[22/5/2015] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 16 50.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 11 34.4%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 4 12.5%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 3.1%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Μία απορία έχω μόνο μπορείτε να μου πείτε πιο ήταν δύσκολο?? δηλαδή πείτε μου το Δ... ή το Γ..... ήταν δύσκολο απλά μου φαίνεται περίεργο ,εάν γράφατε πριν 2 χρόνια τι θα λέγατε ????

προσωπικα πιο δυσκολο θεωρησα Δ...αλλα προσεχε η δυσκολια του ηταν στο να καταλάβεις τι ακριβως ζητουσε....όταν το πρωτοειδα σκαλωσα.....σαφως αμα στο μυαλο σου ξεκαθάριζες ολη τη διαδικασια και καταλάβαινες τι επαιζε μετα ηταν πολύ ευκολο ......αλλα πολλα παιδια στη θετικη μου δν το αγγιξαν γτ δν καταλαβαν τι παιζοταν.....οσον αφορα το γ,γνωμη μου είναι ότι ειχε τη δυσκολια τεταρτου θεματος αλλων χρονιων.....και απαιτουσε αρκετο χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
αυτος που εκανε dislike ειναι φοιτητης ιατρικης και τουτου του φανηκαν ευκολα στο σπιτακι του
εμεις ομως?
Από εύκολα μέχρι παλούκια υπάρχει πολύ μεγάλη απόσταση. Τα θέματα ήταν απαιτητικά και ήθελαν καθαρό μυαλό αλλά δεν ήταν "παλούκια" όπως λες. Έχουν μπει και δυσκολότερα, έχετε λύσει και δυσκολότερα. Τουλάχιστον οι σωστά προετοιμασμένοι... Οι υπόλοιποι συμβιβαστείτε και με το 14-16, καλό είναι αν δε στοχεύεις σε πολύ υψηλόβαθμες σχολές του 3ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Χαλάρωσε λίγο τι σου έχουν κάνει οι φοιτητές ιατρικής?? Ακόμα και αν σου έχει κάνει κάποιος πως το γενικεύεις έτσι???

Δεν νομίζω να χάσεις πολύ ,ανάλογα με τον βαθμολογιτή δεν μπορώ να σου πω
Πόσο νομίζεις δηλαδή,νούμερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ολοι εσεις που λετε οτι ηταν ευκολα, πηρατε ρε χαρτι και στυλο να τα λυσατε η τα 'δατε πανω πανω και ειπατε οκ ευκολα?? Μη ξεχνατε οτι πριν απο 1-2-3 χρονια που διναμε/τε κλαιγαμε/τε και για τις 2-3 μοναδες που μπορει να χασατε/με απο απροσεξιες. Εγω αυτο π ειδα ΧΩΡΙΣ να τα λυσω ειναι οτι και θνησιγονο ειχε και αμοιβαια μεταθεση που ειναι ψιλοπροτοτυπα θεματα και οτι αυτος που εδινε ανετα μπορει να εχασε κατι στην αιτιολογηση μη εχοντας μεγαλη εμπειρια σε τετοια ασκηση. Καλυτερα αντι να σχολιαζετε ευκολα-δυσκολα να προσπαθειτε να λυσετε αποριες κανενος παιδιου ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ και οχι αερολογιες. Το αν θα ηταν δυσκολοτερα η ευκολοτερα αλλωστε φαινεται στα ποσοστα επιτυχιας που βγαζει καθε χρονο το υπουργειο και μαντεψτε... σε πολλα μαθηματα πεφτετε πολυ εξω παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Λοιπόν γιατί έχει γαμ....θεί λίγο το θέμα εδώ μέσα..οι απόφοιτοι ιατρικής αν θέλουν να το παίξουν έξυπνοι να πάνε να κοντραχτυπηθούν με τους συμφοιτητές τους και τους καθηγητές τους σε υλη ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ και της εξεταστικής..όχι να μπαίνουν και να λένε οτι λύσανε την βιολογία κατεύθυνσης σε 15 λεπτά που ειναι σε ύλη που γι'αυτούς προφανώς και είναι γελοία. άντε τώρα το κάθε πικραμένο παιδάκι με τα ψυχολογικά που κουβαλάει απο τις πανελλήνιες θέλει να το παίξει έξυπνος τώρα..και αυτό το θέμα είναι για να γράφουν οι μαθητες που έδωσαν πανελλήνιες φέτος οχι για να μπαίνουν οι φοιτητές ιατρικής και να κάνουν τον εαυτό τους ρεζίλη προσπαθώντας και καλά να μας δείξουν οτι τα ξέρουν..τα θέματα ήταν δύσκολα και ένας πολύ καλός μαθητές που μπορεί να τα θεωρεί εύκολα, έχει πολλές πιθανότητες να ξεχάσει κάτι και να χάσει κάποια μόρια. και συγνώμη αυτοί που λένε οτι το Α θέμα ήταν γελοίο..συγνώμη το Α θέμα πάντα ειναι γελοίο και γι΄αυτό υπάρχει..έλεος δηλαδή

