[25/5/2009] Αρχαία Ελληνικά Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,039 μηνύματα.
Μετά το τέλος κάθε εξέτασης, θα υπάρχει ένα ξεχωριστό TOPIC συζήτησης για κάθε μάθημα (σχολιασμός θεμάτων, παρατηρήσεις, πώς γράψατε κ.τ.λ.). :):)

Το θέμα κλειδώνεται και θα ανοιχτεί αύριο το πρωί. :xixi:


Μάθημα 5ο: [25/5/2009] Αρχαία Ελληνικά Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Καλή Επιτυχία ;)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εντελώς απρόβλεπτα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ζητώ συγγνώμη δια την απρεπήν εκφρασην άλλα μας παιξανε μεγάλη π***στια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
εγω ακουσα οτι ηταν πολυ ευκολα γιατι το λες αυτο?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ηθικά;;;; δεν το περίμενα!!
και του χρόνου Αριστοτέλη θα βάλουν να το δείτε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παιδια επειδη δεν εδινα(εχω καιρο ακομα:D) θελω να σας ρωτησω πως σας φανηκε το αγνωστο.Προσωπικα,που το διαβασα,μου φανηκε πολυ ευκολο,και σε συνταξη και σε λεξιλογιο.Τιποτα το εξωπραγματικο.Οι ασκησεις,γραμματικες συντακτικες,μειναι επισης πολυ βατες.Αν ειναι δυνατον βαζουν το λαμβανω και το πολεμω.Διορθωστε με αν κανω λαθος,γιατι ειναι αλλιως να χεις μπροστα σου τα θεματα κι αλλιως να τα διαβαζεις μεσω internet;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πριν έρθουν τα θέματα μου λέει η μπροστινή μου αρίστος θα πέσει ηθικά!και γω την κορόιδευα...κ έρχονται τα θέματα κ μείναμε όλοι κόκκαλο(εκτός απ την μπροστινη μου:xixi:)...πάλι καλά που έβαλαν τις πρώτες ενότητες γτ οι άλλες δν παλεύονται..όσο για την εισαγωγή...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το άγνωστο ήταν πάρα πολύ εύκολο και το γνωστό βατό αλλά προσωπικά σαν ηλίθια δεν το χα διαβάσει και καλά να πάθω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ηταν αρκετα ευκολα και καποιος εφτανε ευκολα στη βαση(ναι βαση γιατι εγω αυτη περιμενα!!!:D) εγραψα πολυ καλα αν εξαιρεσουμε 2 βλακειες στα ρηματα.Μην ακουω παραπονα λοιπον.Δεν ειχαμε κανει συμβαση με τον Πρωταγορα για να πεσει!!!!και ολοι λιγο πολυ μεταφραση αγνωστο θα γραψατε δεν μπορει!Καλη συνεχεια!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αγνωστο ευκολο,σαν το περσινο που επεσε και στα επιπεδα της Β'Λυκειου...συντακτικο, γραμματικη πολυ βατα, αλλα για διαβασμενους
Το γνωστο τωρα... δεν ηταν δυσκολο να πουμε την αληθεια!!! Απλα δεν περιμεναμε αριστοτελη και κυριως τα ηθικα! Οποτε αν καποιος πηγαινε με τηνλογικη επεσαν περσυ δεν τα διαβαζω την παταγε!!!
Ευτυχως αυτα ηταν απο τις ενοτητες που ειχα διαβασει...
Ηρθε η ωρα να πω πως προβλεπω ΠΑΛΙ ανοδο στις βασεις μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michaelkaras

Νεοφερμένος

Ο michaelkaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
XAXAXAXAXAXAX Καλα να πάθετε!!!!ΕΓΩ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ ΣΤΑ ΣΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demandgeorgia

Νεοφερμένος

Η DIMITRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τι να σας πω παιδια εγω εγραψα πολυ καλα....δεν περιμενα ηθικα αλλα επειδη φοβομουνα μην κανουν κατι τετοιο και μας αλλαξουν τα φωτα τα ειχα διαβασει ολα...ευτυχως.....αντε καλη μας συνεχεια....και επιτελους με το καλο να τελειωσουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πάντως δε το θεώρησα έκπληξη το ότι έπεσαν ηθικα! Μόνο Πολιτικά δεν περίμενα! Δε θυμάμαι με τι λογική το θεωρούσατε απρόβλεπτο αφού τα περισσότερα από τα ηθικά βγάζουν πολύ υλικό και υπήρχαν αρκετές ενότητες που δεν είχαν πέσει ακόμα.
Πιστεύω πάντως ότι γενικά πήγαμε όλοι σχετικά καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδια επειδη δεν εδινα(εχω καιρο ακομα:D) θελω να σας ρωτησω πως σας φανηκε το αγνωστο.Προσωπικα,που το διαβασα,μου φανηκε πολυ ευκολο,και σε συνταξη και σε λεξιλογιο.Τιποτα το εξωπραγματικο.Οι ασκησεις,γραμματικες συντακτικες,μειναι επισης πολυ βατες.Αν ειναι δυνατον βαζουν το λαμβανω και το πολεμω.Διορθωστε με αν κανω λαθος,γιατι ειναι αλλιως να χεις μπροστα σου τα θεματα κι αλλιως να τα διαβαζεις μεσω internet;)

κοιτα,δεν ηταν η γραμματική τρομερή..αλλά ξέρεις τι παίζει; Το άγχος και η πίεση...όταν έλυνα τα θέματα σπίτι,και στα προηγούμενα πχ ήταν εύκολα...κ μόλις τα βλέπω λέω οκ..και κάνω λάθος στο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ...που βγηκα απο την αιθουσα,και το ξανασκεφτόμουν κ χτυπούσα το κεφάλι μου στον τοίχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoulitsoulini

Νεοφερμένος

Η vaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:bye:+φωνω απολυτα μ ολους!!!!!αν και εγω περιμενα ηθικα....καλα ηταν τα θεματα του γνωστου....εγω δν ειμαι πολυ σιγουρη για τις ασκησεις του αγνωστου...αλλα πολυ καλα τα θεματακια αν και λιγο τσιμπιμενα σε σχεση μ οτι βαλαν στα προηγουμενα μαθηματα....:Pτεσπα καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Το αναχωρήσαντες θα μπορούσε να θεωρηθεί κατηγορηματική μετοχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas2404

Νεοφερμένος

Ο Κώστας Τσιμπούκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν εξαρτιόταν απο κάποιο ρημα αισθησης σημαντικό κι εξ αλλου ήταν χρονου αορίστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση έχω να κάνω..Μια φίλη μου με ρωτάει.

Στο Β1 που ήθελε σύγκριση με το απόσπασμα της Αντιγόνης..
Έβαλε ότι η άποψη του Αριστοτέλη συμπίπτει με την άποψη του Σοφοκλή.
Ανέλυσε όμως την άποψη του Αριστοτέλη σε μια παράγραφο.
Θα της την πάρουν όλη την άσκηση λάθος, δηλαδή και τα 15;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
λογικά κάτι θα δώσουν για την αναλυση,αλλά μην περιμένεις τίποτα τρελό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια στη Β'1 με το Σοφοκλη τι γράψατε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top