν δεν ακούμπησαν σημαντικά κεφάλαια όπως Doppler, Κύματα κλπ.
Τέλοσπάντων προχωράμε τώρα...

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου, είμαι σε παρόμοια περίπτωση. Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν διάβαζα πολύ φυσική, η αλήθεια να λέγεται. Ωστόσο κοίταζα σε κανένα 18-17, αλλά μου ήρθε το 14-15.

Και ακόμα δεν ξέρω, δεν έκανα αρκετά σχήματα και έβαλα 2 μονάδες μέτρησης λάθος οπότε δεν ξέρω πόσο μπορεί να μου κόψουν. Στο Δ1 απέδειξα ότι κάνει ταλάντωση με D=k1+k2 αλλά ξέχασα να κάνω αντικατάσταση και να γράψω 200, θα μου κόψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν είναι λίγοι οι αριστούχοι μαθητές που καταγγέλλουν πως αφιέρωσαν πολύ χρόνο στο συγκεκριμένο ερώτημα, επιτυγχάνοντας να το λύσουν, χωρίς όμως να προλάβουν κάποια από τα υπόλοιπα.
Δεν είναι όμως και λίγοι οι αριστούχοι μαθητές που ξόδεψαν πολύ χρόνο προσπαθώντας να λύσουν ένα επιστημονικά λανθασμένο θέμα.
Εγώ έχασα ένα μισάωρο προσπαθώντας να λύσω κάτι που επιστημονικά δεν ήταν ορθό.
Σκεφτείτε αυτούς που ανακάλυψαν ότι έκανε ανακύκλωση και δεν το γράψανε γιατί πίστευαν πως έκαναν λάθος στις πράξεις γιατί η Κ δεν γινόταν ποτέ μέγιστη.
Τι πρέπει να πούμε σε αυτούς;
Ανακάλυψαν ότι έκανε ανακύκλωση αλλά χάσανε πολύ χρόνο νομίζοντας πώς έκαναν λάθος και ψάχνοντας να το διορθώσουν, ενώ λάθος δεν υπήρχε.
Αφού το θέμα ήταν επιστημονικά λανθασμένο έπρεπε να ακυρωθεί.
Τώρα το τι θα έπρεπε να γίνουν οι μονάδες του είναι άλλο ζήτημα, στο οποίο έχω πάρει θέση...

Ρε παιδια να πω κατι? Οταν πιανεις ενα ερωτημα και δεν σου βγαινει, το παλευεις για κανα 10λεπτο και το παρατας... Δεν ειναι δυνατον να κυλαει η ωρα, να εχεις μεινει στο Γ4 και να μην μπαινεις 4ο...
Κι εγώ έτσι έκανα.
Έδωσα 10' στο Γ4, μετά πήγα στο Δ κι επανήλθα στο Γ4 το τελευταίο τέταρτο που είχα τελείωσε με τα άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Αν είμαστε γύρω στο 15 είμαστε πραγματικά πολύ καλα.
Θα πέσουν και σίγουρα οι βάσεις, το προεξοφλω κι ας είναι νωρίς.
Επειδή δεν έγραψες 200 δεν είναι τίποτα. Αφού το έδειξες το D=k1+k2, αυτό ήθελε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω παιδια πραγματι ελυσα το Γ4 και εχω κανει αριθμητικα και στο Γ1 Γ2 Γ3 διοτι εχω βρει λαθος Ιολ και λαθος εργο F.απο απροσεξια..και εκτος αυτου σπαταλησα χρονο για να λυσω το Γ4 και ετσι δεν βρηκα τα λαθη για να τα διορθωσω..αρα εγω αδικουμαι στην προκειμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εσυ αδικείσαι εις την δεκα!
αυτή την περίπτωση συζητούσα χτές με έναν φίλο μου.
Δηλαδή τώρα εσένα θα σου κόψουν και παραπάνω??
δεν το πιστεύω γιατί κι οι βαθμολογητές έχουν μυαλό να σκεφτούν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top