Δεν ξέρω εάν το λες για εμένα αλλά εγώ για τον μόνο λόγο που ασχολούμαι είναι από καθαρό ενδιαφέρον εάν εσύ νομίζεις ότι θέλω να σου κάνω την έξυπνη τότε κρίμα ....Δεν έχω κανένα ψυχολογικό πρόβλημα απλά προσπαθώ να καταλάβω εάν γράφατε πριν 2 χρόνια που ήταν πραγματικά ΔΥΣΚΟΛΑ τι θα λέγατε????

Πόσο νομίζεις δηλαδή,νούμερο;

Τι να σου πω βρε δεν έχω διορθώσει ποτέ μου μην αγχώνεσαι εάν είναι μόνο αυτό το λάθος σου είσαι τέλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πόσο νομίζεις δηλαδή,νούμερο;
Θα με βοηθήσει κάποιος γιατί το χρειάζομαι.............................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
γτ δεν ειναι ελειψη στο δ4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Θα με βοηθήσει κάποιος γιατί το χρειάζομαι.............................................................

Ρώτα κάποιον καθηγητή σου θα ξέρει σίγουρα καλύτερα δεν χρειάζεται να σου λέμε νούμερα στην τύχη και να αγχώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Ρώτα κάποιον καθηγητή σου θα ξέρει σίγουρα καλύτερα δεν χρειάζεται να σου λέμε νούμερα στην τύχη και να αγχώνεσαι
Μου είπαν 2 μόρια και μου φαίνονται πολύ λίγα.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Κάπου εκεί θα είναι από 2-5 στο περίπου αλλά για να σου είπαν 2 τόσα θα είναι
Καλά έγραψες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary.Usalove

Νεοφερμένος

Η Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δεν ξέρω εάν το λες για εμένα αλλά εγώ για τον μόνο λόγο που ασχολούμαι είναι από καθαρό ενδιαφέρον εάν εσύ νομίζεις ότι θέλω να σου κάνω την έξυπνη τότε κρίμα ....Δεν έχω κανένα ψυχολογικό πρόβλημα απλά προσπαθώ να καταλάβω εάν γράφατε πριν 2 χρόνια που ήταν πραγματικά ΔΥΣΚΟΛΑ τι θα λέγατε????



Τι να σου πω βρε δεν έχω διορθώσει ποτέ μου μην αγχώνεσαι εάν είναι μόνο αυτό το λάθος σου είσαι τέλεια

αν ενδιαφερόσουν πραγματικα δεν θα έβγαινεσ να έλέγες ποοο γελοία..ρίχνεις το ηθικό των παιδιών.
συγνώμη δηλαδή επειδή εσύ που σπουδάζεις δυο χρονιά ιατρική τα θεωρείς εύκολα δεν έχουν δικαίωμα άλλα παιδά να τα θεωρήσουν δύσκολα?? ρε ξεκαβάλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
τα θεματα δεν ειχαν καθολου σχεδον θεωρια και σου αφηναν χρονο για ασκησεις ο καθενας τα βλεπει οπως θελει εγω το δ και το γτ α ελυσα σε χαρτι μολις βγηκαν γιατι ειχα αγχος για την αδερφη μου και μου φανηκαν ευκολα και ηρεμησα και τους γονεις μου και οντως εγραψε αριστα αν τωρα εκανες προετοιμασια μονο με θεωρια κακως 15 και πολυ ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ηθικό δίδαγμα:
Όταν θα γίνουμε εμείς φοιτητές δεν πρέπει να έρθουμε στο φόρουμ και να γράψουμε ένα κάρο μαλακίες για το πόσο εύκολα είναι τα θέματα των άλλων.
Μπαίνει στη λίστα του "τι δε θα κάνω ποτέ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
γτ δεν ειναι ελειψη στο δ4?
Δες τις πρόχειρες απαντήσεις που υπάρχουν στο πρώτο post. Τελευταία σελίδα, μέσα στην παρένθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αν ενδιαφερόσουν πραγματικα δεν θα έβγαινεσ να έλέγες ποοο γελοία..ρίχνεις το ηθικό των παιδιών.
συγνώμη δηλαδή επειδή εσύ που σπουδάζεις δυο χρονιά ιατρική τα θεωρείς εύκολα δεν έχουν δικαίωμα άλλα παιδά να τα θεωρήσουν δύσκολα?? ρε ξεκαβάλατο.

