[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 113)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 28 24.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 20 17.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 24 21.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 16 14.2%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 15.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 7 6.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
θα σε κυνηγάει πάντα αυτό Χαρά:P

Ας ειναι. :D
Θα κυνηγαω κι εγω να το διαψευδω οταν δεν αληθευει.


Επισης, Στρατο κι εγω μαζι σου. Απλα αλλο να εκφραζεις με ευγενεια και σε λογικα πλαισια την αποψη σου. Και αλλο να λες ''Πω τζαμπα κλαψουριζετε πανευκολα ειναι''. Ενα αυτο.

Δευτερον, ο αλλος θα τα δει με ψυχραιμια ΜΕΤΑ τις πανελληνιες και θα κατανοησει κατα ποσο ηταν εν τελει δυσκολα ή οχι.
Ειμαστε στα μισα των εξετασεων. Οπως ο αλλος θα το δει επειτα με ψυχραιμια λογω συνθηκων αντιστοιχα δεν μπορουν και ολοι οι υπολοιποι να δουν με ψυχραιμια το ποστ/αντιδραση τους πριν το δημοσιευσουν/πουν;

Γιατι εφ'οσον ειμαστε στα μισα των πανελληνιων αμα εγω σε κανω λιωμα ψυχολογικα, αυτο θα 'χει αρνητικες συνεπειες για εσενα στην συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ας ειναι. :D
Θα κυνηγαω κι εγω να το διαψευδω οταν δεν αληθευει.


Επισης, Στρατο κι εγω μαζι σου. Απλα αλλο να εκφραζεις με ευγενεια και σε λογικα πλαισια την αποψη σου. Και αλλο να λες ''Πω τζαμπα κλαψουριζετε πανευκολα ειναι''. Ενα αυτο.

Δευτερον, ο αλλος θα τα δει με ψυχραιμια ΜΕΤΑ τις πανελληνιες και θα κατανοησει κατα ποσο ηταν εν τελει δυσκολα ή οχι.
Ειμαστε στα μισα των εξετασεων. Οπως ο αλλος θα το δει επειτα με ψυχραιμια λογω συνθηκων αντιστοιχα δεν μπορουν και ολοι οι υπολοιποι να δουν με ψυχραιμια το ποστ/αντιδραση τους πριν το δημοσιευσουν/πουν;

Γιατι εφ'οσον ειμαστε στα μισα των πανελληνιων αμα εγω σε κανω λιωμα ψυχολογικα, αυτο θα 'χει αρνητικες συνεπειες για εσενα στην συνεχεια.
Οκ δε διαφωνω απλα δεν νμζω οτι μπηκαν πλ με κακη διαθεση για να επηρεασουν αρνητικα τους υποψηφιους
Μονο τον ντεμ ειδα να γραφει τα γνωστα του που ενταξει προφανως ολοι τν ξερουμε... ενιγουει καλη συνεχεια στα παιδια κ μη τρελενεστε ειναι ενας διαγωνισμος αν συναντατε εσεις δυσκολιες τοτε το ιδιο θεμα ειχαν κ οι συναγωνιστες σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Σχολιασμός Θεμάτων Φυσικής Κατεύθυνσης
Η Επιτροπή επίλυσης των θεμάτων, των Πανελλαδικών Εξετάσεων στο μάθημα της Φυσικής Θετικής και Τεχνολογικής Κατεύθυνσης της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών, έχει να παρατηρήσει τα παρακάτω:

1. Τα θέματα κάλυπταν σχεδόν όλο το εύρος της εξεταστέας ύλης, ήταν απαιτητικά, για καλά προετοιμασμένους μαθητές, αλλά δεν είχαν την απαιτούμενη διαβάθμιση.
2. Η πλειοψηφία των ερωτημάτων απαιτούσε αυξημένη μαθηματική επεξεργασία σε βάρος της αξιολόγησης των εννοιών της Φυσικής και του συνολικού χρόνου εξέτασης.
3. Τρεις ερωτήσεις (Β2, Δ2, Δ3) ήταν έξω από το πνεύμα διδασκαλίας, το πνεύμα του σχολικού βιβλίου και της αξιολόγησης της Φυσικής.
4. Προεκλήθη σύγχυση στην έναρξη επεξεργασίας των θεμάτων από τους εξεταζόμενους, εξαιτίας διευκρίνησης που δόθηκε για το θέμα Β2 από την επιτροπή, η οποία θα μπορούσε να μην είχε δοθεί, πράγμα που επιβάρυνε την συνολική απόδοση των υποψηφίων.

