[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
σε εμενα πάντως η μιση ταξη άδειασε στην 1-1:30 ώρα
Μια απο τα ιδια...
Μια σελιδα εγραψαν και εφυγαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ οχι παλι ρε γαμωτο με επιασε το νευρικο...δεν υπαρχουν αυτα που ζουμε φετος.Μην στεναχωριεστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σεξ χωρίς έλεος...
Μη λέτε τα θέματα εύκολα και γελοία γτ απλά είστε άσχετοι.
Ελάτε δώστε κι εσείς και μετά να σας δω.
Έχω γράψει το πολύ 15 ενώ στόχευα για 20.
Απ το σχολείο μου που τα συζητήσαμε με τα παιδιά οι περισσότεροι είναι γύρω στο 50-60 και πολλά άτομα κάτω της βάσης.
Πάνω απ 75 δεν άκουσα για κανέναν...
Σε δείγμα περίπου 35 παιδιών...
Καληνύχτα!

Καταρχήν φίλε σου εύχομαι ότι καλύτερο για το συγκεκριμένο μάθημα αλλά και επιτυχία στα υπόλοιπα.Όμως θεωρώ ότι τα θέματα ήταν γελοία και δεν είμαι άσχετος.Αντικειμενικά στα 2 πρώτα θέματα δεν διέκρινα κάτι το δύσκολο και όσον αφορά το 3ο απλά θα πω ότι δώρισαν 25 μονάδες.Τι ακριβώς σε δυσκόλεψε; Να βρεις μια ροπή αδράνειας ή να πάρεις ενεργειακά θεωρήματα για τα υπόλοιπα;
Τώρα το 8εμα 4 δυσκολεύει λίγο στα 2 τελευταία ερωτήματα.Αλλά 4ο θέμα δεν είναι; Έτσι δεν υποτίθεται ότι πρέπει να είναι; Κοινώς πιστεύω ότι 17 έγραφες άνετα.Άποψη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Γυρω στο 92 εκανα λαθος το Β1 μεγαλη βλακεια μου αλλα δεν πειραζει. Τα θεματα ηταν κανονικα προς δυσκολα αλλα τελοσπαντων ολοι τα ιδια γραφαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καταρχήν φίλε σου εύχομαι ότι καλύτερο για το συγκεκριμένο μάθημα αλλά και επιτυχία στα υπόλοιπα.Όμως θεωρώ ότι τα θέματα ήταν γελοία και δεν είμαι άσχετος.Αντικειμενικά στα 2 πρώτα θέματα δεν διέκρινα κάτι το δύσκολο και όσον αφορά το 3ο απλά θα πω ότι δώρισαν 25 μονάδες.Τι ακριβώς σε δυσκόλεψε; Να βρεις μια ροπή αδράνειας ή να πάρεις ενεργειακά θεωρήματα για τα υπόλοιπα;
Τώρα το 8εμα 4 δυσκολεύει λίγο στα 2 τελευταία ερωτήματα.Αλλά 4ο θέμα δεν είναι; Έτσι δεν υποτίθεται ότι πρέπει να είναι; Κοινώς πιστεύω ότι 17 έγραφες άνετα.Άποψη μου.
Δεν ειναι τοσο απλα οσο τα γραφεις.Θεμα Α δεν εχω να σχολιασω τιποτα μα τιποτα.Θεμα Β απο που να αρχισω???Απο την πλαγια σε απδοδειξη?????Η απο το στασιμο σε αποδειξη???Απο που θες να αρχισω???Παλι καλα να λες που επιασα το πρωτο και το τριτο αλλιως τωρα θα με εβλεπα στο 3-5!Θεμα Γ????Αλλαμπουρνεζικα ετσι οπως τα εξηγουσαν!Πρωτα απο ολα τι ΣΚΑΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ????Θεμα Δ ηταν ευκολο ΣΧΕΤΙΚΑ.Εκτος Δ3=Δ4 που ηθελε πολλες πραξεις και δεν μπορεσα να λυσω τιποτα γιατι δεν προλαβαινα ειχα ηδη αφησει το ΘΕΜΑ Β και επρεπε να το αφησω να παω σε εκεινο για το υπολοιπο που μου ειχε απομεινει.Εξω απο τον χωρο ολοι λεμε διαφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Μου κάνει μεγάλη εντύπωση που πολλοί υποψήφιοι μέχρι τώρα λέτε ότι τα θέματα ήταν δύσκολα..
Συμφωνώ στο ότι ίσως ήταν πολλά, αλλά εγώ τουλάχιστον βλέποντας τα, δεν μπορώ να τα θεωρήσω όπως τα περσινά, ή όπως το 4ο του 10..
(Γενικά σας καταλαβαίνω, γιατί όλοι βλέπαμε άλλα άτομα -μεγαλύτερους- σε αυτό το forum να θεωρούν τα θέματα εύκολα ενώ εμείς είχαμε ξεσκιστεί για να γράψουμε ένα 17 ξέρω 'γω πέρσι..Κακά τα ψέμματα, δεν μπορούμε να κρίνουμε εμείς τη δυσκολία των θεμάτων όπως εσείς)
Όπως και να χει, μην τσαντίζεστε-αγχώνεστε για την επίδοση σας, αν είναι η επίδοση που έχει ο πολύς κόσμος.
Στην τελική αυτό μετράει. (Και αν όντως τα θέματα σας ήταν δύσκολα, θα φανεί στις βάσεις, και τότε ίσως δικαιωθείτε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Προσωπικά δε ξέρω τίποτα από φυσική.
Αλλά οι φίλες μου και γενικά και οι υπόλοιποι μαθητές μόνο γελοία δεν χαρακτήρισαν τα θέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μαθηματικα-ΑΟΔΕ-ΑΕΠΠ οπωσδηποτε πρεπει να γραψω αλλιως με βλεπω για Πανελληνιες 2013.
Μονο σε κατακορυφη πτωση των βασεων ελπιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eμενα παντως με δυσκολεψαν πολυ! Δεν εχω γραψει καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
https://kapalearn.gr/Portals/0/panelladikes/panellinies_2012/3. 25-5-2012/1. Hmerhsia/Fusiki Kat.pdf

