[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ελεεινοί αυτοί του υπουργείου, ρεζίλι εντελώς.

Και για πείτε μας, ποια απάντηση θα παρθεί σωστή, η ανακύκλωση ή η γωνία?

Η απάντηση πρέπει να είναι 2κπ+π/3 ή απλά π/3? Ή θα τα λάβουν σωστά όλα και όσοι μπερδευτήκαμε με την διατύπωση και χάσαμε χρόνο σε ένα επιστημονικά λανθασμένα διατυπωμένο θέμα θα φάμε σκατά?

ΕΛΕΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Νομίζω ότι, μετά από όλες αυτές τις πιρουέτες, τα διπλά άξελ και τις κωλοτούμπες, πρέπει να πάει να βαθμολογήσει ο Αλέξης Κωστάλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Εγω θα λεγα οτι πρεπει να συνεδριασει και η μανουλιδου με τον περρη για να αποφασισουν τελικα, στο υποψηφιε στη φυσικη, εχεις ταλεντο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δικαιωση...
Τι δικαιωση μωρε; Για αυτους που εγραψαν για ανακυκλωση ειναι η μεγαλυτερη αδικια. ΝΤΡΟΠΗ και μονο να παρουν τα 7 μορια οσοι εγραψαν σχετο π/3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γενικα για ολους ειναι αδικια μη το ψαχνεται και πολυ,οι προχειροτητα της επιτροπης που βγαζει θεματα σε μιση ωρα φταει για ολα...Live your myth in Greece!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ελεεινοί αυτοί του υπουργείου, ρεζίλι εντελώς.

Και για πείτε μας, ποια απάντηση θα παρθεί σωστή, η ανακύκλωση ή η γωνία?

Η απάντηση πρέπει να είναι 2κπ+π/3 ή απλά π/3? Ή θα τα λάβουν σωστά όλα και όσοι μπερδευτήκαμε με την διατύπωση και χάσαμε χρόνο σε ένα επιστημονικά λανθασμένα διατυπωμένο θέμα θα φάμε σκατά?

ΕΛΕΟΣ.
Θα παρουν την γωνια σωστη αφου τελικα θεωρουν οτι ειναι αλανθαστοι και οτι επρεπε ο καθενας να μυρισει τα νυχια του για να θεωρισει το "την πρωτη φορα"...! Τι να πω, εγω μονο κοιτοντας τον σχημα και διαβαζοντας τις εκφωνισεις καταλαβα οτι δεν θα σταματισει καπου, και θεωρισα αυτονοητο οτι θα ρωτουσε για την πρωτη φορα. Ωστωσω δεν μπηκα στην διαδικασια να αποδειξω την ανακυκλωση και δεν προλαβα να απαντισω σχετικα με την γωνια, δεν θυμαμε καν αν εκανα το σχημα στο καλο. Οπως και να εχει, το οτι καποιοι μυρισαμε τα νυχια μας δεν δικαιωνει την ΕΕΚ που και καλα το θεωρισε αυτονοητο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Απαράδεκτοι. Απλά απαράδεκτοι. Δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω. Τζάμπα χρόνο σπατάλησα στο Γ.4 δείχνοντας οτι κάνει ανακύκλωση, για να πάρουν τις μονάδες όσοι έγραψαν απλά Στ=0... Ντάξει, πάμε γι'άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Λογικα και οσοι βρηκαν το λαθος θα παρουν μοναδες αλλιως θα ειναι αδικια για αυτους εστω και εαν ειναι λιγοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Λογικα και οσοι βρηκαν το λαθος θα παρουν μοναδες αλλιως θα ειναι αδικια για αυτους εστω και ενα ειναι λιγοι!
Οπως ειναι η ανακοινωση ολοι θα παρουν 7 μοναδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassandra13

Νεοφερμένος

Η Kassandra13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θα παρουν την γωνια σωστη αφου τελικα θεωρουν οτι ειναι αλανθαστοι και οτι επρεπε ο καθενας να μυρισει τα νυχια του για να θεωρισει το "την πρωτη φορα"...! Τι να πω, εγω μονο κοιτοντας τον σχημα και διαβαζοντας τις εκφωνισεις καταλαβα οτι δεν θα σταματισει καπου, και θεωρισα αυτονοητο οτι θα ρωτουσε για την πρωτη φορα. Ωστωσω δεν μπηκα στην διαδικασια να αποδειξω την ανακυκλωση και δεν προλαβα να απαντισω σχετικα με την γωνια, δεν θυμαμε καν αν εκανα το σχημα στο καλο. Οπως και να εχει, το οτι καποιοι μυρισαμε τα νυχια μας δεν δικαιωνει την ΕΕΚ που και καλα το θεωρισε αυτονοητο...!