Αν τους έριξα το ηθικό συγνώμη
Τώρα όσο για αυτό που λες μάλλον εσύ έχεις το κόμπλεξ μαζί με πάρα πολλά άτομα .και από που συμπέρανες ότι είμαι ψώνιο και μου λες ξεκαβάλατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εμένα στο φροντ. μου είπε οτι είναι και έλειψη

εγω εβαλα ελειψη μετατοπιση
ο πουκαμισας εβγαλε οτι δεν ειναι ελλειψη
εχω χασει που εχω χασει πολλα δ3 και δ2 δεν ξερω μην χασω και το δ4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary.Usalove

Νεοφερμένος

Η Mary.Usalove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
τα θεματα δεν ειχαν καθολου σχεδον θεωρια και σου αφηναν χρονο για ασκησεις ο καθενας τα βλεπει οπως θελει εγω το δ και το γτ α ελυσα σε χαρτι μολις βγηκαν γιατι ειχα αγχος για την αδερφη μου και μου φανηκαν ευκολα και ηρεμησα και τους γονεις μου και οντως εγραψε αριστα αν τωρα εκανες προετοιμασια μονο με θεωρια κακως 15 και πολυ ..



α ναι αλήθεια?? και το ότι έπρεπε να δικαιολογήσεις τις ασκήσεις με κάποια θεωρία και αυτό όλο σε 15 λεπτά το έβγαλες όλα αναλυτικά?? γιατί θεωρω οτι λες μπούρδες επειδή απλά μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Δεν ξέρω εάν το λες για εμένα αλλά εγώ για τον μόνο λόγο που ασχολούμαι είναι από καθαρό ενδιαφέρον εάν εσύ νομίζεις ότι θέλω να σου κάνω την έξυπνη τότε κρίμα ....Δεν έχω κανένα ψυχολογικό πρόβλημα απλά προσπαθώ να καταλάβω εάν γράφατε πριν 2 χρόνια που ήταν πραγματικά ΔΥΣΚΟΛΑ τι θα λέγατε????

Dr K και εγω οταν ειδα τα θεματα του 13 στην προετοιμασια ευκολα ειχαν φανει....αλλα ημουν χαλαρος στο θρανιακι μου .....και τωρα που το ξαναβλεπω ιδιας δυσκολιας μου φαινονται με τα φετινα...το α γελοιο.....το β κλασικο....το γ του 13 πιο τσιμπημενο απο του φετινου λιγο (μην ξεχναμε πως τ φετινο ηταν θνησιγονο που μπορουσε να σου ξεφυγει πολυ ευκολα)...το δ ομως το φετινο θεωρω πιο απροσμενο και πιο δυσκολο απο του 13......αλλα ολα αυτα ειναι κριτικες και αξιολογησεις που κανουμε μπροστα απο εναν υπολογιστη χαλαρα...ουτε εγω εδωσα το 13 και δν ξερω πως θα τα πηγαινα αν εδινα ουτε εσυ εδωσες φετος και δν ξερεις πως θα τα πηγαινες αν εδινες....και επισης πιστευω πως αλλη γνωση εχεις ως φοιτητης ιατρικης και αλλη ως μαθητης γ λυκειου οσον αφορα τη βιολογια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εγω εβαλα ελειψη μετατοπιση
ο πουκαμισας εβγαλε οτι δεν ειναι ελλειψη
εχω χασει που εχω χασει πολλα δ3 και δ2 δεν ξερω μην χασω και το δ4

εμένα πάντως μου είπε οτι και η έλειψη ειναι σωστό και δεν πρόκειται να το πάρουν λάθος.
καλα εγώ έκανα και μαλακία και έγραψα μεταγραφή ενώ εννούσα αντιγραφή φαντάσου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top