Η Επιτροπή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Πάντως μερικά στατιστικά για όσους ενδιαφέρονται (όχι απαραίτητα σωστά αλλά βάσιμα):

ΜΟ 2012: 14,61
ΜΟ 2013: 11,70
Διαφορά: -2,91
Διαφορά μορίων: -582,12

Ελεος τρ αυτο που το βρηκες μη λετε οτι να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ελεος τρ αυτο που το βρηκες μη λετε οτι να ναι
Οντως δεν ειναι ωρα για προβλεψεις ακομα,θα αγχωσουμε τους υποψηφιους που πατωσανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πάντως μερικά στατιστικά για όσους ενδιαφέρονται (όχι απαραίτητα σωστά αλλά βάσιμα):

ΜΟ 2012: 14,61
ΜΟ 2013: 11,70
Διαφορά: -2,91
Διαφορά μορίων: -582,12
Συγνώμη, αλλά τι στατιστικά είναι αυτά? Αφορούν τη Φυσική κατεύθυνσης? Δηλαδή (για να καταλάβω) πριν ακόμα ανοίξουν τα πακέτα των γραπτών (όχι να βαθμολογηθούν) βγήκαν οι στατιστικές? Ποιος (μάντης ή αστρολόγος) τις έβγαλε? Έλεος!!!!
(Υ.Γ. Αν δεν είναι δική σου εκτίμηση, δώσε μας "πηγή" για να την κράξουμε).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ρε παιδες διαφωνω καθετα για οσους λενε οτι ειναι διαγωνισμος.Εγω προσωπηκα γραφω για την παρτυ μου.Δεν γραφω ουτε να περασω τον συμμαθητη μου ουτε τον οποιοδηποτε.Ο καθενας για τον εαυτο του παιδες και δεν θελω να φανω εγωιστης.Το να ανταγωνιζεσε σε εναν ευνοιοκρατικο διαγωνισμο δεν εχει ουσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOYKANIKOS

Νεοφερμένος

Ο LOYKANIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδες,εμενα με πηραν πκ...Κλαιω την μοιρα μου και το αοδε δε με σωζει για καμια πιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matheir

Νεοφερμένος

Η matheir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά τι στατιστικά είναι αυτά? Αφορούν τη Φυσική κατεύθυνσης? Δηλαδή (για να καταλάβω) πριν ακόμα ανοίξουν τα πακέτα των γραπτών (όχι να βαθμολογηθούν) βγήκαν οι στατιστικές? Ποιος (μάντης ή αστρολόγος) τις έβγαλε? Έλεος!!!!
(Υ.Γ. Αν δεν είναι δική σου εκτίμηση, δώσε μας "πηγή" για να την κράξουμε).








ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 42% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνση από 0 έως 9,9, το 39% από 10 έως 14,9 και το 19% από 15 έως 20.
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 72% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνσης από 0 έως 9,9, το 22% από 10 έως 14,9 και το 6% από 15 έως 20



.................επειδή καποιοι επέμεναν οτι το 16 το επιανες εύκολα! παιδια συγκεντρωση και καλή επιτυχία στα επόμενα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ρε παιδες διαφωνω καθετα για οσους λενε οτι ειναι διαγωνισμος.Εγω προσωπηκα γραφω για την παρτυ μου.Δεν γραφω ουτε να περασω τον συμμαθητη μου ουτε τον οποιοδηποτε.Ο καθενας για τον εαυτο του παιδες και δεν θελω να φανω εγωιστης.Το να ανταγωνιζεσε σε εναν ευνοιοκρατικο διαγωνισμο δεν εχει ουσια.

Ε τοτε να βαζουν θεματα της πλακας χωρις διαβαθμισεις να γραψουν ολοι κ να ναι χαρουμενοι κ ο μη προσεκτικοε σε κατι απλουστατο αλλα πιθανον πιο ικανος να χαντακωθει γιατι οι βασεις θα ειναι στο θεο εξαιτιας μιας απροσεξιας της στιγμης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά τι στατιστικά είναι αυτά? Αφορούν τη Φυσική κατεύθυνσης? Δηλαδή (για να καταλάβω) πριν ακόμα ανοίξουν τα πακέτα των γραπτών (όχι να βαθμολογηθούν) βγήκαν οι στατιστικές? Ποιος (μάντης ή αστρολόγος) τις έβγαλε? Έλεος!!!!

