[23/5/2012] Βιολογία Γενικής Παιδείας

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 30 33.0%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 17 18.7%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 20 22.0%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 16 17.6%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 6 6.6%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 2 2.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω σχετικα με το θεμα Δ1 εβαλα οτι το Α ειναι αποικοδομητες και το Β οξυγονο!!! ειναι λαθος????? ααααχ μη μου πειτε οτι ειναι λαθος!!! θα πεθανω!!!!!!! γιατι οι μισοι το ειχαν ετσι και οι αλλοι μισο αναποδα!!!!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
παιδια εγω θελω να ρωτησω το εξης:Αν εχεις γραψει παραπανω απο αυτο που ρωταγε τοτε κοβουν?Πχ στο τελευταιο ερωτημα που ελεγε για τις επιδρασεις των οξειδιων του αζωτου στον ανθρωπο,το ανεφερα αλλα για σιγουρια εγραψα και για τους υπολοιπους ρυπους,με την λογικη οτι στην βιολογια πρεπει να γραφεις και το κατι τις.Επιπλεον στο Γ1 εγραψα ολες τις παρατηρησεις και τα συμπερασματα της φυσικης επιλογης για σιγουρια.Στον ευτροφισμο εγραψα και για τα λιπασματα που καταληγουν στον ποταμο.Ολα αυτα πιανονται για "πολυ" επιπλεον υλικο?Κοβουν για κατι τετοιο?

Δεν κόβουν ή κάνουν οτι δεν το είδαν ή θα κόψουν πολύύύύ λίγο, εξαρτάται τον καθηγητή! Μην ανησυχείς αλλά προσπάθησε να γράφεις αυτό που ζητάει για να μην ξεφεύγεις πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω πιστευω ότι ήταν αρκετά δύσκολα τα θέματα αφού πολλές ήταν συνδυαστικές και κρίσεως.....προσωπικά δεν έχω ξαναδεί το φωτοχημικό σε διαγράμματα.....
έγραψα καλά αλλα τώρα φορτσάρουμε για κατευθυνση......:D
εγω σχετικα με το θεμα Δ1 εβαλα οτι το Α ειναι αποικοδομητες και το Β οξυγονο!!! ειναι λαθος????? ααααχ μη μου πειτε οτι ειναι λαθος!!! θα πεθανω!!!!!!! γιατι οι μισοι το ειχαν ετσι και οι αλλοι μισο αναποδα!!!!!!:confused:

σωστό είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panosdajko

Νεοφερμένος

Ο panosdajko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν κόβουν ή κάνουν οτι δεν το είδαν ή θα κόψουν πολύύύύ λίγο, εξαρτάται τον καθηγητή! Μην ανησυχείς αλλά προσπάθησε να γράφεις αυτό που ζητάει για να μην ξεφεύγεις πολύ!


Ελπιζω να μην κοψουν.Απλα η καθηγητρια του σχολειου μας ελεγε συνεχως να γραφεται πολυ μπλα μπλα(στα πλαισια παντα του σωστου και του σχετικου) για να ειστε 100% σιγουροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή πονοκεφάλιασα όλη μέρα με τις παραφιλολογίες θέλω να σας διαφωτίσω.Μίλησε η κολλητή μου με βαθμολογήτρια.

Της είπε ξεκάθαρα ότι η εντολή που ήρθε στους βαθμολογητές είναι να πάρουν σαν σωστό ότι η καμπύλη Α ήταν οι αποικοδομητές και η καμπύλη Β το οξυγόνο.
Η δικαιολόγηση είναι το κομμάτι του ευτροφισμού.Οι μαθητές έπρεπε να απαντήσουν με βάση τη θεωρία του σχολικού βιβλίου.

Στο θέμα Γ,το Γ1 ήθελε τη φυσική επιλογή και το "τοπικά και χρονικά προσδιορισμένη" και το Γ2 τα συμπεράσματα 2 και 3 του Δαρβίνου.