ρε παιδια εγω ακομα δεν εχω καταλαβει ποια πρωτη φορα?! αφου η ραβδος συνεχως αυξανει ταχυτητα.:hmm:
επισης ας σκεφτουμε και παιδια που εφαγαν πολυτιμο χρονο για να λυσουν το θεμα στο προχειρο και ουσιαστικα βρισκοντας το λαθος νομιζαν οτι καπου εκαναν πατατα.

και τι το ψαχνουμε? αρχισαν οι αγωγες και μαζευτηκαν. α ρε ελλαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οπως ειναι η ανακοινωση ολοι θα παρουν 7 μοναδες.

Δεν θα πάρουν όλοι 7, μόνο όσοι βάλανε την γωνία στο Γ4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν θα πάρουν όλοι 7, μόνο όσοι βάλανε την γωνία στο Γ4.
Και οσοι εβγαλαν π/3 και οσοι εβγαλαν 2κπ+π/3. Σου φαινεται το ιδιο γιατι για εμενα απο τα μαθηματικα λυκειου που θυμαμαι εχει διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΝΤΕΕΕΕ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και οσοι εβγαλαν π/3 και οσοι εβγαλαν 2κπ+π/3. Σου φαινεται το ιδιο γιατι για εμενα απο τα μαθηματικα λυκειου που θυμαμαι εχει διαφορα

Ναι όντως παρατηρώ μια διαφορά η οποία είναι στον κόσμο της επιστήμης είναι τεράστια. Το πιο δίκαιο θα ήταν να μην μετρήσει το ερώτημα. Τώρα που μέτρησε αδικούνται οι μαθητές που δεν μπόρεσαν να κατανοήσουν την κίνηση της ράβδου (εγώ είμαι ένας, πήρα ως δεδομένο ότι δεν κάνει ανακύκλωση και δεν έβγαλα τίποτα), αλλά και όσοι έγραψαν ότι κάνει ανακύκλωση και δεν έβαλαν γωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ναι όντως παρατηρώ μια διαφορά η οποία είναι στον κόσμο της επιστήμης είναι τεράστια. Το πιο δίκαιο θα ήταν να μην μετρήσει το ερώτημα. Τώρα που μέτρησε αδικούνται οι μαθητές που δεν μπόρεσαν να κατανοήσουν την κίνηση της ράβδου (εγώ είμαι ένας, πήρα ως δεδομένο ότι δεν κάνει ανακύκλωση και δεν έβγαλα τίποτα), αλλά και όσοι έγραψαν ότι κάνει ανακύκλωση και δεν έβαλαν γωνία.
Κοιτα επειδη περασα απο αυτο το σταδιο ξερω οτι οι περισσοτεροι που το ελυσαν τεσπα οπως θεωρουν οτι το ελυσαν το εκαναν επειδη το ειχαν δει σε βιβλιο ή το ειχαν διδαχτει σε φροντηστηριο.Δεν τους ηρθε η επιφωτηση απο τον Νευτωνα. Δεν γεμισαμε ξαφνικα Φυσικα μυαλα. Ειναι τραγικο να παπαγαλιζεις την Φυσικη να αδιαφορεις για μαθηματικα που διδαχτηκες εναν χρονο πριν και να το παιζεις και καμποσος. Αν ηταν να γινει ολος αυτος ο ντορος καλυτερα να επαναληφθει το μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σε μια επανάληψη του μαθήματος θα τα πήγαινα πολύ καλύτερα, αλλά μιλάμε για σενάριο χόλιγουντ.

Ότι έγινε έγινε, απλά το θεωρώ αδικία. Ελπίζω να μην χάσω την σχολή μου για τους άχρηστους αργόσχολους που έβαλαν τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κι από το πιθανό 97-98, πάμε στο 89-90... Μπράβο τα καμάρια του Υπουργείου και της ΚΕΕ... Πραγματικά, αν δεν πιάσω τη σχολή που θέλω θα τους κάψω ζωντανούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σε μια επανάληψη του μαθήματος θα τα πήγαινα πολύ καλύτερα, αλλά μιλάμε για σενάριο χόλιγουντ.

Ότι έγινε έγινε, απλά το θεωρώ αδικία. Ελπίζω να μην χάσω την σχολή μου για τους άχρηστους αργόσχολους που έβαλαν τα θέματα.
Ελπιζω να μην χασεις τη σχολη που θες απο την Μαμακα και τον Μπαμπακα που θεωρουν οτι εχουν παιδια φωστηρες και εκαναν τον κοσμο ανω κατω επισης..Καλη επιτυχια να χεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και άλλοι που έλυσαν το Γ4 και έκαναν λάθος σε προηγούμενο ερώτημα θα πάρουν τώρα μεγαλύτερη βαθμολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κι από το πιθανό 97-98, πάμε στο 89-90... Μπράβο τα καμάρια του Υπουργείου και της ΚΕΕ... Πραγματικά, αν δεν πιάσω τη σχολή που θέλω θα τους κάψω ζωντανούς...

Νόμιζα ότι βρήκες γωνία. Έγραψες μόνο ότι κάνει ανακύκλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top