Είναι για φυσική κατεύθυνσης μόνο και τα έβγαλα εγώ υπολογίζοντας ~300 εκτιμίσεις από πέρυσι και φέτος. Φυσικά δεν ανταποκρίνονται σίγουρα στην πραγματικότητα αλλά τα υπολόγισα περισσότερο για να τονώσω λίγο το ηθικό των εξεταζομένων. Βλέποντας ότι υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά σε σχέση πέρυσι με φέτος (~2,91 μονάδες) ε σου ανεβένει η διάθεση κάμποσο...

Ρε παιδες διαφωνω καθετα για οσους λενε οτι ειναι διαγωνισμος.Εγω προσωπηκα γραφω για την παρτυ μου.Δεν γραφω ουτε να περασω τον συμμαθητη μου ουτε τον οποιοδηποτε.Ο καθενας για τον εαυτο του παιδες και δεν θελω να φανω εγωιστης.Το να ανταγωνιζεσε σε εναν ευνοιοκρατικο διαγωνισμο δεν εχει ουσια.
Έτσι ρε φίλε δίκιο έχεις, αλλά δυστηχώς ο σκοπός είναι να γράψεις παραπάνω από τον άλλον που πάει για την ίδια θέση... Τι να πούμε... Αν αρχίσουμε για το πόσο λάθος είναι το σύστημα δεν τελιώνουμε ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Προτιμω να πεθανω παρα να διαβασω ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 42% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνση από 0 έως 9,9, το 39% από 10 έως 14,9 και το 19% από 15 έως 20.
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 72% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνσης από 0 έως 9,9, το 22% από 10 έως 14,9 και το 6% από 15 έως 20



.................επειδή καποιοι επέμεναν οτι το 16 το επιανες εύκολα! παιδια συγκεντρωση και καλή επιτυχία στα επόμενα!;)
καλά εντάξει θεός ο άνθρωπος...θα τον πάρω να με βοηθήσει με το στοίχημα, καιρό έχω να πάω ταμείο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ποιό εύρος της ύλης κάλυπταν τα θέματα? :confused:
Εξαναγκασμένη ταλάντωση, σύνθεση ταλαντώσεων, στάσιμα κύματα, ανάκλαση-διάθλαση-ολική ανακλαση που ήταν?
Βάλανε εκεί ένα πολλαπλής doppler και άλλο ένα φθίνουσες και το καλύψανε το κομμάτι της ύλης? Κατά τη γνώμη μου το διαγώνισμα ήταν πάνω στις ταλαντώσεις, το στερεό αντε και τις κρούσεις.
Εχω παρατηρήσει ότι η ΟΕΦΕ σε όλα τα μαθήματα πετυχαίνει να καλύπτει σχεδόν όλη την ύλη στα διαγωνίσματα τους και παράλληλα βάζουν και κουλά/δύσκολα άμα τους έρθει κάτι που θεωρώ απόλυτα σωστό. Οι θεματοθέτες φέτος απέτυχαν σε αυτό παταγωδώς.
Εγραψα καλά σήμερα, αλλά νευρίασα με τα θέματα άσχημα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 42% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνση από 0 έως 9,9, το 39% από 10 έως 14,9 και το 19% από 15 έως 20.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΣΟΣΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕ∆ΡΟ ΤΟΥ IdEF Ε. ΑΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ
Εκτιμούμε ότι το 72% των υποψηφίων έγραψε στο μάθημα της Φυσικής κατεύθυνσης από 0 έως 9,9, το 22% από 10 έως 14,9 και το 6% από 15 έως 20
Δεν τον ξέρω τον "κύριο" (και δεν με ενδιαφέρει να τον μάθω). Σίγουρα πρόκειται για πολύ μεγάλο ______________ (συμπληρώστε το κενό). Δεν είναι δυνατόν να κένει κάποιος ...στατιστικές (και μάλιστα με τέτοια ακρίβεια) χωρίς να υπάρχουν πραγματικά δεδομένα. Τα πακέτα με τα γραπτά δεν έχουν ακόμα ανοιχτεί. Μάλλον καφετζού ρώτησε ο "κύριος".
Έκανα μια μικρή έρευνα και βρήκα ότι το ΙdΕF είναι εταιρία που μεσολαβεί για σπουδές στη Γαλλία. Μάλλον φαίνονται κάποια συμφέροντα ε?


