[24/06/2020] Ανάπτυξη Εφαρμογών / Πληροφορική Προσανατολισμού - παλαιό και νέο σύστημα

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Το καθιερωμένο θέμα του iSchool που γίνεται κάθε χρόνο για κάθε εξεταζόμενο μάθημα. :give_rose:

Καλή συνέχεια λοιπόν με ΑΕΠΠ / Πληροφορική, όσοι δίνετε από Οικονομίας και Πληροφορικής! :) Υπομονή παιδιά, σχεδόν τελειώνετε!!

Για γενικές συζητήσεις προτιμήστε το θέμα Πανελλήνιες 2020. Για ό,τι αφορά την ΑΕΠΠ (πως τα πήγατε, τι απαντήσεις δώσατε, προβληματισμοί για το μάθημα κτλ), αυτό το θέμα είναι το πλέον κατάλληλο.

Το thread θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί όπου και θα προστεθούν τα θέματα προς συζήτηση.
Θα χαρούμε όσοι εξετάζεστε, μόλις τελειώσετε να μπείτε να μας πείτε πως πήγατε! :)

Τα λέμε αύριο, καλή ξεκούραση και να ξυπνήσετε ακμαίοι!! :paladin: :clapup:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,021 μηνύματα.
Το θέμα έχει ανοίξει. Καλή επιτυχία σε όλους. :)
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
πως τα βλεπετε τα θεματα;
 

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μόλις γύρισα, φοβάμαι θεαματική ανοδο των βάσεων :(. Υπολογίζω γύρω στο 95 (ό,τι μου κόψουν από τα γ και δ)
 

mitsakos

Νεοφερμένος

Ο mitsakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πως τα βλεπετε τα θεματα;
Αρκετά απλά όπως και πέρυσι, έκανα βλακεία στη στοίβα ενώ το ήξερα, γιατί στο νέο βιβλιο της πληροφορικής, εκεί που μιλάει για την υλοποίηση της δεν διευκρινίζει ότι δεν γίνεται κάποια αλλαγή στο περιεχόμενο (όπως στην ουρά), αλλά το έχει σαν παρατήρηση κάτω, την οποία δεν είχα διαβάσει. Έτσι ενώ ήξερα πως είναι στατική δομή, θεώρησα ότι για να μην αναφέρει κάτι το βιβλίο θα γίνεται διαφορετικά από την ουρά και έβαλα ότι χρειάζονται 5 απωθήσεις. Πέρα από αυτό δεν πρέπει να έχω κάποιο άλλο λάθος, αλλά νευρίασα γιατί το ήθελα πολύ το 20 και το έχασα χωρίς λόγο. Άλλωστε έχω και υψηλό στόχο και το χρειαζόμουν 😕

Συμφωνώ με το παιδί από πάνω, θα ανέβουν σίγουρα οι βάσεις φέτος.
 

Earendil

Νεοφερμένος

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Λογίκα 98-100.. Με τέτοια θέματα στο ΑΕΠΠ και στα Μαθηματικά,μόνο η έκθεση μας σώζει από άνοδο βάσεων... Αλλιώς το βλέπω για lim μορια =+οο
μόρια->θετικές σχολές
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά δε διάβασα σωστά τη γαμοεκφώνηση και δεν είδα ότι ζητούσε και να εμφανίσουμε το κόστος μεταφοράς. 1 μονάδα. Ας είναι. Εν τω μεταξύ έχετε καταλάβει τι έχει παιχτεί με το Β2 και την ΚΕΕ, ε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

ChGeorge

Νεοφερμένος

Ο ChGeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας! Επειδή μου απομένει ελάχιστος χρόνος για την υποβολή του μηχανογραφικού θα ήθελα μερικές απόψεις σας για τις σχολές πληροφορικής στην Αθήνα (όσο το δυνατόν γρηγορότερα). Συγκεκριμένα Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών (ΕΚΠΑ), πληροφορικής (ΟΠΑ) πληροφορικής (ΠΑΠΕΙ).Ακομα θα σας ζητήσω να μου γράψετε κάποιες απόψεις σας και για το τμήμα Διοίκησης και επιχειρήσεων στο Hurry up!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top