[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 113)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 28 24.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 20 17.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 24 21.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 16 14.2%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 15.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 7 6.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα εξαρτηθεί απ'τις προσφερόμενες θέσεις.
Στις ιατρικές πάντως λένε ότι θα πάρουν 100 άτομα/πόλη οπότε αν ισχύει τότε θα ανέβουν σίγουρα.

Πάει σαν αλυσίδα. Το ότι θα ανέβουν το θεωρώ σίγουρο. Το θέμα είναι πόσο. Οι Ιατρικές πάντως, ακόμα και της περιφέρειας, θα αγγίξουν το 19 μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Είδε ότι υπόθηκε ότι οι περισσότεροι έγραψαν 19 +...

Σοβαρά τώρα το πιστεύετε αυτό? Και από το δικό μου σχολείο και από ένα άλλο άκουσα ότι οι περισσότεροι έκαναν αρκετά λάθη. Άκουσα ότι στυην πλειοψηφία δεν βγήκε ο χρόνος στο Γ3.. Επίσης πολλοί μπέρδεψαν το Δ3...

Δε νομίζω να ήταν τόσο εύκολα όσο πιστεύετε μερικοί. Ίσα ίσα πέρυσι στο Δ4 ερώτημα, ήταν συγκεκριμένη μεθοδολογία που τα περισσότερα καλά βοηθήματα την έχουν αναλυτικά.. Δεν νομίζω φέτος κάποιο βοήθημα να είχε παρόμοια άσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Έγραψα πολύ καλύτερα από ότι περίμενα είμαι γύρω στο 12-13.Μετά τα μαθηματικά περίμενα ότι θα είμαι κάτω από τη βάση ευτυχώς..Καλή συνέχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πάει σαν αλυσίδα. Το ότι θα ανέβουν το θεωρώ σίγουρο. Το θέμα είναι πόσο. Οι Ιατρικές πάντως, ακόμα και της περιφέρειας, θα αγγίξουν το 19 μάλλον.

Ναι σωστά.
Οι ιατρικές αν πάρουν από 100 άτομα όχι μάλλον αλλά σίγουρα πάνω από 19 και φαντάσου ότι το 2010 έμπαινες με 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gth

Νεοφερμένος

Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τι μπορει να μπερδεψαν στο Δ3?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
E σκατα διαφορα εχει στην Αθηνα...νταξει τουλαχιστον εχει 2 στανταρ 20αρια στο αοδε και στον αεππ, οποτε το καθοριστικο θα ειναι τα μαθηματικα τη δευτερα.
Επέτρεψε μου να πω ότι σταντάρ βαθμός σε μάθημα πριν το γράψεις δεν υπάρχει. Εγώ πέρσι είχα στανταρ αοδε,αοθ 20αρια και ηρθαν 19.2,19.6 αντίστοιχα όπως και φέτος είχα στανταρ μαθηματικά και τώρα είμαι 18-19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Να πήραν Τστατ για τον μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Στο poll απο πάνω , απαντάνε να φανταστώ άκυροι έτσι ?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Είδε ότι υπόθηκε ότι οι περισσότεροι έγραψαν 19 +...

Σοβαρά τώρα το πιστεύετε αυτό? Και από το δικό μου σχολείο και από ένα άλλο άκουσα ότι οι περισσότεροι έκαναν αρκετά λάθη. Άκουσα ότι στυην πλειοψηφία δεν βγήκε ο χρόνος στο Γ3.. Επίσης πολλοί μπέρδεψαν το Δ3...

Δε νομίζω να ήταν τόσο εύκολα όσο πιστεύετε μερικοί. Ίσα ίσα πέρυσι στο Δ4 ερώτημα, ήταν συγκεκριμένη μεθοδολογία που τα περισσότερα καλά βοηθήματα την έχουν αναλυτικά.. Δεν νομίζω φέτος κάποιο βοήθημα να είχε παρόμοια άσκηση.
Αν εννοείς το δίκο μου μήνυμα μάλλον δεν κατάλαβες την ειρωνεία. Φυσικά και οι περισσότεροι είναι κάτω από την βάση(πιστεύω γύρω στο 70-80 %). Εγώ προσωπικά πιστεύω κάπου στο 14 να είμαι. Τα θέματα ήταν δύσκολα πολύ παρότι πολ΄λοί θέλουν να μας πείσουν ότι ήταν για πλάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Πάει σαν αλυσίδα. Το ότι θα ανέβουν το θεωρώ σίγουρο. Το θέμα είναι πόσο. Οι Ιατρικές πάντως, ακόμα και της περιφέρειας, θα αγγίξουν το 19 μάλλον.