End of talking.Physics speaking. ;)

* Α και στο Δ2 δικαιολόγηση από πρωτογενείς και δευτερογενείς ρύπους στο φωτοχημικό.:)


ουάου έτσι τα χω γράψει
τελικά έσκισα ο άτιμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για μένα το Δ2 ήταν από τα πιο εύκολα κομμάτια του σημερινού διαγωνίσματος!
Αλλά χάνεται γιατί έχουν μάθει όλοι να διαβάζουν ένα τμήμα του βιβλίου, να το παπαγαλίζουν, χωρίς να το έχουν κατανοήσει.
Αυτό καθώς και το γεγονός ότι η άσκηση αυτή δεν υπήρχε πουθενά σε φροντηστηριακά βιβλία έφερε την καταστροφή στο Δ2.
Ήθελε απλή λογική σκέψη και κριτική ικανότητα.
Κατανόηση της θεωρίας του βιβλίου έτσι ώστε να την εφαρμόσεις σε παράδειγμα.

@Nikos Sitys, δε νομίζω να υπάρχει ούτε ένας με ολόσωστο το διάγραμμα στη Δ.2.
Υπήρχε και το λέω με 100% σιγουριά.
Τουλάχιστον εγώ το έγραψα όπως ακριβώς ήθελαν.
Τίποτε παραπάνω τίποτε λιγότερο.
Και μου φάνηκε εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

asoskaro

Νεοφερμένος

Ο asoskaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλα το τι μλκιες εχω διαβασει απτο πρωι δε λεγεται. ο καθενας λεει τα δικα του για να δικαιολογησει τις απαντησεις του. ο ενας εχει μια κολλητη του κουνιαδου της πρωτης ξαδερφης που μιλησε με βαθμολογητρια η οποια πηρε οδηγιες ασχετα με το οτι οι οδηγιες δινονται αυριο, ο αλλος λεει οτι βγηκε ανακοινωση οτι δεχονται και τα 2, οτι ναναι.

προσπαθηστε να ειστε λιγοτερο απολυτοι γιατι διαβαζουν κ αλλοι αυτα π γραφετε

εγω εγραψα στο Γ1 την ποικιλια των ειδων και πως εξηγειται με βαση το δαρβινο και τα 3 συμπερασματα
και στο Γ2 ορισμο πληθυσμου, οτι ο πληθυσμος ειναι μικροτερη δυνατη μοναδα εξελιξης και παραπομπη στο Γ1 για τα συμπερασματα.
λετε να χασω πανω απο 2 μορια;
επισης εβαλα Α:οξυγονο και Β:αποικοδομητες, αλλα λογικα θα παρουν και τις 2 απαντησεις σωστες αν εχουν αιτιολογηθει μετα το σαλο που δημιουργηθηκε. τελοσπαντων, φυσικη τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Της είπε ξεκάθαρα ότι η εντολή που ήρθε στους βαθμολογητές είναι να πάρουν σαν σωστό ότι η καμπύλη Α ήταν οι αποικοδομητές και η καμπύλη Β το οξυγόνο.
Η δικαιολόγηση είναι το κομμάτι του ευτροφισμού.Οι μαθητές έπρεπε να απαντήσουν με βάση τη θεωρία του σχολικού βιβλίου.

Αυτό γιατί να αποτελεί δικαιολόγηση; Και όσοι απαντήσαμε το αντίθετο, το στηρίξαμε στον ευτροφισμό. Όμως το φαινόμενο γίνεται λιγότερο έντονο, όσο απομακρυνόμαστε από το σημείο απόρριψης.

Δεν γίνεται να μην μειώνεται η ποσότητα των αποικοδομητών σε κανένα σημείο, απλώς δεν γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω τι να σας απαντήσω.Σας είπα τι είπε μία βαθμολογήτρια με βάση τις οδηγίες βαθμολόγησης που της ήρθαν από την ΚΕΕ.

Δεν μου είπε κάποια περαιτέρω δικαιολόγηση για την εξήγηση της καμπύλης.Μόνο ότι η σωστή απάντηση είναι αυτή και αυτή θα δεχθούν.