Δεν τον ξέρω τον "κύριο" (και δεν με ενδιαφέρει να τον μάθω). Σίγουρα πρόκειται για πολύ μεγάλο ______________ (συμπληρώστε το κενό). Δεν είναι δυνατόν να κένει κάποιος ...στατιστικές (και μάλιστα με τέτοια ακρίβεια) χωρίς να υπάρχουν πραγματικά δεδομένα. Τα πακέτα με τα γραπτά δεν έχουν ακόμα ανοιχτεί. Μάλλον καφετζού ρώτησε ο "κύριος".
Έκανα μια μικρή έρευνα και βρήκα ότι το ΙdΕF είναι εταιρία που μεσολαβεί για σπουδές στη Γαλλία. Μάλλον φαίνονται κάποια συμφέροντα ε?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Δεν τον ξέρω τον "κύριο" (και δεν με ενδιαφέρει να τον μάθω). Σίγουρα πρόκειται για πολύ μεγάλο ______________ (συμπληρώστε το κενό). Δεν είναι δυνατόν να κένει κάποιος ...στατιστικές (και μάλιστα με τέτοια ακρίβεια) χωρίς να υπάρχουν πραγματικά δεδομένα. Τα πακέτα με τα γραπτά δεν έχουν ακόμα ανοιχτεί. Μάλλον καφετζού ρώτησε ο "κύριος".
Έκανα μια μικρή έρευνα και βρήκα ότι το ΙdΕF είναι εταιρία που μεσολαβεί για σπουδές στη Γαλλία. Μάλλον φαίνονται κάποια συμφέροντα ε?


Δεν τον ξέρω τον "κύριο" (και δεν με ενδιαφέρει να τον μάθω). Σίγουρα πρόκειται για πολύ μεγάλο ______________ (συμπληρώστε το κενό). Δεν είναι δυνατόν να κένει κάποιος ...στατιστικές (και μάλιστα με τέτοια ακρίβεια) χωρίς να υπάρχουν πραγματικά δεδομένα. Τα πακέτα με τα γραπτά δεν έχουν ακόμα ανοιχτεί. Μάλλον καφετζού ρώτησε ο "κύριος".
Έκανα μια μικρή έρευνα και βρήκα ότι το ΙdΕF είναι εταιρία που μεσολαβεί για σπουδές στη Γαλλία. Μάλλον φαίνονται κάποια συμφέροντα ε?




γαμανε οι εικονες που βαζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παιδάκια έκανα παπαριά με τις μετρήσεις μου (όπως και με τις πράξεις σήμερα) και έβγαλα λάθος αποτελέσματα. πάρτε τα σωστά... (πάλι, εκτιμίσεις είναι που έγιναν σε ~300 μαθητές οπότε...)

ΜΟ 2012: 14,61
ΜΟ 2013: 15,08
Διαφορά: 0,49
Διαφορά μορίων: 98,94
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδάκια έκανα παπαριά με τις μετρήσεις μου (όπως και με τις πράξεις σήμερα) και έβγαλα λάθος αποτελέσματα. πάρτε τα σωστά... (πάλι, εκτιμίσεις είναι που έγιναν σε ~300 μαθητές οπότε...)

ΜΟ 2012: 14,61
ΜΟ 2013: 15,08
Διαφορά: 0,49
Διαφορά μορίων: 98,94

Δεν υπαρχει περιπτωση Μ.Ο να ειναι 15,08 στη φυσικη, σε καμια περιπτωση, κανα 10 θα ειναι και πολυ ειναι..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση Μ.Ο να ειναι 15,08 στη φυσικη, σε καμια περιπτωση, κανα 10 θα ειναι και πολυ ειναι..... :P
υπό τις ίδιες συνθήκες έγινε η εκτίμηση πέρυσι και φέτος αλλά μακάρι να έχεις δίκιο. ας ελπίσουμε ότι θα είναι κανά 10! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλα αυτες οι στατιστικες... μολις μιλισα με τον αδερφο μου, παιζει να εγραψε 20, ολη η θετικη που τα ξερω τα παιδια και τον ρωτησα καταλαβα οτι εχει γραψει 19-20 οποτε ουτε καν.. ειμαι σιγουρος οτι και τα υπολοιπα παιδια της θετικης και οι καλοι της τεχνολογκης τοσο εγραψαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top