Εδώ στο Γ1 έχει λάθος απάντηση..Επίσης στο Β1 είναι όντως έτσι;

Προσωπικά κολλησα στο Β' θεμα σε Β1 και Β3 και έχασα πολύ χρόνο με αποτέλεσμα να κάνω αγχωτικά και λάθος, τόσο το Γ4 όσο και τα Δ3,Δ4. Στόχευα πολύ παραπάνω, κρίμα. Τουλάχιστον βλέπω πως η γενική εικόνα είναι ότι δεν τα πήγαμε όλοι καλά, και αυτό πρέπει να μας "ευχαριστεί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι που μιλάνε για ευκολία παρακαλούνται να βγάλουν το σκασμό.
Από το σπίτι εύκολα φαίνονται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μα ειναι δυνατον να βλεπω ατομα του 20 να φευγουν στην 1 ωρα και στις 1.30 ωρα???Δηλαδη νταξει.Εγω που δεν ειχα βλεψη για 20 εφυγα στις 2.30 ωρες και κατι παραπανω.Το να βλεπω τον τζιμη να μου λεει χθες οτι θελει 20αρι καθαρο και ερχεται γαμημενος ψυχολογικα και απογοητευμενος.Κατι δεν παει καλα εδω περα και σιγουρα δεν ειμαστε εμεις που και καλα δεν διαβαζαμε ολη την χρονια.Οι βασεις θα κανουν κωλοτουμπες αναποδες και γυριστες προς τα κατω φετος..-1000 μορια θα μπαινει καποιος σε σχολη φετος χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Στο Γ1 οντως ειναι λαθος γιατι η ροπη αδρανειας της ραβδου δεν ειναι ML^2/3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex9494

Νεοφερμένος

Ο alex9494 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μία ερώτηση ρε παιδιά, το έργο της F γιατί είναι 18? Δεν είναι περισσότερο?
18 θα ήταν αν ήταν οριζόντια, τώρα που υπάρχει και το βάρος, δεν χρειάζεται περισσότερο έργο να κάνει η F έτσι ώστε να την στρέψει κατά π/2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Στο Γ1 οντως ειναι λαθος γιατι η ροπη αδρανειας της ραβδου δεν ειναι ML^2/3
Οντως και εγω το παρατηρησα αυτο.Βασικα κατι για /12 δεν ειχε???Αν θυμαμαι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο απλα οσο τα γραφεις.Θεμα Α δεν εχω να σχολιασω τιποτα μα τιποτα.Θεμα Β απο που να αρχισω???Απο την πλαγια σε απδοδειξη?????Η απο το στασιμο σε αποδειξη???Απο που θες να αρχισω???Παλι καλα να λες που επιασα το πρωτο και το τριτο αλλιως τωρα θα με εβλεπα στο 3-5!Θεμα Γ????Αλλαμπουρνεζικα ετσι οπως τα εξηγουσαν!Πρωτα απο ολα τι ΣΚΑΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ????Θεμα Δ ηταν ευκολο ΣΧΕΤΙΚΑ.Εκτος Δ3=Δ4 που ηθελε πολλες πραξεις και δεν μπορεσα να λυσω τιποτα γιατι δεν προλαβαινα ειχα ηδη αφησει το ΘΕΜΑ Β και επρεπε να το αφησω να παω σε εκεινο για το υπολοιπο που μου ειχε απομεινει.Εξω απο τον χωρο ολοι λεμε διαφορα!
Ρε φίλε προφανώς και στο Γ σου δίνει τετοιες δυναμεις για να απλοποιηθούν;) Πάντα έτσι γίνεται. Και ξαναλέω γελοία είναι όχι από μόνα τους τα 8εματα αλλά για κάποιον που έχει διαβασει χωρίς και σκοτωθεί στο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ML^2/12 εδινε.
Αι στο διαολο νομιζα οτι το ειχα κι αυτο λαθος και ημουν ετοιμος με τη θηλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι που μιλάνε για ευκολία παρακαλούνται να βγάλουν το σκασμό.
Από το σπίτι εύκολα φαίνονται;)
:/:Εντάξει..:(
Δεν θέλω 'να μαι από αυτούς που μου σπάγαν τα νεύρα πέρσι..
Καλή σας συνέχεια, και μην ακούτε εμάς γι' αυτά(ούτε τα κανάλια, ούτε τους καθηγητές σας στα φροντιστήρια), αλλά τους συνυποψηφίους σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ML^2/12 εδινε.
Αι στο διαολο νομιζα οτι το ειχα κι αυτο λαθος και ημουν ετοιμος με τη θηλεια...
Ναι μωρε ! φαντασου ποσο βιαστικα τα εβγαλε!Ουτε καν προσεξε το Ι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisda

Νεοφερμένος

Ο giannisda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Βλέπω πως όσοι δεν έγραψαν, αλλά τα βλέπουν από το ίντερνετ τα θεωρούν εύκολα.
Όσοι γράψαμε, μόνο εύκολα δεν τα βρήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top