Αύριο ξέρω ότι θα έχουν συνεδρίαση,ίσως συζητηθεί να παρθούν και τα δύο σωστά.Αν και από τα λεγόμενα της φίλης μου,η καθηγήτρια ήταν ξεκάθαρη και κάθετη στην απάντησή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asoskaro

Νεοφερμένος

Ο asoskaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παντως προταση μ μη μπαινετε καν εδω μεσα μετα το μαθημα π δινετε.
το μονο που κερδιζετε διαβαζοντας αποψεις αλλων μαθητων που δικαιολογουν τις απαντησεις τους ειναι πεσμενη διαθεση κ ψυχολογια
οτι γραψατε γραψατε, μη καθεστε και ψειριζετε λεπτομερειες γιατι δε μπορειτε να συγκεντρωθειτε στο επομενο μαθημα
καλη επιτυχια στα υπολοιπα, τα λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maratsi

Νεοφερμένος

Η maratsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτο για τη βαθμολογητρια ισχυει. στα κεντρα που εξεταζονται προφορικα τα παιδια με μαθησιακες δυσκολιες το υπουργειο εστειλε ενδεικτικες απαντησεις. Αυτες οπως εμαθα και εγω ηταν αυτες που προαναφερθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω στο γ1 εγραψα το 1ο και το 2ο συμπερασμα και στο γ2 το 3ο συμπερασμα... λετε να μου τα κοψουν ολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Νίκο χαλάρωσε, προσωπικά δεν ξέρω τι παίχτηκε στη βιολογία αλλά πολλοί είναι αυτοί που απέτυχαν να γράψουν πάνω από 19 στα τρία μαθήματα (φυσική, μαθηματικά, βιολογία - γενικής). Αυτό θα πει ότι δεν χάθηκε καμιά σχολή μόνο από αυτό το μάθημα, στα υπόλοιπα μπορείς να καλύψεις όποια διαφορά άφησες. Ούτε εγώ έγραψα καλά και μάλιστα έχασα 4 μόρια απροσεξίας σε μια άσκηση μισής γραμμής και από ορισμό στη θεωρεία! Είχα και εγώ νεύρα αλλά μίλησα με άτομα τα οποία είναι καλοί μαθητές και είτε έγραφαν φυσική, είτε μαθηματικά, είτε βιολογία, κάπου την πάτησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή πονοκεφάλιασα όλη μέρα με τις παραφιλολογίες θέλω να σας διαφωτίσω.Μίλησε η κολλητή μου με βαθμολογήτρια.

Της είπε ξεκάθαρα ότι η εντολή που ήρθε στους βαθμολογητές είναι να πάρουν σαν σωστό ότι η καμπύλη Α ήταν οι αποικοδομητές και η καμπύλη Β το οξυγόνο.
Η δικαιολόγηση είναι το κομμάτι του ευτροφισμού.Οι μαθητές έπρεπε να απαντήσουν με βάση τη θεωρία του σχολικού βιβλίου.

Στο θέμα Γ,το Γ1 ήθελε τη φυσική επιλογή και το "τοπικά και χρονικά προσδιορισμένη" και το Γ2 τα συμπεράσματα 2 και 3 του Δαρβίνου.

End of talking.Physics speaking. ;)

* Α και στο Δ2 δικαιολόγηση από πρωτογενείς και δευτερογενείς ρύπους στο φωτοχημικό.:)


Αν ισχύει όντως αυτό που λες τότε έχω γράψει γύρω στο 19.. τι να πω... μακάρι! Θα μου φύγει και ένα βάρος δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Για μένα το Δ2 ήταν από τα πιο εύκολα κομμάτια του σημερινού διαγωνίσματος!
Αλλά χάνεται γιατί έχουν μάθει όλοι να διαβάζουν ένα τμήμα του βιβλίου, να το παπαγαλίζουν, χωρίς να το έχουν κατανοήσει.
Αυτό καθώς και το γεγονός ότι η άσκηση αυτή δεν υπήρχε πουθενά σε φροντηστηριακά βιβλία έφερε την καταστροφή στο Δ2.
Ήθελε απλή λογική σκέψη και κριτική ικανότητα.
Κατανόηση της θεωρίας του βιβλίου έτσι ώστε να την εφαρμόσεις σε παράδειγμα.
Και μένα το Δ2 το πιο εύκολο μου φάνηκε...

Αλλά και πάλι δεν αναιρεί πόσο ηλίθια είμαι με το Γ2... δεν κατάλαβα καν οτι ήθελε τα συμπεράσματα

τέλος πάντων, εμένα με έχει πάρει απο κάτω... άμα γράφω 17 (ίσως και πιο κάτω) σε ένα μάθημα
που πήγαινα για 20... φαντάσου τι θα γίνει στη κατεύθυνση.

Τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athxk29

Νεοφερμένος

Η athxk29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά αλήθεια μην αγχώνεστε και μην απογοητεύεστε! :)
Εγώ δίνω δεύτερη φορά φέτος (ναι, ναι 2 συνεχόμενες χρονιές έτυχα θέματα #$@$!@@!!) και έχω να πω το εξής: Πέρσι που η πλειοψηφία των μαθητών δεν έγραψε καλά, τουλάχιστον στα μισά μαθήματα, οι βάσεις σε πολλές σχολές έκαναν κατακόρυφη πτώση!
Επειδή και φέτος απ'ότι κατάλαβα τα θέματα θα είναι παρόμοιας δυσκολίας, το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να προετοιμαστείτε καλά για τα υπόλοιπα!
Πέρσι είχα ένα τέλειο 13,3 στη Βιολογία και ένα ακόμα πιο τέλειο 11,8 στα Λατινικά :knife: και παρόλα αυτά έγραψα 16.100κάτι μόρια(!).
Φέτος στη Βιολογία τα πήγα σίγουρα καλύτερα (γιατί προφανώς όλα όσα με δυσκόλευαν-ένα προς ένα- έπεσαν πέρσι :yahoo: ) αλλά έκανα χαζά λάθη τα οποία ευθύνονται σε κάτι κενά μνήμης που είχα :Ρ
1ο θέμα έκανα ένα λάθος! Το Β3 δεν το θυμόμουν και έγραψα τη δομή των ιών και ό,τι άλλο μπορούσα να θυμηθώ απ'τα στάδια του AIDS. Και στο Δ2 τα μπουρδούκλωσα λίγο καθώς δεν μπορούσα να θυμηθώ τι έλεγε σε εκείνη την παραγραφούλα για το φωτοχημικο νέφος :redface: . Κατά τ'άλλα οκ :)

Γι'αυτό, ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΤΕ , αν είδατε πατάτα στα θέματα, όλη η Ελλάδα την είδε! :D
Αυτάααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim morrison

Νεοφερμένος

Ο jim morrison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά έβγαλε καμιά ανακοίνωση το υπουργείο που λέει ότι στο στο διάγραμμα του Γ θέματος πιάνονται δύο απαντήσεις σωστές?Για την ακρίβεια άκουσα ότι είτε έβαλες Α αποικοδομητές και Β οξυγόνο είτε ανάποδα πιάνεται σωστό λόγω ασάφειας του θέματος.Διότι χρονικά λέει δεν πρόλαβε να δημιουργηθεί ευτροφισμος :confused: άρα το οξυγόνο δεν πρόλαβε να πέσει λόγω της κυταρικής αναπνοής των αποικοδομητών διότι δεν πρόλαβαν να φάνε :P ...αστείο μου φαίνεται.Το λογικό έβαλα.

Παιδιά για το Δ2 μην κοροιδευόμαστε...αν είχες διαβιάσει 10 λεπτά για τους πρωτογενείς και δευτερογενείς ρύπους δεν ήθελε και πολύ νιο νιο να καταλάβεις τι σχέση υπάρχει μεταξύ ορών της μέρας και όζοντος ή οξειδίων του αζώτου.Δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο αλλά όχι επειδή είσαι αδιάβαστος(γενικά αναφέρομαι) να βρίζεις τους ''μαλάκες'' που σε χαντάκωσαν.

Εκνευρίστηκα για τον εαυτό μου διότι το μόνο που έχασα ήταν....το πρώτο πολλαπλλης!!!!!!!! :mad: έλεος μαμώ την γκλάβα μου :P πήγαινα για 20άρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παντως παιδια και εγω στο γ2 δεν εγραψα τα αποτελεσματα αυτολεξει επειδη πιστευα οτι θα ηταν λαθος αφου ελεγε δικ αιολογηστε!ωστοσο πιστευω οτι το εχω αναπτυξει αρκετα σωστα!βασικα τα προσαρμοσα στα δεδομενα της ασκησης!για αυτο στην χειροτερη περιπτωση να μου κοψουν 3 με 5 μορια!εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Οι απαντήσεις, με βάση τις οποίες θα διορθώσουν, είναι αυτές που δημοσίευσε το μεσημέρι η κρατική τηλεόραση.

(πιστεύω ότι στο Γ1, Γ2, θα είναι πιο "ελαστικοί", γιατί τα υποερωτήματα αυτά αλληλοκαλύπτονταν).

Καλή μας συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μακαρι!! και γω αυτο σκεφτηκα... καλη μας συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top