Ναι σωστά.
Οι ιατρικές αν πάρουν από 100 άτομα όχι μάλλον αλλά σίγουρα πάνω από 19 και φαντάσου ότι το 2010 έμπαινες με 19.

Καλε ,δεν έχουν γράψει ακόμα βιολογία κ χημεία που έχουν υψηλό συντελεστή για το 3ο πεδίο,ούτε μαθηματικά κ καθεστε κ κάνετε εκτιμήσεις ?:P Κουλαρετε λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Έγραψα πολύ καλύτερα από ότι περίμενα είμαι γύρω στο 12-13.Μετά τα μαθηματικά περίμενα ότι θα είμαι κάτω από τη βάση ευτυχώς..Καλή συνέχεια :)
Μπράβο σου. Καλή συνέχεια και σε εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αν εννοείς το δίκο μου μήνυμα μάλλον δεν κατάλαβες την ειρωνεία. Φυσικά και οι περισσότεροι είναι κάτω από την βάση(πιστεύω γύρω στο 70-80 %). Εγώ προσωπικά πιστεύω κάπου στο 14 να είμαι. Τα θέματα ήταν δύσκολα πολύ παρότι πολλοί θέλουν να μας πείσουν ότι ήταν για πλάκα
:bigarmhug: Yahoo:
Πες τα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν εννοείς το δίκο μου μήνυμα μάλλον δεν κατάλαβες την ειρωνεία. Φυσικά και οι περισσότεροι είναι κάτω από την βάση(πιστεύω γύρω στο 70-80 %). Εγώ προσωπικά πιστεύω κάπου στο 14 να είμαι. Τα θέματα ήταν δύσκολα πολύ παρότι πολ΄λοί θέλουν να μας πείσουν ότι ήταν για πλάκα

Ούτε με σφαίρες... Μπορεί το 19+ να ήταν δύσκολο, αλλά ήταν εύκολο το 12-13.

Ο φίλος μου πέρυσι έγραψε 3(!!!), και φέτος με παρόμοιο διάβασμα περιμένει 12. Τα περσινά απλώς σε σκότωναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ίσως είδα το δικό σου και να αναφέρθηκα. Οκ κατανοητό.

Απλώς θέλω να πώ ότι γενικά δεν ήταν γελοία. Ήθελαν σκέψη τα τελευταία του Δ. Άμα το μυαλό σου δεν πήγαινε στην πυκνότητα, δεν ξέρω αν έβγαινε αλλίως το Δ2.. Επίσης το Γ είχε περίεργα ΓΕΝΙΚΑ νούμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλε ,δεν έχουν γράψει ακόμα βιολογία κ χημεία που έχουν υψηλό συντελεστή για το 3ο πεδίο,ούτε μαθηματικά κ καθεστε κ κάνετε εκτιμήσεις ?:P Κουλαρετε λίγο!

Από την μείωση των εισακτέων το συμπεράναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Στο Α5 στο ε υπάρχει κάτι κουφό στη διατύπωση ή είναι ιδέα μου?Γίνεται δύο διανύσματα να είναι παράλληλα,αλλά όχι συγγραμμικά?Είχα την εντύπωση ότι είναι το ίδιο πράγμα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλε ,δεν έχουν γράψει ακόμα βιολογία κ χημεία που έχουν υψηλό συντελεστή για το 3ο πεδίο,ούτε μαθηματικά κ καθεστε κ κάνετε εκτιμήσεις ?:P Κουλαρετε λίγο!

Σαν τις εκτιμήσεις δεν έχει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
πιστευα να τα πάω πολύ καλύτερα καπως ''περιεργα'' μου φανηκαν αλλα όχι και άλυτα !!! καλή επιτυχία με τα επόμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Στο Α5 στο ε υπάρχει κάτι κουφό στη διατύπωση ή είναι ιδέα μου?Γίνεται δύο διανύσματα να είναι παράλληλα,αλλά όχι συγγραμμικά?Είχα την εντύπωση ότι είναι το ίδιο πράγμα!:confused:
τα συγγραμικά ουσιαστικά σημαίνει οτι είναι στην ίδια διεύθυνση. ενώ τα παράλληλα δεν είναι απαραίτητα στην ίδια διεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σαν τις εκτιμήσεις δεν έχει!!:P

Όντως, οι εκτιμήσεις είναι το καλύτερο κομμάτι της χρονιάς. Πέρυσι έκανα κάτι επικές εκτιμήσεις (που δεν έγιναν φυσικά), φέτος έχω μάθει από τα λάθη μου στις εκτιμήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top